Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Červené skupiny - SOP v sezóně 2017/18



Základní část

SOP - červená skupina 2017 / 2018

Poř. Tým ZápasyVVNPNPSkóre Bilance Body
1.Kuki Boys54--138:281012
2.HC Slavoj B53--246:34129
3.HC DamiGuns53--234:23119
4.HC Sharks52--331:40-96
5.SKH Hluboká61--525:49-243

Kanadské bodování

SOP - červená skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým Body (G+A+A2)
1.Lukeš MiroslavHC Slavoj ČK B21 (8+10+3)
2.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B20 (11+8+1)
3.Fučík RomanHC Sharks16 (13+1+2)
4.Král VáclavHC Kuki Boys14 (6+8+0)
5.Mikeš DanielHC DamiGuns13 (6+5+2)
6.Mikeš DaliborHC DamiGuns12 (7+4+1)
6.Šíma JosefHC Kuki Boys12 (7+4+1)
8.Dvořák AlešHC Kuki Boys11 (4+5+2)
9.Fuka PetrHC Kuki Boys10 (7+3+0)
10.Kubát LiborHC Sharks10 (2+6+2)
11.Krcho JosefHC Slavoj ČK B10 (2+3+5)
12.Hron MarekHC DamiGuns9 (6+2+1)
13.Daněk JiříHC DamiGuns9 (3+5+1)
14.Perník MartinHC Slavoj ČK B9 (3+6+0)
15.Fučík LukášHC Sharks8 (1+5+2)
16.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B6 (4+2+0)
17.Nouza JosefHC Kuki Boys6 (3+2+1)
18.Havlíček JiříHC Slavoj ČK B6 (1+3+2)
19.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B6 (0+4+2)
20.Janda MartinHC Kuki Boys5 (3+1+1)
21.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B5 (3+2+0)
22.Vítovec LadislavHC Kuki Boys5 (2+3+0)
22.Kozák MichalHC Slavoj ČK B5 (2+3+0)
24.Nedorost DavidHC Sharks5 (1+1+3)
25.Machálek DavidHC Slavoj ČK B4 (4+0+0)
25.Mynařík VáclavHC Sharks4 (4+0+0)
27.Kantor PetrTJ Hluboká n. Vlt. B4 (3+1+0)
27.Eliáš JakubHC DamiGuns4 (3+1+0)
27.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B4 (3+1+0)
27.Ochtábec RomanHC Slavoj ČK B4 (3+1+0)
31.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+2+0)
31.Petrášek MichalHC Sharks4 (2+2+0)
33.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+1+1)
34.Vaňous JakubHC DamiGuns4 (1+3+0)
34.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B4 (1+3+0)
36.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B4 (1+1+2)
37.Kozel PavelHC DamiGuns4 (0+3+1)
38.Ťoupal OndřejHC DamiGuns4 (0+2+2)
39.Cifreund DavidHC Kuki Boys4 (0+1+3)
40.Drábek AdamHC Sharks3 (3+0+0)
40.Petržilka OndřejHC Kuki Boys3 (3+0+0)
42.Vochozka JanHC Slavoj ČK B3 (2+1+0)
42.Kouba JiříHC Slavoj ČK B3 (2+1+0)
42.Němec PetrHC DamiGuns3 (2+1+0)
42.Suchánek KamilTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+1+0)
42.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+1+0)
47.Brůha JanHC Slavoj ČK B3 (1+0+2)
48.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B3 (1+1+1)
49.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B3 (1+2+0)
49.Svoboda PavelHC Sharks3 (1+2+0)
51.Gennert MarekTJ Hluboká n. Vlt. B3 (1+0+2)
52.Beránek VojtěchHC Sharks3 (0+3+0)
53.Rybák JanHC DamiGuns3 (0+2+1)
54.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B3 (0+0+3)
55.Kubec KarelHC Sharks3 (0+1+2)
56.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B2 (2+0+0)
56.Kreps RadanHC DamiGuns2 (2+0+0)
56.Jindra JosefHC Sharks2 (2+0+0)
59.Gutwirth FilipHC Sharks2 (1+0+1)
59.Augsberger DavidHC Slavoj ČK B2 (1+0+1)
61.Studnička MiroslavHC DamiGuns2 (1+1+0)
62.Heideker TomášHC Sharks2 (1+0+1)
63.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B2 (1+1+0)
63.Pátý VladimírHC Kuki Boys2 (1+1+0)
65.Klíma MiroslavHC Slavoj ČK B2 (0+2+0)
66.Zíka JakubHC DamiGuns2 (0+0+2)
66.Štěrba RomanHC Slavoj ČK B2 (0+0+2)
68.Liška JanHC Kuki Boys2 (0+1+1)
69.Laštiak AlexanderHC Sharks2 (0+2+0)
70.Mígl VilémHC Slavoj ČK B2 (0+1+1)
71.Hort LubošHC Kuki Boys1 (1+0+0)
71.Zajíček LukášHC Kuki Boys1 (1+0+0)
71.Pražák DanielHC DamiGuns1 (1+0+0)
71.Fučík JanHC Slavoj ČK B1 (1+0+0)
71.Šesták MartinHC DamiGuns1 (1+0+0)
71.Lukeš RadekHC Slavoj ČK B1 (1+0+0)
71.Klement TomášHC DamiGuns1 (1+0+0)
78.Beránek DanielHC Sharks1 (0+1+0)
78.Břečka MilanHC Slavoj ČK B1 (0+1+0)
78.Kuta BohuslavHC Kuki Boys1 (0+1+0)
78.Joza LukášHC Kuki Boys1 (0+1+0)
78.Puška AlexandrHC Slavoj ČK B1 (0+1+0)
78.Kotek LuděkHC Radoni CB1 (0+1+0)

