Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Modré skupiny v sezóně 2017/18



Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Tým ZápasyVPRSkóre Bilance Body
1.HC Drink Team761-41:182312
2.HC Boschton752-38:211710
3.HC Střížov642-38:3088
4.HC Fénix Ločenice633-28:2806
5.HC Trendy ČB624-23:30-74
6.HC Radoni CB312-13:14-12
7.HC Fighters KVALIT "E"312-10:20-102
8.HC Plav6-6-20:50-300

Kanadské bodování

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Pokorný JosefHC Střížov20 (16+4)
2.Gula LadislavHC Drink Team17 (10+7)
3.Khuebach RadekHC Drink Team12 (3+9)
4.Fidler MartinHC Střížov12 (2+10)
5.Heřmánek PetrHC Boschton11 (10+1)
6.Postl JosefHC NaturaMed Plav11 (7+4)
7.Jirka MiroslavHC Drink Team10 (5+5)
8.Sobolík JanHC Boschton10 (3+7)
9.Marek MiloslavHC Střížov8 (7+1)
10.Mikl JanHC Střížov8 (6+2)
10.Komrska JanHC Fénix Ločenice8 (6+2)
12.Klíma JosefHC Boschton8 (5+3)
13.Omelka RomanHC Boschton7 (5+2)
13.Heřmánek MilanHC Drink Team7 (5+2)
15.Pikolon TomášHC Boschton7 (4+3)
16.Gennert MarekHC Radoni CB6 (4+2)
16.Gdovin DanielHC Boschton6 (4+2)
16.Šíma LadislavHC Trendy ČB6 (4+2)
16.Pávek KarelHC NaturaMed Plav6 (4+2)
20.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"6 (3+3)
21.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice6 (2+4)
21.Zeman PetrHC Fénix Ločenice6 (2+4)
23.Ambrož JiříHC Drink Team6 (0+6)
24.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice5 (5+0)
25.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT "E"5 (3+2)
25.Kubín JakubHC Trendy ČB5 (3+2)
25.Tácha JanHC NaturaMed Plav5 (3+2)
28.Mikl JakubHC Střížov5 (2+3)
29.Lískovec PavelHC Trendy ČB5 (1+4)
29.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice5 (1+4)
29.Kotek LuděkHC Radoni CB5 (1+4)
32.Kysilka VáclavHC Radoni CB4 (3+1)
32.Maršík PetrHC Drink Team4 (3+1)
32.Kadlec MartinHC Kuki Boys4 (3+1)
35.Vojta TomášHC Střížov4 (2+2)
35.Bartizal JanHC Fighters KVALIT "E"4 (2+2)
35.Bártík MichalHC Boschton4 (2+2)
35.Sedlář TomášHC Drink Team4 (2+2)
35.Hruška ZdeněkHC Drink Team4 (2+2)
40.Veselý TomášHC Drink Team4 (1+3)
40.Michalko PeterHC NaturaMed Plav4 (1+3)
40.Špulka VojtěchHC Střížov4 (1+3)
43.Kunt JiříHC Fénix Ločenice3 (3+0)
43.Vacek PetrHC Drink Team3 (3+0)
45.Klain AdolfHC Fénix Ločenice3 (2+1)
45.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice3 (2+1)
45.Bürger RichardHC Radoni CB3 (2+1)
45.Zeman PetrHC Fénix Ločenice3 (2+1)
49.Dvořák JiříHC Radoni CB3 (1+2)
49.Pileček VítHC Boschton3 (1+2)
49.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice3 (1+2)
52.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice3 (0+3)
52.Beránek LiborHC Fénix Ločenice3 (0+3)
54.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT "E"2 (2+0)
54.Kubata LadislavHC Drink Team2 (2+0)
54.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice2 (2+0)
54.Semotán PavelHC Drink Team2 (2+0)
58.Kudláček MartinHC Střížov2 (1+1)
58.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav2 (1+1)
58.Smejkal JiříHC Radoni CB2 (1+1)
58.Čapek LukášHC Střížov2 (1+1)
58.Kříž FilipHC Trendy ČB2 (1+1)
58.Němeček DanielHC Boschton2 (1+1)
58.Mráz JaroslavHC Boschton2 (1+1)
58.Kortán DanielHC Boschton2 (1+1)
58.Papež VladimírHC Drink Team2 (1+1)
58.Gruber AlešHC Trendy ČB2 (1+1)
68.Honner JakubHC NaturaMed Plav2 (0+2)
68.Šívr JanHC NaturaMed Plav2 (0+2)
68.Marek JiříHC Boschton2 (0+2)
68.Šmrha PavelHC Boschton2 (0+2)
68.Krajnák JakubHC Boschton2 (0+2)
68.Jasiak MartinHC Střížov2 (0+2)
74.Pokorný JanHC Drink Team1 (1+0)
74.Novotný MarekHC NaturaMed Plav1 (1+0)
74.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav1 (1+0)
74.Kavka MartinHC Drink Team1 (1+0)
74.Trněný TomášHC NaturaMed Plav1 (1+0)
74.Šťastný VlastimilHC Radoni CB1 (1+0)
74.Marek VladimírHC Trendy ČB1 (1+0)
74.Neumann VítHC NaturaMed Plav1 (1+0)
82.Jiřík OndřejHC Boschton1 (0+1)
82.Voneš DanielHC Fénix Ločenice1 (0+1)
82.Malý KarelHC Trendy ČB1 (0+1)
82.Budějcký DanielHC Trendy ČB1 (0+1)
82.Baumruk JiříHC Boschton1 (0+1)
82.Klečka JaroslavHC Střížov1 (0+1)
82.Janda RomanHC Fighters KVALIT "E"1 (0+1)
82.Kříž PatrikHC Trendy ČB1 (0+1)
82.Kopic PetrHC NaturaMed Plav1 (0+1)
82.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav1 (0+1)
82.Kossl MiloslavHC Trendy ČB1 (0+1)
82.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav1 (0+1)
82.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT "E"1 (0+1)
82.Konrád MilanHC Fighters KVALIT "E"1 (0+1)
82.Přibyl JanHC Radoni CB1 (0+1)
82.Chuperka DimitrijHC Drink Team1 (0+1)

