RHL | Rybníkářská Hokejová Liga | SEZÓNA 2017/2018


největší amatérská hokejová liga v jižních Čechách


Počet zápasů

164


Počet gólů

1753


Počet nahrávek

1410


Trestné minuty

2692


Nejbližší zápasy
Hunters Homole
-
Meta
středa 27.3 17:15 HCP ČB

Střížov
-
Fighters Český Kalich
pátek 29.3 20:30 BA1

Fénix Ločenice
-
Boschton
sobota 30.3 19:00 HCP ČB


Červená skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy

Modrá skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy

Oranžová skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy
... přejít na zápasy

Aktuálně v RHL:

Únorová statistika RHL

Statistika RHL 02/2019
V pátém soutěžním měsíci kralují ve skupinách HC Kondor (OS), HC Drink Team (MS), HC Sharks (SOP).

Nejslušnější týmy měsíce ledna převzaly ceny!

Předání cen slušnosti RHL
Tým HC WC stlačil průměr trestných minut na zápas na 2,0 a tím se stal nejslušnějším týmem měsíce ledna v celé RHL!
... přejít na aktuality

Odehrané zápasy v sezóně 2018/19
Drink Team
6
Fénix Ločenice
3
23.3.2019

Modrá skupina

Sharks
5
DamiGuns
3
23.3.2019

SOP play off

Válec
7
Střížov
1
23.3.2019

Modrá skupina

pires Hockey Team
4
Meta
2
20.3.2019

Oranžová skupina

Hunters Homole
5
Chvojkovice-Brod
11
18.3.2019

Oranžová skupina

DamiGuns
3
Sharks
5
17.3.2019

SOP play off

Hunters Homole
7
Motorfans
4
17.3.2019

Oranžová skupina

WC
4
NaturaMed Plav
4
16.3.2019

Oranžová skupina

Chvojkovice-Brod
4
Meta
1
11.3.2019

Oranžová skupina

Ledenice
7
Boschton B
6
10.3.2019

Oranžová skupina

Kondor
11
Mocní Kačeři
6
10.3.2019

Oranžová skupina

Sharks
4
DamiGuns
7
10.3.2019

SOP play off

WC
7
pires Hockey Team
8
9.3.2019

Oranžová skupina

Fighters Český Kalich
17
Hornet
3
9.3.2019

Modrá skupina

NaturaMed Plav
3
Meta
5
6.3.2019

Oranžová skupina

Chvojkovice-Brod
11
WC
3
4.3.2019

Oranžová skupina

Warriors
5
Kondor
8
3.3.2019

Oranžová skupina

Motorfans
6
WC
3
3.3.2019

Oranžová skupina

Válec
13
Trendy ČB
4
3.3.2019

Modrá skupina

DamiGuns
7
Sharks
3
3.3.2019

Červená SOP

pires Hockey Team
4
Boschton B
2
3.3.2019

Oranžová skupina

Střížov
9
Radoni CB
9
3.3.2019

Modrá skupina

Boschton
7
Drink Team
2
2.3.2019

Modrá skupina

Boschton
2
Fighters Český Kalich
5
1.3.2019

Modrá skupina

Ledenice
5
Meta
7
27.2.2019

Oranžová skupina

Sharks
7
Kuki Boys
6
24.2.2019

Červená SOP

Hornet
2
Střížov
12
24.2.2019

Modrá skupina

Mocní Kačeři
1
Boschton B
3
24.2.2019

Oranžová skupina

WC
3
Warriors
3
23.2.2019

Oranžová skupina

Sharks
8
DamiGuns
2
23.2.2019

Červená SOP

Motorfans
3
Meta
5
20.2.2019

Oranžová skupina

pires Hockey Team
4
Chvojkovice-Brod
5
18.2.2019

Oranžová skupina

Hunters Homole
2
Kondor
7
17.2.2019

Oranžová skupina

Motorfans
5
Warriors
2
17.2.2019

Oranžová skupina

Radoni CB
7
Trendy ČB
3
17.2.2019

Modrá skupina

Mocní Kačeři
5
WC
2
16.2.2019

Oranžová skupina

Boschton B
3
NaturaMed Plav
3
16.2.2019

Oranžová skupina

Fighters Český Kalich
5
Válec
3
16.2.2019

Modrá skupina

Chvojkovice-Brod
4
Kondor
7
11.2.2019

Oranžová skupina

Hornet
6
Trendy ČB
6
10.2.2019

Modrá skupina

Boschton B
6
Hunters Homole
6
10.2.2019

Oranžová skupina

Fighters Český Kalich
8
Fénix Ločenice
2
9.2.2019

Modrá skupina

Kondor
17
WC
5
9.2.2019

Oranžová skupina

Kondor
6
Meta
7
6.2.2019

Oranžová skupina

pires Hockey Team
5
Warriors
3
3.2.2019

Oranžová skupina

Ledenice
9
Motorfans
5
3.2.2019

Oranžová skupina

Válec
13
Hornet
2
3.2.2019

Modrá skupina

Střížov
4
Drink Team
7
3.2.2019

Modrá skupina

Trendy ČB
1
Boschton
3
3.2.2019

Modrá skupina

Meta
13
Chvojkovice-Brod
3
30.1.2019

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
2
Mocní Kačeři
8
27.1.2019

Oranžová skupina

Ledenice
3
Kondor
12
27.1.2019

Oranžová skupina

Radoni CB
8
Střížov
4
27.1.2019

Modrá skupina

Sharks
5
Hluboká n. Vlt. B
6
27.1.2019

Červená SOP

Hunters Homole
10
WC
11
26.1.2019

Oranžová skupina

Hornet
4
Fénix Ločenice
9
26.1.2019

Modrá skupina

Hluboká n. Vlt. B
7
Kuki Boys
8
26.1.2019

Červená SOP

Mocní Kačeři
2
Chvojkovice-Brod
2
21.1.2019

Oranžová skupina

Warriors
4
NaturaMed Plav
4
20.1.2019

Oranžová skupina

Mocní Kačeři
10
Motorfans
1
20.1.2019

Oranžová skupina

Střížov
4
Válec
9
20.1.2019

Modrá skupina

Hornet
2
Radoni CB
4
20.1.2019

Modrá skupina

pires Hockey Team
4
WC
2
19.1.2019

Oranžová skupina

Kuki Boys
4
DamiGuns
5
19.1.2019

Červená SOP

Boschton
5
Fénix Ločenice
1
19.1.2019

Modrá skupina

Warriors
12
Motorfans
2
13.1.2019

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
6
Boschton B
6
13.1.2019

Oranžová skupina

DamiGuns
7
Hluboká n. Vlt. B
3
13.1.2019

Červená SOP

pires Hockey Team
5
Mocní Kačeři
6
12.1.2019

Oranžová skupina

Hornet
3
Drink Team
10
12.1.2019

Modrá skupina

Meta
8
Kondor
5
9.1.2019

Oranžová skupina

Chvojkovice-Brod
8
Hunters Homole
4
7.1.2019

Oranžová skupina

Warriors
3
Boschton B
4
6.1.2019

Oranžová skupina

Motorfans
6
Hunters Homole
6
6.1.2019

Oranžová skupina

Válec
8
Fénix Ločenice
3
6.1.2019

Modrá skupina

Fighters Český Kalich
4
Trendy ČB
3
6.1.2019

Modrá skupina

WC
3
Kondor
6
5.1.2019

Oranžová skupina

Meta
12
pires Hockey Team
5
2.1.2019

Oranžová skupina

Kondor
4
NaturaMed Plav
4
30.12.2018

Oranžová skupina

Střížov
2
Boschton
7
30.12.2018

Modrá skupina

Fighters Český Kalich
3
Drink Team
6
30.12.2018

Modrá skupina

Ledenice
15
Hunters Homole
7
23.12.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
7
Střížov
2
23.12.2018

Modrá skupina

Radoni CB
4
Fighters Český Kalich
13
23.12.2018

Modrá skupina

Meta
8
Mocní Kačeři
6
19.12.2018

Oranžová skupina

Chvojkovice-Brod
4
pires Hockey Team
2
17.12.2018

Oranžová skupina

Warriors
5
Ledenice
6
16.12.2018

Oranžová skupina

Kondor
9
Hunters Homole
6
16.12.2018

Oranžová skupina

Boschton
6
Válec
6
16.12.2018

Modrá skupina

Střížov
7
Hornet
1
16.12.2018

Modrá skupina

WC
5
Chvojkovice-Brod
10
15.12.2018

Oranžová skupina

Kuki Boys
1
Hluboká n. Vlt. B
8
15.12.2018

Červená SOP

pires Hockey Team
4
Ledenice
6
9.12.2018

Oranžová skupina

Motorfans
4
NaturaMed Plav
4
9.12.2018

Oranžová skupina

Boschton B
5
WC
2
9.12.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
6
Radoni CB
6
9.12.2018

Modrá skupina

Kuki Boys
6
Sharks
7
9.12.2018

Červená SOP

Trendy ČB
6
Hornet
3
9.12.2018

Modrá skupina

Meta
15
Hunters Homole
4
5.12.2018

Oranžová skupina

Motorfans
5
Chvojkovice-Brod
10
3.12.2018

Oranžová skupina

Warriors
7
Mocní Kačeři
6
2.12.2018

Oranžová skupina

Kondor
8
Chvojkovice-Brod
7
2.12.2018

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
7
Kuki Boys
5
1.12.2018

Červená SOP

Hluboká n. Vlt. B
5
Sharks
6
25.11.2018

Červená SOP

Hornet
4
Fighters Český Kalich
17
25.11.2018

Modrá skupina

Střížov
4
Trendy ČB
3
25.11.2018

Modrá skupina

Ledenice
2
NaturaMed Plav
6
24.11.2018

Oranžová skupina

DamiGuns
2
Kuki Boys
5
24.11.2018

Červená SOP

Radoni CB
2
Drink Team
11
24.11.2018

Modrá skupina

Meta
8
NaturaMed Plav
10
21.11.2018

Oranžová skupina

Chvojkovice-Brod
8
Boschton B
1
19.11.2018

Oranžová skupina

Hunters Homole
6
Warriors
4
18.11.2018

Oranžová skupina

pires Hockey Team
3
Kondor
8
18.11.2018

Oranžová skupina

Válec
2
Fighters Český Kalich
5
18.11.2018

Modrá skupina

Boschton
7
Hornet
2
18.11.2018

Modrá skupina

WC
2
Motorfans
3
17.11.2018

Oranžová skupina

DamiGuns
5
Sharks
9
17.11.2018

Červená SOP

Meta
6
Warriors
11
14.11.2018

Oranžová skupina

Warriors
10
WC
4
11.11.2018

Oranžová skupina

pires Hockey Team
8
Motorfans
6
11.11.2018

Oranžová skupina

Fighters Český Kalich
11
Střížov
2
11.11.2018

Modrá skupina

Sharks
8
Hluboká n. Vlt. B
9
11.11.2018

Červená SOP

Trendy ČB
2
Válec
1
11.11.2018

Modrá skupina

Boschton B
1
Ledenice
4
10.11.2018

Oranžová skupina

Kuki Boys
4
DamiGuns
11
10.11.2018

Červená SOP

Hunters Homole
3
NaturaMed Plav
7
10.11.2018

Oranžová skupina

Drink Team
3
Boschton
4
10.11.2018

Modrá skupina

Meta
2
Motorfans
7
7.11.2018

Oranžová skupina

Chvojkovice-Brod
5
Warriors
4
5.11.2018

Oranžová skupina

Mocní Kačeři
6
Hunters Homole
6
4.11.2018

Oranžová skupina

Kondor
8
Boschton B
3
4.11.2018

Oranžová skupina

Hornet
7
Válec
7
4.11.2018

Modrá skupina

Drink Team
6
Trendy ČB
2
4.11.2018

Modrá skupina

NaturaMed Plav
12
WC
7
3.11.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
3
Fighters Český Kalich
3
3.11.2018

Modrá skupina

Warriors
8
pires Hockey Team
2
28.10.2018

Oranžová skupina

Drink Team
13
Hornet
1
28.10.2018

Modrá skupina

Radoni CB
7
Boschton
2
28.10.2018

Modrá skupina

Trendy ČB
4
Fénix Ločenice
3
28.10.2018

Modrá skupina

Boschton B
8
Motorfans
8
28.10.2018

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
5
DamiGuns
4
27.10.2018

Červená SOP

Ledenice
10
Chvojkovice-Brod
3
22.10.2018

Oranžová skupina

Boschton B
4
pires Hockey Team
4
21.10.2018

Oranžová skupina

Kondor
4
Warriors
7
21.10.2018

Oranžová skupina

Válec
2
Drink Team
4
21.10.2018

Modrá skupina

Boschton
5
Trendy ČB
4
21.10.2018

Modrá skupina

WC
5
Mocní Kačeři
6
20.10.2018

Oranžová skupina

Meta
5
Ledenice
6
17.10.2018

Oranžová skupina

Boschton B
4
Mocní Kačeři
2
14.10.2018

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
7
Warriors
3
14.10.2018

Oranžová skupina

Motorfans
5
Kondor
5
14.10.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
2
Radoni CB
4
14.10.2018

Modrá skupina

Drink Team
9
Střížov
3
13.10.2018

Modrá skupina

Sharks
6
Kuki Boys
2
13.10.2018

Červená SOP

Meta
5
WC
5
10.10.2018

Oranžová skupina

Chvojkovice-Brod
10
NaturaMed Plav
6
8.10.2018

Oranžová skupina

Hunters Homole
4
Boschton B
5
7.10.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
5
Drink Team
9
7.10.2018

Modrá skupina

Mocní Kačeři
4
Kondor
10
7.10.2018

Oranžová skupina

WC
1
Ledenice
7
6.10.2018

Oranžová skupina

Hunters Homole
9
pires Hockey Team
5
29.9.2018

Oranžová skupina



Hokejová burza


Prodám Hokejka Bauer Nexus N1. Levá.
Prodám Historické hokejky pro sběratele
Prodám Bauer Vapor 1X pro sr.
Prodám Bunda Kappa vel. 152
Prodám Suspenzor Bauer Nike XL, NOVÝ
Prodám Plexisklo Tron USA
Hledám Hledám tým, jsem hráč a moc rád hraju.
Prodám Prodám hokejku Bauer Supreme - kompozitová opravená
Prodám Prodám hokejku Bauer Supreme - kompozitová opravená
Prodám Prodam hokejovy fans dres
... více na hokejové burze

s