Nejlepší střelci

SOP - červená skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým G+A+A2 (KB)
1.Fučík RomanHC Sharks13 +1+2 (16)
2.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B11 +8+1 (20)
3.Lukeš MiroslavHC Slavoj ČK B8 +10+3 (21)
4.Šíma JosefHC Kuki Boys7 +4+1 (12)
4.Mikeš DaliborHC DamiGuns7 +4+1 (12)
6.Fuka PetrHC Kuki Boys7 +3+0 (10)
7.Král VáclavHC Kuki Boys6 +8+0 (14)
8.Mikeš DanielHC DamiGuns6 +5+2 (13)
9.Hron MarekHC DamiGuns6 +2+1 (9)
10.Dvořák AlešHC Kuki Boys4 +5+2 (11)
11.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B4 +2+0 (6)
12.Mynařík VáclavHC Sharks4 +0+0 (4)
12.Machálek DavidHC Slavoj ČK B4 +0+0 (4)
14.Perník MartinHC Slavoj ČK B3 +6+0 (9)
15.Daněk JiříHC DamiGuns3 +5+1 (9)
16.Nouza JosefHC Kuki Boys3 +2+1 (6)
17.Janda MartinHC Kuki Boys3 +1+1 (5)
18.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B3 +2+0 (5)
19.Ochtábec RomanHC Slavoj ČK B3 +1+0 (4)
19.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B3 +1+0 (4)
19.Eliáš JakubHC DamiGuns3 +1+0 (4)
19.Kantor PetrTJ Hluboká n. Vlt. B3 +1+0 (4)
23.Petržilka OndřejHC Kuki Boys3 +0+0 (3)
23.Drábek AdamHC Sharks3 +0+0 (3)
25.Kubát LiborHC Sharks2 +6+2 (10)
26.Krcho JosefHC Slavoj ČK B2 +3+5 (10)
26.Vítovec LadislavHC Kuki Boys2 +3+0 (5)
26.Kozák MichalHC Slavoj ČK B2 +3+0 (5)
29.Petrášek MichalHC Sharks2 +2+0 (4)
29.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B2 +2+0 (4)
31.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+1 (4)
31.Vochozka JanHC Slavoj ČK B2 +1+0 (3)
31.Němec PetrHC DamiGuns2 +1+0 (3)
31.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+0 (3)
31.Kouba JiříHC Slavoj ČK B2 +1+0 (3)
31.Suchánek KamilTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+0 (3)
37.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B2 +0+0 (2)
37.Kreps RadanHC DamiGuns2 +0+0 (2)
37.Jindra JosefHC Sharks2 +0+0 (2)
40.Fučík LukášHC Sharks1 +5+2 (8)
41.Havlíček JiříHC Slavoj ČK B1 +3+2 (6)
42.Nedorost DavidHC Sharks1 +1+3 (5)
43.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B1 +3+0 (4)
43.Vaňous JakubHC DamiGuns1 +3+0 (4)
45.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B1 +1+2 (4)
45.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B1 +1+1 (3)
47.Svoboda PavelHC Sharks1 +2+0 (3)
48.Brůha JanHC Slavoj ČK B1 +0+2 (3)
49.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B1 +2+0 (3)
50.Gennert MarekTJ Hluboká n. Vlt. B1 +0+2 (3)
51.Pátý VladimírHC Kuki Boys1 +1+0 (2)
51.Studnička MiroslavHC DamiGuns1 +1+0 (2)
53.Heideker TomášHC Sharks1 +0+1 (2)
53.Gutwirth FilipHC Sharks1 +0+1 (2)
55.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B1 +1+0 (2)
56.Augsberger DavidHC Slavoj ČK B1 +0+1 (2)
56.Klement TomášHC DamiGuns1 +0+0 (1)
56.Pražák DanielHC DamiGuns1 +0+0 (1)
56.Lukeš RadekHC Slavoj ČK B1 +0+0 (1)
56.Hort LubošHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
56.Zajíček LukášHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
56.Fučík JanHC Slavoj ČK B1 +0+0 (1)
56.Šesták MartinHC DamiGuns1 +0+0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