Nejlepší střelci

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Pokorný JosefHC Střížov16 +4 (20)
2.Gula LadislavHC Drink Team10 +7 (17)
3.Heřmánek PetrHC Boschton10 +1 (11)
4.Postl JosefHC NaturaMed Plav7 +4 (11)
5.Marek MiloslavHC Střížov7 +1 (8)
6.Komrska JanHC Fénix Ločenice6 +2 (8)
6.Mikl JanHC Střížov6 +2 (8)
8.Jirka MiroslavHC Drink Team5 +5 (10)
9.Klíma JosefHC Boschton5 +3 (8)
10.Omelka RomanHC Boschton5 +2 (7)
10.Heřmánek MilanHC Drink Team5 +2 (7)
12.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice5 +0 (5)
13.Pikolon TomášHC Boschton4 +3 (7)
14.Šíma LadislavHC Trendy ČB4 +2 (6)
14.Pávek KarelHC NaturaMed Plav4 +2 (6)
14.Gennert MarekHC Radoni CB4 +2 (6)
14.Gdovin DanielHC Boschton4 +2 (6)
18.Khuebach RadekHC Drink Team3 +9 (12)
19.Sobolík JanHC Boschton3 +7 (10)
20.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"3 +3 (6)
21.Tácha JanHC NaturaMed Plav3 +2 (5)
21.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT "E"3 +2 (5)
21.Kubín JakubHC Trendy ČB3 +2 (5)
24.Maršík PetrHC Drink Team3 +1 (4)
24.Kadlec MartinHC Kuki Boys3 +1 (4)
24.Kysilka VáclavHC Radoni CB3 +1 (4)
27.Kunt JiříHC Fénix Ločenice3 +0 (3)
27.Vacek PetrHC Drink Team3 +0 (3)
29.Fidler MartinHC Střížov2 +10 (12)
30.Zeman PetrHC Fénix Ločenice2 +4 (6)
30.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice2 +4 (6)
32.Mikl JakubHC Střížov2 +3 (5)
33.Sedlář TomášHC Drink Team2 +2 (4)
33.Hruška ZdeněkHC Drink Team2 +2 (4)
33.Bartizal JanHC Fighters KVALIT "E"2 +2 (4)
33.Vojta TomášHC Střížov2 +2 (4)
33.Bártík MichalHC Boschton2 +2 (4)
38.Bürger RichardHC Radoni CB2 +1 (3)
38.Klain AdolfHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
38.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
38.Zeman PetrHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
42.Kubata LadislavHC Drink Team2 +0 (2)
42.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT "E"2 +0 (2)
42.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice2 +0 (2)
42.Semotán PavelHC Drink Team2 +0 (2)
46.Lískovec PavelHC Trendy ČB1 +4 (5)
46.Kotek LuděkHC Radoni CB1 +4 (5)
46.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1 +4 (5)
49.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
49.Špulka VojtěchHC Střížov1 +3 (4)
49.Veselý TomášHC Drink Team1 +3 (4)
52.Dvořák JiříHC Radoni CB1 +2 (3)
52.Pileček VítHC Boschton1 +2 (3)
52.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice1 +2 (3)
55.Papež VladimírHC Drink Team1 +1 (2)
55.Gruber AlešHC Trendy ČB1 +1 (2)
55.Mráz JaroslavHC Boschton1 +1 (2)
55.Kortán DanielHC Boschton1 +1 (2)
55.Smejkal JiříHC Radoni CB1 +1 (2)
55.Kudláček MartinHC Střížov1 +1 (2)
55.Němeček DanielHC Boschton1 +1 (2)
55.Kříž FilipHC Trendy ČB1 +1 (2)
55.Čapek LukášHC Střížov1 +1 (2)
55.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
65.Šťastný VlastimilHC Radoni CB1 +0 (1)
65.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
65.Trněný TomášHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
65.Kavka MartinHC Drink Team1 +0 (1)
65.Novotný MarekHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
65.Neumann VítHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
65.Marek VladimírHC Trendy ČB1 +0 (1)
65.Pokorný JanHC Drink Team1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Fidler MartinHC Střížov10
(2+10)
2.Khuebach RadekHC Drink Team9
(3+9)
3.Gula LadislavHC Drink Team7
(10+7)
3.Sobolík JanHC Boschton7
(3+7)
5.Ambrož JiříHC Drink Team6
(0+6)
6.Jirka MiroslavHC Drink Team5
(5+5)
7.Pokorný JosefHC Střížov4
(16+4)
7.Postl JosefHC NaturaMed Plav4
(7+4)
7.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice4
(2+4)
7.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4
(2+4)
7.Lískovec PavelHC Trendy ČB4
(1+4)
7.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice4
(1+4)
7.Kotek LuděkHC Radoni CB4
(1+4)
14.Klíma JosefHC Boschton3
(5+3)
14.Pikolon TomášHC Boschton3
(4+3)
14.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"3
(3+3)
14.Mikl JakubHC Střížov3
(2+3)
14.Michalko PeterHC NaturaMed Plav3
(1+3)
14.Veselý TomášHC Drink Team3
(1+3)
14.Špulka VojtěchHC Střížov3
(1+3)
14.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice3
(0+3)
14.Beránek LiborHC Fénix Ločenice3
(0+3)
23.Mikl JanHC Střížov2
(6+2)
23.Komrska JanHC Fénix Ločenice2
(6+2)
23.Omelka RomanHC Boschton2
(5+2)
23.Heřmánek MilanHC Drink Team2
(5+2)
23.Pávek KarelHC NaturaMed Plav2
(4+2)
23.Gennert MarekHC Radoni CB2
(4+2)
23.Gdovin DanielHC Boschton2
(4+2)
23.Šíma LadislavHC Trendy ČB2
(4+2)
23.Tácha JanHC NaturaMed Plav2
(3+2)
23.Kubín JakubHC Trendy ČB2
(3+2)
23.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT "E"2
(3+2)
23.Sedlář TomášHC Drink Team2
(2+2)
23.Bártík MichalHC Boschton2
(2+2)
23.Hruška ZdeněkHC Drink Team2
(2+2)
23.Bartizal JanHC Fighters KVALIT "E"2
(2+2)
23.Vojta TomášHC Střížov2
(2+2)
23.Pileček VítHC Boschton2
(1+2)
23.Dvořák JiříHC Radoni CB2
(1+2)
23.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice2
(1+2)
23.Šívr JanHC NaturaMed Plav2
(0+2)
23.Marek JiříHC Boschton2
(0+2)
23.Jasiak MartinHC Střížov2
(0+2)
23.Krajnák JakubHC Boschton2
(0+2)
23.Honner JakubHC NaturaMed Plav2
(0+2)
23.Šmrha PavelHC Boschton2
(0+2)
48.Heřmánek PetrHC Boschton1
(10+1)
48.Marek MiloslavHC Střížov1
(7+1)
48.Kysilka VáclavHC Radoni CB1
(3+1)
48.Kadlec MartinHC Kuki Boys1
(3+1)
48.Maršík PetrHC Drink Team1
(3+1)
48.Bürger RichardHC Radoni CB1
(2+1)
48.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice1
(2+1)
48.Zeman PetrHC Fénix Ločenice1
(2+1)
48.Klain AdolfHC Fénix Ločenice1
(2+1)
48.Kříž FilipHC Trendy ČB1
(1+1)
48.Čapek LukášHC Střížov1
(1+1)
48.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1
(1+1)
48.Papež VladimírHC Drink Team1
(1+1)
48.Kudláček MartinHC Střížov1
(1+1)
48.Němeček DanielHC Boschton1
(1+1)
48.Smejkal JiříHC Radoni CB1
(1+1)
48.Gruber AlešHC Trendy ČB1
(1+1)
48.Mráz JaroslavHC Boschton1
(1+1)
48.Kortán DanielHC Boschton1
(1+1)
48.Janda RomanHC Fighters KVALIT "E"1
(0+1)
48.Kossl MiloslavHC Trendy ČB1
(0+1)
48.Chuperka DimitrijHC Drink Team1
(0+1)
48.Jiřík OndřejHC Boschton1
(0+1)
