Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Historie jednotlivých ročníků
Šestý ročník 2015/2016

Šestá sezóna opět zásadně rošířila základnu soutěžních týmů a to, když Jan Mojžíš (člen řídícího výboru a PR manažer RHL) domluvil se zástupci Sdruženého Okresního Přeboru sloučení s červenou skupinou RHL. Do soutěže nastoupilo pak opět rekordních 21 hokejových týmů v počtu více než 800 hokejistů a soutěž si opětovně udržela podtitul "největší amatérskou hokejovou ligou v jižních Čechách"! :-)

21 týmů bylo rozděleno do červené (SOP, 5 týmů) a modré (16 týmů) skupiny. Vítězem tohoto ročníku se staly týmy HC Radoni (modrá) a HC SLAVOJ ČK B (červená).

Celkově nejslušnějším týmem sezóny se stal modrá = HC NATURAMED PLAV - 4 trestné min. / zápas 

Podrobná statistika ročníku 2015/2016 Slavnostní vyhlášení výsledků

Slavnostní vyhlášení RHL

Pátý ročník 2014/2015

V páté sezóně nastal skokový rozmach ligy, kdy vedení RHL pověřilo Jana Mojžíše (člen řídícího výboru a PR manažer RHL) a Michala Svobodu (člen řídícího výboru, IT manažer RHL a majitele firmy CRnet, s.r.o.), aby zpracovali pro ligu sofistikovaný webový portál. Do soutěže nastoupilo pak rekordních 17 hokejových týmů v počtu více než 500 hokejistů a soutěž se tak stala největší amatérskou hokejovou ligou v jižních Čechách! :-)

17 týmů bylo rozděleno do červené (7 týmů) a modré (10 týmů) skupiny. Vítězem tohoto ročníku se staly týmy HC Radoni (modrá) a HC Nicotrans (červená).

Podrobná statistika ročníku 2014/2015 | Slavnostní vyhlášení výsledků

 

Čtvrtý ročník 2013/2014

Pro tento rok se změnil název soutěže z RHL na RHL - HCP (RYBNÍKÁŘSKÁ HOKEJOVÁ LIGA - HOKEJOVÉHO CENTRA POUZAR) po domluvě Pavla Lískovce a zástupců HCP. Díky této spolupráci měl pořádající hokejový tým pro zápasy RHL k dispozici druhou hokejovou šatnu zdarma při zachování domluvené ceny za pronájem ledové plochy.
Další změnou bylo velké rozšíření účastníků této soutěže a to na 12 týmů. Vítězem tohoto ročníku se stal HC NICOTRANS.

Podrobná statistika ročníku 2013/2014

Třetí ročník 2012/2013

se zúčastnilo celkem osm týmu. Novinkou bylo rozdělení sezóny na základní část, která se hrála dvoukolově. Poté se hrálo PLAY - OFF mezi týmy, které se umístily na 1. - 4.místě o vítěze tohoto ročníku. Týmy, které se umístily od 5. - 8.místa se mezi sebou utkaly o konečné umístění. Vítězem tohoto ročníku byl tým HC TRENDY.
Několik týmů získalo výhodu domácích ledů v nově postaveném HOKEJOVÉM CENTRU POUZAR v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, kde se odehrálo 3/4 všech zápasů.

Podrobná statistika ročníku 2012/2013

Druhý ročník 2011/2012

byl pro velký ohlas rozšířen na devět týmů. Nově soutěž pískali dva rozhočí a celkově se začala dostávat více do podvědomí amatérských hokejistů. Vítězem tohoto ročníku se stal HC ŠTĚPÁNOVICE.

Podrobná statistika ročníku 2011/2012

První ročník 2010/2011

se oficiálně hrál podle pravidel. Vedla se tabulka odehraných zápasů včetně bodů za vítězství, vstřelených a inkasovaných gólů. Celkem se ji zúčastnilo osm týmů. Tento ročník vyhrál HC NICOTRANS.