Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Červené skupiny - SOP v sezóně 2017/18



Základní část

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Tým ZápasyVVNPNPSkóre Bilance Body
1.HC Sharks9511259:481118
2.HC DamiGuns95--448:41715
3.SKH Hluboká9411350:49115
4.Kuki Boys9111641:60-196

Kanadské bodování

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým Body (G+A+A2)
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B28 (13+13+2)
2.Vodička ViktorHC Sharks22 (9+12+1)
3.Nedorost DavidHC Sharks21 (12+8+1)
4.Janda MartinHC Kuki Boys17 (12+5+0)
5.Unger RomanHC Sharks13 (10+1+2)
6.Mikeš DanielHC DamiGuns13 (4+7+2)
7.Jindra JosefHC Sharks13 (4+2+7)
8.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B12 (9+3+0)
9.Šíma JosefHC Kuki Boys12 (8+3+1)
10.Beránek VojtěchHC Sharks12 (2+4+6)
11.Daněk JiříHC DamiGuns11 (6+4+1)
12.Mynařík VáclavHC Sharks11 (5+4+2)
13.Petrášek MichalHC Sharks11 (3+6+2)
14.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B10 (8+0+2)
15.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B10 (4+5+1)
16.Fuka PetrHC Kuki Boys10 (3+6+1)
17.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B8 (2+5+1)
18.Ťoupal OndřejHC DamiGuns7 (7+0+0)
19.Prokeš JanHC Sharks7 (5+1+1)
20.Beránek DanielHC Sharks7 (4+2+1)
21.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B7 (2+4+1)
22.Zíka JakubHC DamiGuns7 (1+6+0)
23.Kubát LiborHC Sharks7 (1+4+2)
24.Eliáš JakubHC DamiGuns6 (4+2+0)
25.Zajíček LukášHC Kuki Boys6 (3+3+0)
26.Klement JosefHC DamiGuns6 (2+2+2)
27.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B6 (1+1+4)
28.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B5 (3+1+1)
29.Drábek AdamHC Sharks5 (2+2+1)
30.Mikeš DaliborHC DamiGuns5 (2+1+2)
31.Pátý VladimírHC Kuki Boys5 (1+4+0)
32.Vaňous JakubHC DamiGuns5 (1+3+1)
33.Kubín JakubHC Kuki Boys4 (3+0+1)
34.Radouch AntonínHC DamiGuns4 (3+1+0)
34.Studnička MiroslavHC DamiGuns4 (3+1+0)
36.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+2+0)
37.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+1+1)
37.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+1+1)
37.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+1+1)
40.Rybák JanHC DamiGuns4 (2+0+2)
41.Liška JanHC Kuki Boys4 (2+1+1)
42.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B4 (1+3+0)
42.Střítecký RudolfHC Kuki Boys4 (1+3+0)
42.Svoboda OndřejHC Kuki Boys4 (1+3+0)
42.Fučík RomanHC Sharks4 (1+3+0)
46.Kozel PavelHC DamiGuns3 (3+0+0)
47.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+0+1)
48.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+1+0)
49.Tlačil RadekHC DamiGuns3 (1+1+1)
50.Suchan JanHC DamiGuns3 (0+3+0)
51.Fučík LukášHC Sharks3 (0+2+1)
52.Cifreund DavidHC Kuki Boys2 (1+1+0)
52.Němec PetrHC DamiGuns2 (1+1+0)
52.Weber DavidHC Kuki Boys2 (1+1+0)
55.Prokop TomášHC Kuki Boys2 (1+0+1)
56.Šimek MichalHC Sharks2 (1+1+0)
56.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B2 (1+1+0)
58.Klement TomášHC DamiGuns2 (0+1+1)
58.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B2 (0+1+1)
60.Svoboda PavelHC Sharks2 (0+2+0)
61.Kreps RadanHC DamiGuns2 (0+1+1)
62.Král VáclavHC Kuki Boys1 (1+0+0)
62.Kadlec MartinHC Kuki Boys1 (1+0+0)
62.Tejček MartinHC Kuki Boys1 (1+0+0)
62.Dvořák AlešHC Kuki Boys1 (1+0+0)
66.Prštický OndřejHC Kuki Boys1 (0+1+0)
67.Pražák DanielHC DamiGuns1 (0+0+1)
67.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+0+1)
69.Gutwirth FilipHC Sharks1 (0+1+0)
69.Butal PetrHC Kuki Boys1 (0+1+0)
71.Kalvoda JiříHC Kuki Boys1 (0+0+1)
72.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1+0)
72.Kříž FilipHC Kuki Boys1 (0+1+0)
72.Jindra MilanHC DamiGuns1 (0+1+0)

