První ročník Ledové klapky startuje!

Datum: 13.3.2018 | Zhlédnuto: 607x

Soutěž o nejlepší video! www.ledovaklapka.cz Účastnit se může jakýkoliv hokejový klub.


Ledová klapka 2018
Ocenění pro nejlepší hokejové video je tady. Až do 30. dubna 2018 může do soutěže přihlásit své video jakýkoliv hokejový klub či organizovaný tým v ČR. Není nutné, aby byl členem ČSLH nebo hrál soutěže řízené ČSLH. Účastnit se tak mohou například i univerzitní týmy, týmy hrající odborářské ligy atp.

V klubech vzniká mnoho zajímavého videoobsahu pro weby, či multimediální zařízení, a toto ocenění je určeno právě těm, kteří tuto práci v klubech odvádí. Video je důležitou složkou v komunikaci s fanoušky, umění přenést emoce ze stadionu do on-line prostředí i naopak. Uvidíme, zda nakonec zvítězí kreativní preciznost, nebo dobrý nápad a vtip.

Pořadatelem soutěže je vlastník webu hokej.cz a marketingový partner českého hokeje společnost BPA sport marketing a.s. Více informací, pravidla soutěže a přihlášku nalezneš na webových stránkách – ledovaklapka.cz .

Po skončení termínu pro přihlášení videí zvolí odborná porota v prvním kole hlasování nejlepších 10 videí, v druhém kole pak z těchto deseti určí pořadí na prvním až desátém místě. Trofej Ledová klapka a poukaz na odběr audio/video zařízení či příslušenství v rozpětí od 5 do 20 tisíc korun (podle umístění) získají tři nejlepší videa. 

O vítězných videích rozhodne porota složená z odborníků v mediální, sportovní ale i televizní/video oblasti. Více informací najdeš na webových stránkách v záložce Porota. 

Své preference budou moci vyjádřit i fanoušci, bude tedy zajímavé sledovat, zda se shodnou s porotciHlasovat budou moci v květnu přímo na webových stránkách www.ledovaklapka.cz.s