SOP - červená skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým A
G+A+A2
1.Lukeš MiroslavHC Slavoj ČK B10
(8+10+3)
2.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B8
(11+8+1)
2.Král VáclavHC Kuki Boys8
(6+8+0)
4.Kubát LiborHC Sharks6
(2+6+2)
4.Perník MartinHC Slavoj ČK B6
(3+6+0)
6.Mikeš DanielHC DamiGuns5
(6+5+2)
6.Dvořák AlešHC Kuki Boys5
(4+5+2)
6.Daněk JiříHC DamiGuns5
(3+5+1)
6.Fučík LukášHC Sharks5
(1+5+2)
10.Mikeš DaliborHC DamiGuns4
(7+4+1)
10.Šíma JosefHC Kuki Boys4
(7+4+1)
10.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B4
(0+4+2)
13.Fuka PetrHC Kuki Boys3
(7+3+0)
13.Krcho JosefHC Slavoj ČK B3
(2+3+5)
13.Havlíček JiříHC Slavoj ČK B3
(1+3+2)
13.Vítovec LadislavHC Kuki Boys3
(2+3+0)
13.Kozák MichalHC Slavoj ČK B3
(2+3+0)
13.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B3
(1+3+0)
13.Vaňous JakubHC DamiGuns3
(1+3+0)
13.Kozel PavelHC DamiGuns3
(0+3+1)
13.Beránek VojtěchHC Sharks3
(0+3+0)
22.Hron MarekHC DamiGuns2
(6+2+1)
22.Nouza JosefHC Kuki Boys2
(3+2+1)
22.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2
(4+2+0)
22.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B2
(3+2+0)
22.Ťoupal OndřejHC DamiGuns2
(0+2+2)
22.Petrášek MichalHC Sharks2
(2+2+0)
22.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B2
(2+2+0)
22.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B2
(1+2+0)
22.Svoboda PavelHC Sharks2
(1+2+0)
22.Rybák JanHC DamiGuns2
(0+2+1)
22.Laštiak AlexanderHC Sharks2
(0+2+0)
22.Klíma MiroslavHC Slavoj ČK B2
(0+2+0)
34.Fučík RomanHC Sharks1
(13+1+2)
34.Janda MartinHC Kuki Boys1
(3+1+1)
34.Nedorost DavidHC Sharks1
(1+1+3)
34.Ochtábec RomanHC Slavoj ČK B1
(3+1+0)
34.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B1
(3+1+0)
34.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B1
(1+1+2)
34.Eliáš JakubHC DamiGuns1
(3+1+0)
34.Kantor PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1
(3+1+0)
34.Cifreund DavidHC Kuki Boys1
(0+1+3)
34.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
34.Němec PetrHC DamiGuns1
(2+1+0)
34.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+0)
34.Kouba JiříHC Slavoj ČK B1
(2+1+0)
34.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B1
(1+1+1)
34.Kubec KarelHC Sharks1
(0+1+2)
34.Vochozka JanHC Slavoj ČK B1
(2+1+0)
34.Suchánek KamilTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+0)
34.Liška JanHC Kuki Boys1
(0+1+1)
34.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B1
(1+1+0)
34.Studnička MiroslavHC DamiGuns1
(1+1+0)
34.Mígl VilémHC Slavoj ČK B1
(0+1+1)
34.Pátý VladimírHC Kuki Boys1
(1+1+0)
34.Joza LukášHC Kuki Boys1
(0+1+0)
34.Kotek LuděkHC Radoni CB1
(0+1+0)
34.Břečka MilanHC Slavoj ČK B1
(0+1+0)
34.Puška AlexandrHC Slavoj ČK B1
(0+1+0)
34.Beránek DanielHC Sharks1
(0+1+0)
34.Kuta BohuslavHC Kuki Boys1
(0+1+0)

