HOKEJKA spouští nový systém benefitů pro členy.

Datum: 24.11.2017 | Zhlédnuto: 475x

NAKUPUJ levněji a udělej radost sobě a svým blízkým!


HOKEJKA SHOP

Hokejka funguje již přes 2 roky a má více jak 137 000 členů! V rámci Hokejky má možnost registrovaný člen čerpat řadu benefitů, a to zejména těch finančních. Abych měla větší přehled, co mé členy zajímá a mohla více s komunitou pracovat a nabízet výhody šité na míru, rozhodla jsem se pro jednoduchý webový shop, skrze který si mohou zakoupit výhodný voucher na vybrané zboží či službu. Ten pak jednoduše u partnerů uplatní na jejich e-shopech či v kamenných obchodech. Poukaz může již nyní posloužit jako dárek k Vánocům.

Budu se snažit jako dosud nabízet ti různé výhody spojené s hokejem. Ať už jsi fanoušek, občasný hráč nebo aktivní hokejista. A samozřejmě nezapomenu ani na ty úplně nejmenší, kteří třeba s hokejem teprve začínají.

HOKEJKA SHOP: Nový systém benefitů pro registrované členy projektu Hokejka.
Přehledný a jednoduchý nákup produktů a služeb se slevou.

www.HOKEJKASHOP.cz 
Podpora:
hokejkashop@hokejka.cz

Hokejka je největší hokejová komunita, která vznikla pod hlavičkou oficiálního webu českého hokeje www.hokej.cz . Registrovaným členům přináší kromě pravidelného newsletteru o novinkách v hokejovém světě také různé benefity.  Prostřednictvím Hokejka TV (www.hokejkaTV.cz) řadu tipů na individuální přípravu, správné stravování, možnosti regenerace, informace z hokejového zákulisí, propojení sportu se vzděláním či informace k doplňkovým sportům. Členové Hokejky mohou zdarma sledovat živé streamy z hokejových zápasů, soutěžit o vstupenky na reprezentační zápasy a další hodnotné ceny. A v neposlední řadě také nový Hokejka shop.

Více na www.hokejka.cz  a Facebookovém profilu Hokejky.

PR text: Hokejka.cz | Partner RHL 2017/18