48.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav1
(0+1)
48.Budějcký DanielHC Trendy ČB1
(0+1)
48.Voneš DanielHC Fénix Ločenice1
(0+1)
48.Baumruk JiříHC Boschton1
(0+1)
48.Klečka JaroslavHC Střížov1
(0+1)
48.Malý KarelHC Trendy ČB1
(0+1)
48.Kříž PatrikHC Trendy ČB1
(0+1)
48.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT "E"1
(0+1)
48.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav1
(0+1)
48.Kopic PetrHC NaturaMed Plav1
(0+1)
48.Přibyl JanHC Radoni CB1
(0+1)
48.Konrád MilanHC Fighters KVALIT "E"1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Khuebach RadekHC Drink Team637
2.Houška RostislavHC Fighters KVALIT "E"330
3.Heřmánek PetrHC Boschton618
4.Kříž FilipHC Trendy ČB213
4.Kříž PatrikHC Trendy ČB213
6.Němeček DanielHC Boschton412
7.Čapek LukášHC Střížov110
8.Gula LadislavHC Drink Team39
8.Smejkal JiříHC Radoni CB39
8.Vojta TomášHC Střížov39
8.Kotek LuděkHC Radoni CB39
8.Maršík PetrHC Drink Team39
8.Gdovin DanielHC Boschton39
8.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice39
15.Mikl JanHC Střížov26
15.Sedlář TomášHC Drink Team26
15.Marek MiloslavHC Střížov26
15.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice26
15.Ambrož JiříHC Drink Team26
15.Novotný MarekHC NaturaMed Plav26
15.Pokorný JanHC Drink Team26
15.Šmrha PavelHC Boschton26
15.Pikolon TomášHC Boschton26
15.Sobolík JanHC Boschton26
15.Semotán PavelHC Drink Team26
15.Mikl JakubHC Střížov26
15.Hruška ZdeněkHC Drink Team26
15.Kubín JakubHC Trendy ČB26
15.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice26
15.Kadlec MartinHC Kuki Boys26
15.Kříž DanielHC Trendy ČB36
15.Chuperka DimitrijHC Drink Team26
15.Krajnák JakubHC Boschton26
15.Bártík MichalHC Boschton36
15.Fidler MartinHC Střížov26
36.Špulka VojtěchHC Střížov13
36.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT "E"13
36.Gennert MarekHC Radoni CB13
36.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"13
36.Zeman PetrHC Fénix Ločenice13
36.Omelka RomanHC Boschton13
36.Marek VladimírHC Trendy ČB13
36.Kavka MartinHC Drink Team13
36.Pávek KarelHC NaturaMed Plav13
36.Kortán DanielHC Boschton13
36.Kopic PetrHC NaturaMed Plav13
36.Jaroš JakubHC Střížov13
36.Hlaváček JosefHC Radoni CB13
36.Filip MartinHC Střížov13
36.Bürger RichardHC Radoni CB13
36.Klain AdolfHC Fénix Ločenice13
36.Beránek LiborHC Fénix Ločenice13
36.Malý KarelHC Trendy ČB13
36.Marek JiříHC Boschton13
36.Vojta ŠtěpánHC Radoni CB13
36.Jílek JanHC Trendy ČB13
36.Ivančov DavidHC Drink Team13
36.Michalko PeterHC NaturaMed Plav13
36.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB13
36.Kysilka VáclavHC Radoni CB13
36.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT "E"13
36.Varecha RomanHC Radoni CB13

Slušnost týmu

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC NaturaMed Plav65150.8332.5
2.HC Fénix Ločenice610301.6735
3.HC Střížov615522.53.478.67
4.HC Trendy ČB615562.53.739.33
5.HC Boschton727783.862.8911.14
6.HC Radoni CB312364312
7.HC Fighters KVALIT "E"363926.513
8.HC Drink Team726973.713.7313.86
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas