Rybníkáři rozehráli sezonu. Při premiéře padlo deset gólů!

Datum: 17.10.2014 | Zhlédnuto: 2078x

Největší amatérská hokejová soutěž na jihu Čech započala zápasem HC Trendy a HC Turbo Turtles!


HC Trendy a HC Turbo Turtles

Jak se dá z názvu hostujícího celku vytušit, hrají za něj pracovníci z Jaderné elektrárny Temelín. A energie jim při nedělním debutu rozhodně nechyběla! Svého prvního rivala v modré skupině, která nemá tak přísná pravidla, udolali těsně před obědem 7:3 a připsali si první body do tabulky RHL. Všichni si pak dali zasloužené pivo, to první navíc dostali díky partnerovi ligy zadarmo.

Zkrátka nepřijdou během zápasů Rybníkářské hokejové ligy ani diváci, kteří zavítají na zimní stadion. Během prvního mače nové sezony jim stačilo dát si v restauraci u ledové plochy třeba jen malé pivo a měli šanci vyhrát podepsaný retrodres Jaroslava Pouzara ze slavných dob úspěšné reprezentace ČSSR. Šťastným výhercem se nakonec stal Ivan Vreštiak, fanoušek týmu HC Trendy České Budějovice.

„Podobné soutěže o různé ceny plánujeme i v průběhu sezony. Losovat se však nebude po každém utkání, ale jednou za měsíc,“ upřesnil manažer Hokejového Centra Pouzar Jan Mojžíš a pozval hokejové příznivce na některé z dalších utkání.

Celý článek o RHL v Budějcké Drbně

 s