Nejlepší střelci

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým G+A+A2 (KB)
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B13 +13+2 (28)
2.Nedorost DavidHC Sharks12 +8+1 (21)
3.Janda MartinHC Kuki Boys12 +5+0 (17)
4.Unger RomanHC Sharks10 +1+2 (13)
5.Vodička ViktorHC Sharks9 +12+1 (22)
6.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B9 +3+0 (12)
7.Šíma JosefHC Kuki Boys8 +3+1 (12)
8.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B8 +0+2 (10)
9.Ťoupal OndřejHC DamiGuns7 +0+0 (7)
10.Daněk JiříHC DamiGuns6 +4+1 (11)
11.Mynařík VáclavHC Sharks5 +4+2 (11)
12.Prokeš JanHC Sharks5 +1+1 (7)
13.Mikeš DanielHC DamiGuns4 +7+2 (13)
14.Jindra JosefHC Sharks4 +2+7 (13)
15.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B4 +5+1 (10)
16.Beránek DanielHC Sharks4 +2+1 (7)
16.Eliáš JakubHC DamiGuns4 +2+0 (6)
18.Petrášek MichalHC Sharks3 +6+2 (11)
18.Fuka PetrHC Kuki Boys3 +6+1 (10)
20.Zajíček LukášHC Kuki Boys3 +3+0 (6)
21.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B3 +1+1 (5)
22.Kubín JakubHC Kuki Boys3 +0+1 (4)
23.Studnička MiroslavHC DamiGuns3 +1+0 (4)
23.Radouch AntonínHC DamiGuns3 +1+0 (4)
25.Kozel PavelHC DamiGuns3 +0+0 (3)
26.Beránek VojtěchHC Sharks2 +4+6 (12)
27.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B2 +5+1 (8)
28.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B2 +4+1 (7)
29.Klement JosefHC DamiGuns2 +2+2 (6)
30.Mikeš DaliborHC DamiGuns2 +1+2 (5)
31.Drábek AdamHC Sharks2 +2+1 (5)
32.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+1 (4)
32.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+1 (4)
34.Rybák JanHC DamiGuns2 +0+2 (4)
35.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+1 (4)
36.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2 +2+0 (4)
37.Liška JanHC Kuki Boys2 +1+1 (4)
38.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B2 +0+1 (3)
39.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+0 (3)
40.Kubát LiborHC Sharks1 +4+2 (7)
41.Zíka JakubHC DamiGuns1 +6+0 (7)
42.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1 +1+4 (6)
43.Vaňous JakubHC DamiGuns1 +3+1 (5)
44.Pátý VladimírHC Kuki Boys1 +4+0 (5)
45.Střítecký RudolfHC Kuki Boys1 +3+0 (4)
45.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B1 +3+0 (4)
45.Svoboda OndřejHC Kuki Boys1 +3+0 (4)
45.Fučík RomanHC Sharks1 +3+0 (4)
49.Tlačil RadekHC DamiGuns1 +1+1 (3)
49.Němec PetrHC DamiGuns1 +1+0 (2)
49.Weber DavidHC Kuki Boys1 +1+0 (2)
49.Šimek MichalHC Sharks1 +1+0 (2)
53.Prokop TomášHC Kuki Boys1 +0+1 (2)
54.Cifreund DavidHC Kuki Boys1 +1+0 (2)
54.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1 +1+0 (2)
56.Tejček MartinHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
56.Dvořák AlešHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
56.Král VáclavHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
56.Kadlec MartinHC Kuki Boys1 +0+0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A
G+A+A2
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B13
(13+13+2)
2.Vodička ViktorHC Sharks12
(9+12+1)
3.Nedorost DavidHC Sharks8
(12+8+1)
4.Mikeš DanielHC DamiGuns7
(4+7+2)
5.Petrášek MichalHC Sharks6
(3+6+2)
5.Fuka PetrHC Kuki Boys6
(3+6+1)
5.Zíka JakubHC DamiGuns6
(1+6+0)
8.Janda MartinHC Kuki Boys5
(12+5+0)
8.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B5
(4+5+1)
8.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B5
(2+5+1)
11.Beránek VojtěchHC Sharks4
(2+4+6)
11.Mynařík VáclavHC Sharks4
(5+4+2)
11.Daněk JiříHC DamiGuns4
(6+4+1)
11.Kubát LiborHC Sharks4
(1+4+2)
11.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B4
(2+4+1)
11.Pátý VladimírHC Kuki Boys4
(1+4+0)
17.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B3
(9+3+0)
17.Šíma JosefHC Kuki Boys3
(8+3+1)
17.Zajíček LukášHC Kuki Boys3
(3+3+0)
17.Vaňous JakubHC DamiGuns3
(1+3+1)
17.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B3
(1+3+0)
17.Svoboda OndřejHC Kuki Boys3
(1+3+0)
17.Fučík RomanHC Sharks3
(1+3+0)
17.Střítecký RudolfHC Kuki Boys3
(1+3+0)
17.Suchan JanHC DamiGuns3
(0+3+0)
26.Jindra JosefHC Sharks2
(4+2+7)
26.Beránek DanielHC Sharks2
(4+2+1)
26.Klement JosefHC DamiGuns2
(2+2+2)
26.Eliáš JakubHC DamiGuns2
(4+2+0)
26.Drábek AdamHC Sharks2
(2+2+1)
26.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2
(2+2+0)
26.Fučík LukášHC Sharks2
(0+2+1)
26.Svoboda PavelHC Sharks2
(0+2+0)
34.Unger RomanHC Sharks1
(10+1+2)
34.Prokeš JanHC Sharks1
(5+1+1)
34.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1
(1+1+4)
34.Mikeš DaliborHC DamiGuns1
(2+1+2)
34.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B1
(3+1+1)
34.Radouch AntonínHC DamiGuns1
(3+1+0)
34.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
34.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
34.Studnička MiroslavHC DamiGuns1
(3+1+0)
34.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
34.Liška JanHC Kuki Boys1
(2+1+1)
34.Tlačil RadekHC DamiGuns1
(1+1+1)
34.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+0)
34.Weber DavidHC Kuki Boys1
(1+1+0)
34.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+1+1)
34.Cifreund DavidHC Kuki Boys1
(1+1+0)
34.Kreps RadanHC DamiGuns1
(0+1+1)
34.Klement TomášHC DamiGuns1
(0+1+1)
34.Šimek MichalHC Sharks1
(1+1+0)
34.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1
(1+1+0)
34.Němec PetrHC DamiGuns1
(1+1+0)
34.Jindra MilanHC DamiGuns1
(0+1+0)
34.Kříž FilipHC Kuki Boys1
(0+1+0)
34.Butal PetrHC Kuki Boys1
(0+1+0)
34.Prštický OndřejHC Kuki Boys1
(0+1+0)
34.Gutwirth FilipHC Sharks1
(0+1+0)
34.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+1+0)