Nejtrestanější hráči

SOP - červená skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Daněk JiříHC DamiGuns643
2.Ochtábec RomanHC Slavoj ČK B335
3.Mikeš DanielHC DamiGuns520
4.Lukeš MiroslavHC Slavoj ČK B314
4.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B814
6.Šimek MichalHC Slavoj ČK B212
6.Fučík JanHC Slavoj ČK B212
8.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B410
9.Eliáš JakubHC DamiGuns48
9.Tlačil RadekHC DamiGuns38
9.Liška JanHC Kuki Boys48
12.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B26
12.Petrášek MichalHC Sharks36
12.Mikeš DaliborHC DamiGuns36
12.Kreps RadanHC DamiGuns36
12.Šíma JosefHC Kuki Boys36
12.Beránek DanielHC Sharks26
12.Joza LukášHC Kuki Boys36
12.Kubát LiborHC Sharks36
12.Mynařík VáclavHC Sharks36
21.Hron MarekHC DamiGuns24
21.Dvořák AlešHC Kuki Boys24
21.Butal PetrHC Kuki Boys24
21.Burger MichalHC Kuki Boys24
21.Král VáclavHC Kuki Boys14
21.Klíma MiroslavHC Slavoj ČK B14
21.Machálek DavidHC Slavoj ČK B24
21.Branšovský ZdeněkHC Kuki Boys24
21.Fučík LukášHC Sharks24
21.Šesták MartinHC DamiGuns24
21.Rybák JanHC DamiGuns24
21.Klement TomášHC DamiGuns14
21.Beránek VojtěchHC Sharks24
34.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Janovský TomášHC Sharks12
34.Cába JiříHC Sharks12
34.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Švec MiroslavHC Kuki Boys12
34.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Heideker TomášHC Sharks12
34.Zíka JakubHC DamiGuns12
34.Vaňous JakubHC DamiGuns12
34.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Lukeš RadekHC Slavoj ČK B12
34.Ťoupal OndřejHC DamiGuns12
34.Břečka MilanHC Slavoj ČK B12
34.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Havlíček JiříHC Slavoj ČK B12
34.Unger RomanHC Slavoj ČK B12
34.Čutka JanTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Suchánek KamilTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Kubec KarelHC Sharks12
34.Kalina JanTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Hort LubošHC Kuki Boys12
34.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B12
34.Zajíček LukášHC Kuki Boys12
34.Němec PetrHC DamiGuns12
34.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B12
34.Zajíček LukášHC Kuki Boys12
34.Veselý MichalHC Kuki Boys12
34.Kuta BohuslavHC Kuki Boys12
34.Petržilka OndřejHC Kuki Boys12

Slušnost týmu

SOP - červená skupina 2017 / 2018

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Sharks519403.82.118
2.TJ Hluboká n. Vlt. B627564.52.079.33
3.HC Kuki Boys526545.22.0810.8
4.HC Slavoj ČK B518913.65.0618.2
5.HC DamiGuns53511573.2923
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas