RHL | Rybníkářská Hokejová Liga | SEZÓNA 2016/2017


největší amatérská hokejová liga v jižních Čechách


Počet zápasů

129


Počet gólů

1540


Počet nahrávek

1389


Trestné minuty

2457


Nejbližší zápasy

Fighters
-
NaturaMed Plav
sobota 25.2 20:45 HCP ČB

Ledenice
-
Trendy ČB
neděle 26.2 10:15 HCP ČB

Hluboká n. Vlt. B
-
Rangers Ševětín
neděle 26.2 11:00 ZS Hluboká nad Vltavou

Červená skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy

Modrá skupina

Fighters
-
NaturaMed Plav
sobota 25.2 20:45 HCP ČB

Radoni CB
-
Střížov
pondělí 27.2 21:15 BA II

Boschton
-
Meta
středa 1.3 17:15 HCP ČB

Oranžová skupina

Ledenice
-
Trendy ČB
neděle 26.2 10:15 HCP ČB

Dlaždiči ČB
-
Motorfans
neděle 26.2 13:45 HCP ČB

Brick-Stav
-
Warriors
neděle 26.2 15:30 HCP ČB

... přejít na zápasy

Aktuálně v RHL:

Poslední 2 místa pro hráče na hobby turnaj ve Finsku!

Finsko 2017
Hokejový zájezd na hobby turnaj do Finska 30.3.-2.4.2017! Odlet z Prahy, 1 x přátelský zápas + účast na turnaji s místními týmy, fakultativní výlety.

Vyloučení hráče Patrika Vránka z RHL

Vyloučení hráče
Řídící výbor RHL rozhodl o vyloučení hráče Patrika Vránka (HC Dlaždiči) z RHL
... přejít na aktuality

Odehrané zápasy v sezóně 2016/17
Kuki Boys
8
Rangers Ševětín
10
19.2.2017

SOP - červená skupina

Fénix Ločenice
7
Turbo turtles
5
19.2.2017

Modrá skupina

Válec
7
Trendy ČB
5
18.2.2017

Oranžová skupina

Warriors
6
Ledenice
3
18.2.2017

Oranžová skupina

Radoni CB
5
Fénix Ločenice
7
16.2.2017

Modrá skupina

Střížov
5
Meta
5
15.2.2017

Modrá skupina

NaturaMed Plav
6
Fighters
10
12.2.2017

Modrá skupina

Motorfans
5
Warriors
14
12.2.2017

Oranžová skupina

Brick-Stav
4
Válec
15
12.2.2017

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
3
Slavoj ČK B
9
12.2.2017

SOP - červená skupina

Dlaždiči ČB
1
Trendy ČB
5
12.2.2017

Oranžová skupina

DamiGuns
5
Rangers Ševětín
4
11.2.2017

SOP - červená skupina

Boschton
3
Střížov
8
11.2.2017

Modrá skupina

Kuki Boys
7
Slavoj ČK B
0
11.2.2017

SOP - červená skupina

Meta
6
Turbo turtles
5
8.2.2017

Modrá skupina

Boschton
5
NaturaMed Plav
3
5.2.2017

Modrá skupina

Warriors
7
Dlaždiči ČB
4
5.2.2017

Oranžová skupina

Střížov
5
Fénix Ločenice
4
5.2.2017

Modrá skupina

Válec
8
Trendy ČB
7
5.2.2017

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
5
DamiGuns
6
4.2.2017

SOP - červená skupina

Warriors
2
Trendy ČB
6
29.1.2017

Oranžová skupina

Motorfans
5
Dlaždiči ČB
8
29.1.2017

Oranžová skupina

Kuki Boys
6
DamiGuns
3
29.1.2017

SOP - červená skupina

Ledenice
10
Brick-Stav
2
29.1.2017

Oranžová skupina

Radoni CB
4
Fighters
10
28.1.2017

Modrá skupina

Turbo turtles
5
Boschton
12
28.1.2017

Modrá skupina

Sharks
5
Slavoj ČK B
6
25.1.2017

SOP - červená skupina

NaturaMed Plav
5
Meta
2
25.1.2017

Modrá skupina

Boschton
5
Radoni CB
6
23.1.2017

Modrá skupina

Fénix Ločenice
1
NaturaMed Plav
11
22.1.2017

Modrá skupina

Motorfans
4
Válec
16
22.1.2017

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
6
Brick-Stav
6
22.1.2017

Oranžová skupina

Kuki Boys
13
Sharks
3
22.1.2017

SOP - červená skupina

Warriors
4
Trendy ČB
9
22.1.2017

Oranžová skupina

Rangers Ševětín
9
Slavoj ČK B
4
21.1.2017

SOP - červená skupina

Turbo turtles
4
Střížov
7
21.1.2017

Modrá skupina

Fighters
13
Meta
5
18.1.2017

Modrá skupina

Válec
3
Warriors
9
15.1.2017

Oranžová skupina

Motorfans
2
Ledenice
18
15.1.2017

Oranžová skupina

Kuki Boys
6
Hluboká n. Vlt. B
7
15.1.2017

SOP - červená skupina

Trendy ČB
3
Dlaždiči ČB
2
15.1.2017

Oranžová skupina

Rangers Ševětín
9
Sharks
4
14.1.2017

SOP - červená skupina

Turbo turtles
7
Fénix Ločenice
3
13.1.2017

Modrá skupina

Hluboká n. Vlt. B
10
Kuki Boys
6
8.1.2017

SOP - červená skupina

Dlaždiči ČB
1
Warriors
9
8.1.2017

Oranžová skupina

Trendy ČB
9
Motorfans
2
8.1.2017

Oranžová skupina

Brick-Stav
7
Ledenice
2
8.1.2017

Oranžová skupina

Fighters
7
Střížov
4
7.1.2017

Modrá skupina

Turbo turtles
2
Radoni CB
16
5.1.2017

Modrá skupina

Sharks
4
DamiGuns
7
28.12.2016

SOP - červená skupina

Slavoj ČK B
10
Kuki Boys
4
21.12.2016

SOP - červená skupina

Meta
5
Střížov
8
21.12.2016

Modrá skupina

Fénix Ločenice
3
Boschton
4
19.12.2016

Modrá skupina

NaturaMed Plav
10
Radoni CB
5
18.12.2016

Modrá skupina

Brick-Stav
15
Motorfans
5
18.12.2016

Oranžová skupina

Trendy ČB
8
Warriors
1
18.12.2016

Oranžová skupina

Rangers Ševětín
6
Hluboká n. Vlt. B
4
17.12.2016

SOP - červená skupina

Meta
5
Střížov
6
14.12.2016

Modrá skupina

DamiGuns
8
Slavoj ČK B
2
11.12.2016

SOP - červená skupina

Warriors
9
Motorfans
8
11.12.2016

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
6
Brick-Stav
5
11.12.2016

Oranžová skupina

Ledenice
2
Válec
9
11.12.2016

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
2
Trendy ČB
9
11.12.2016

Oranžová skupina

Rangers Ševětín
16
Kuki Boys
5
10.12.2016

SOP - červená skupina

Hluboká n. Vlt. B
6
Sharks
5
10.12.2016

SOP - červená skupina

DamiGuns
4
Sharks
3
4.12.2016

SOP - červená skupina

Fénix Ločenice
2
Střížov
10
4.12.2016

Modrá skupina

Válec
13
Dlaždiči ČB
1
4.12.2016

Oranžová skupina

Trendy ČB
7
Warriors
5
4.12.2016

Oranžová skupina

Ledenice
6
Brick-Stav
6
3.12.2016

Oranžová skupina

Slavoj ČK B
2
Hluboká n. Vlt. B
10
3.12.2016

SOP - červená skupina

Fighters
15
Boschton
5
3.12.2016

Modrá skupina

Turbo turtles
10
NaturaMed Plav
1
3.12.2016

Modrá skupina

Radoni CB
7
Boschton
3
28.11.2016

Modrá skupina

Hluboká n. Vlt. B
3
Rangers Ševětín
4
27.11.2016

SOP - červená skupina

DamiGuns
6
Kuki Boys
7
27.11.2016

SOP - červená skupina

Trendy ČB
10
Brick-Stav
9
27.11.2016

Oranžová skupina

Meta
3
Fighters
7
26.11.2016

Modrá skupina

Warriors
3
Válec
3
26.11.2016

Oranžová skupina

Střížov
4
Radoni CB
4
25.11.2016

Modrá skupina

Slavoj ČK B
4
DamiGuns
10
23.11.2016

SOP - červená skupina

Meta
7
NaturaMed Plav
9
23.11.2016

Modrá skupina

Warriors
4
Ledenice
6
20.11.2016

Oranžová skupina

Brick-Stav
8
Dlaždiči ČB
1
20.11.2016

Oranžová skupina

Válec
12
Motorfans
5
20.11.2016

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
3
Fighters
0
19.11.2016

Modrá skupina

Střížov
4
Boschton
3
19.11.2016

Modrá skupina

Turbo turtles
9
Meta
7
16.11.2016

Modrá skupina

Radoni CB
7
NaturaMed Plav
8
14.11.2016

Modrá skupina

Warriors
5
Brick-Stav
3
13.11.2016

Oranžová skupina

Ledenice
9
Motorfans
0
13.11.2016

Oranžová skupina

Trendy ČB
6
Dlaždiči ČB
2
13.11.2016

Oranžová skupina

Fighters
15
Turbo turtles
5
12.11.2016

Modrá skupina

Válec
11
Ledenice
3
12.11.2016

Oranžová skupina

Meta
8
Boschton
5
9.11.2016

Modrá skupina

Brick-Stav
7
Warriors
12
6.11.2016

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
1
Ledenice
18
6.11.2016

Oranžová skupina

Motorfans
5
Trendy ČB
6
6.11.2016

Oranžová skupina

Fighters
12
NaturaMed Plav
4
5.11.2016

Modrá skupina

Sharks
7
Hluboká n. Vlt. B
8
5.11.2016

SOP - červená skupina

Radoni CB
7
Meta
2
2.11.2016

Modrá skupina

Fighters
4
Radoni CB
6
30.10.2016

Modrá skupina

Ledenice
4
Warriors
7
30.10.2016

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
6
Motorfans
3
30.10.2016

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
5
Fénix Ločenice
9
29.10.2016

Modrá skupina

Sharks
7
Rangers Ševětín
9
29.10.2016

SOP - červená skupina

Warriors
6
Dlaždiči ČB
1
23.10.2016

Oranžová skupina

Brick-Stav
4
Válec
13
23.10.2016

Oranžová skupina

Slavoj ČK B
4
Sharks
7
23.10.2016

SOP - červená skupina

Střížov
4
Fighters
8
22.10.2016

Modrá skupina

Boschton
9
Turbo turtles
5
22.10.2016

Modrá skupina

Fénix Ločenice
2
Radoni CB
14
20.10.2016

Modrá skupina

Motorfans
3
Brick-Stav
11
16.10.2016

Oranžová skupina

Boschton
4
Fighters
6
15.10.2016

Modrá skupina

Střížov
3
Turbo turtles
5
15.10.2016

Modrá skupina

Rangers Ševětín
5
DamiGuns
6
15.10.2016

SOP - červená skupina

Fénix Ločenice
3
Meta
6
12.10.2016

Modrá skupina

Radoni CB
4
Střížov
6
10.10.2016

Modrá skupina

Turbo turtles
7
NaturaMed Plav
4
9.10.2016

Modrá skupina

Motorfans
2
Warriors
11
9.10.2016

Oranžová skupina

DamiGuns
3
Hluboká n. Vlt. B
2
9.10.2016

SOP - červená skupina

Dlaždiči ČB
4
Válec
16
9.10.2016

Oranžová skupina

Boschton
7
Fénix Ločenice
1
8.10.2016

Modrá skupina

Sharks
7
Kuki Boys
4
8.10.2016

SOP - červená skupina

Fighters
2
Fénix Ločenice
5
1.10.2016

Modrá skupina

NaturaMed Plav
6
Boschton
6
1.10.2016

Modrá skupina

Slavoj ČK B
1
Rangers Ševětín
8
1.10.2016

SOP - červená skupina



Hokejová burza


Prodám Nové kalhoty CCM 492 tacks
Hledám 3 hráče na led ve středu 1.2.2017 v čase 20:45 - 22:15 na HCP
Prodám Prodám brusle
Prodám detske hokejove brusle bauer supreme velikost 29,5
Prodám Prodám Lapačku a vyrazecku Vaughn
Prodám Hokejka CCM U+ PRO
Prodám Hokejka CCM RBZ Superfast
Prodám Hokejka CCM U+ PRO
Prodám Rukavice CCM CL 500 SR velikost 14
Hledám 2 hráče na led ve středu 28.9.2016 v čase 20:45 - 22:15 na HCP
... více na hokejové burze