Nejlepší nahrávači (2. asistence)

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A2
(G+A+A2)
1.Jindra JosefHC Sharks7
(4+2+7)
2.Beránek VojtěchHC Sharks6
(2+4+6)
3.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B4
(1+1+4)
4.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B2
(13+13+2)
5.Unger RomanHC Sharks2
(10+1+2)
6.Mikeš DanielHC DamiGuns2
(4+7+2)
7.Petrášek MichalHC Sharks2
(3+6+2)
8.Mynařík VáclavHC Sharks2
(5+4+2)
9.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B2
(8+0+2)
10.Kubát LiborHC Sharks2
(1+4+2)
11.Klement JosefHC DamiGuns2
(2+2+2)
12.Mikeš DaliborHC DamiGuns2
(2+1+2)
13.Rybák JanHC DamiGuns2
(2+0+2)
14.Vodička ViktorHC Sharks1
(9+12+1)
15.Nedorost DavidHC Sharks1
(12+8+1)
16.Šíma JosefHC Kuki Boys1
(8+3+1)
17.Daněk JiříHC DamiGuns1
(6+4+1)
18.Fuka PetrHC Kuki Boys1
(3+6+1)
19.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B1
(4+5+1)
20.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+5+1)
21.Beránek DanielHC Sharks1
(4+2+1)
22.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+4+1)
23.Prokeš JanHC Sharks1
(5+1+1)
24.Drábek AdamHC Sharks1
(2+2+1)
25.Vaňous JakubHC DamiGuns1
(1+3+1)
26.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B1
(3+1+1)
27.Kubín JakubHC Kuki Boys1
(3+0+1)
28.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
29.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
30.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
31.Liška JanHC Kuki Boys1
(2+1+1)
32.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+0+1)
33.Tlačil RadekHC DamiGuns1
(1+1+1)
34.Fučík LukášHC Sharks1
(0+2+1)
35.Prokop TomášHC Kuki Boys1
(1+0+1)
36.Klement TomášHC DamiGuns1
(0+1+1)
37.Kreps RadanHC DamiGuns1
(0+1+1)
38.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+1+1)
39.Kalvoda JiříHC Kuki Boys1
(0+0+1)
40.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+0+1)
41.Pražák DanielHC DamiGuns1
(0+0+1)

Nejtrestanější hráči

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Tlačil RadekHC DamiGuns431
2.Pražák DanielHC DamiGuns227
3.Hembera JaroslavTJ Hluboká n. Vlt. B125
3.Laštiak AlexanderHC Sharks125
5.Petrášek MichalHC Sharks324
6.Kubát LiborHC Sharks1122
7.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B620
8.Daněk JiříHC DamiGuns518
9.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B714
10.Mikeš DanielHC DamiGuns512
10.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B612
12.Klement TomášHC DamiGuns510
13.Beránek VojtěchHC Sharks38
13.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B48
13.Radouch AntonínHC DamiGuns48
13.Beránek DanielHC Sharks48
13.Zajíček LukášHC Kuki Boys48
13.Vodička ViktorHC Sharks48
19.Šíma JosefHC Kuki Boys36
19.Eliáš JakubHC DamiGuns36
19.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B36
19.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B36
23.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B24
23.Klement JosefHC DamiGuns24
23.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B24
23.Antoš TomášTJ Hluboká n. Vlt. B24
23.Prokeš JanHC Sharks24
23.Mynařík VáclavHC Sharks24
23.Svoboda OndřejHC Kuki Boys24
23.Studnička MiroslavHC DamiGuns24
23.Vaňous JakubHC DamiGuns24
23.Němec PetrHC DamiGuns24
23.Rybák JanHC DamiGuns24
23.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B24
23.Fuka PetrHC Kuki Boys24
23.Suchan JanHC DamiGuns24
23.Cifreund DavidHC Kuki Boys24
23.Král VáclavHC Kuki Boys14
23.Kadlec MartinHC Kuki Boys24
40.Janda MartinHC Kuki Boys12
40.Tejček MartinHC Kuki Boys12
40.Kalvoda JiříHC Kuki Boys22
40.Střítecký RudolfHC Kuki Boys12
40.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Drábek AdamHC Sharks12
40.Zíka JakubHC DamiGuns12
40.Prštický OndřejHC Kuki Boys12
40.Kříž FilipHC Kuki Boys12
40.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Jindra MilanHC DamiGuns12
40.Dvořák AlešHC Kuki Boys12
40.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Liška JanHC Kuki Boys12
40.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B22
40.Prokop TomášHC Kuki Boys12
40.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Fučík LukášHC Sharks12
40.Mikeš DaliborHC DamiGuns12
40.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B12
40.Kreps RadanHC DamiGuns12
40.Ručka MichalHC Kuki Boys12
40.Pražák JiříHC DamiGuns12
40.Nedorost DavidHC Sharks12

Slušnost týmu

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Kuki Boys92754326
2.HC Sharks9331093.673.312.11
3.TJ Hluboká n. Vlt. B9481255.332.613.89
4.HC DamiGuns94514653.2416.22
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas

Play off

SOP play off 2018 / 2019

Poř. Tým ZápasyVVNPNPRSkóre Bilance Body
1.HC Sharks32--1-14:1316
2.HC DamiGuns31--2-13:14-13

Slušnost týmu

SOP play off 2018 / 2019

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Sharks313264.3328.67
2.HC DamiGuns316405.332.513.33
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas



s