Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Modré skupiny v sezóně 2018/19



Modrá skupina 2018 / 2019

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Drink Team644:172710
2.HC Radoni CB211:474
3.HC Boschton311:14-34
4.HC Trendy ČB412:18-62
5.HC Fighters Český Kalich13:301
6.HC Válec29:11-21
7.HC Fénix Ločenice311:16-51
8.HC Hornet28:20-121
9.HC Střížov13:9-60

Kanadské bodování

Modrá skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Gula LadislavHC Drink Team21 (14+7)
2.Maršík PetrHC Drink Team12 (5+7)
3.Kavka MartinHC Drink Team10 (5+5)
4.Frank PavelHC Drink Team9 (5+4)
5.Marcelo JosefHC Drink Team7 (4+3)
6.Khuebach RadekHC Drink Team7 (3+4)
7.Kubín JakubHC Trendy ČB6 (4+2)
8.Šíma LadislavHC Trendy ČB6 (3+3)
9.Heřmánek MilanHC Drink Team6 (1+5)
10.Omelka RomanHC Boschton5 (4+1)
11.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice4 (3+1)
11.Kunt JiříHC Fénix Ločenice4 (3+1)
13.Kotek LuděkHC Radoni CB4 (2+2)
13.Sádlo LukášHC Drink Team4 (2+2)
15.Vacek PetrHC Drink Team4 (1+3)
16.Zeman DanielHC Válec3 (3+0)
17.Kortán DanielHC Boschton3 (2+1)
17.Masopust PetrHC Radoni CB3 (2+1)
19.Smejkal JiříHC Radoni CB3 (1+2)
19.Kříha RomanHC Radoni CB3 (1+2)
19.Bürger RichardHC Radoni CB3 (1+2)
19.Pikolon TomášHC Boschton3 (1+2)
23.Holzäpfel MilanHC Radoni CB2 (2+0)
23.Mařík DenisHC Trendy ČB2 (2+0)
23.Hruška ZdeněkHC Drink Team2 (2+0)
23.Stolařík MartinHC Hornet2 (2+0)
23.Binovský VáclavHC Válec2 (2+0)
28.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice2 (1+1)
28.Trojka TomášHC Boschton2 (1+1)
28.Soukup MichalHC Fighters Český Kalich2 (1+1)
28.Vašek ZdeněkHC Válec2 (1+1)
28.Vondrka RomanHC Hornet2 (1+1)
28.Šindelář VáclavHC Hornet2 (1+1)
28.Vašek MarianHC Hornet2 (1+1)
28.Heřmánek PetrHC Boschton2 (1+1)
28.Veselý TomášHC Drink Team2 (1+1)
28.Komrska JanHC Fénix Ločenice2 (1+1)
28.Hrmo MartinHC Fénix Ločenice2 (1+1)
28.Šindelář VáclavHC Hornet2 (1+1)
28.Zeman PavelHC Válec2 (1+1)
41.Šebek JaroslavHC Radoni CB2 (0+2)
41.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice2 (0+2)
41.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice2 (0+2)
41.Labaj AlešHC Válec2 (0+2)
41.Papšo TomášHC Válec2 (0+2)
41.Hlavinka LukášHC Drink Team2 (0+2)
41.Jiřík OndřejHC Boschton2 (0+2)
48.Žáček AlešHC Válec1 (1+0)
48.Syrový JanHC Válec1 (1+0)
48.Marek VladimírHC Trendy ČB1 (1+0)
48.Němeček DanielHC Boschton1 (1+0)
48.Lavička PavelHC Boschton1 (1+0)
48.Šťastný VlastimilHC Radoni CB1 (1+0)
48.Mikl JanHC Střížov1 (1+0)
48.Pihera MartinHC Hornet1 (1+0)
48.Rybecký JanHC Trendy ČB1 (1+0)
48.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich1 (1+0)
48.Přibyl JanHC Radoni CB1 (1+0)
48.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice1 (1+0)
48.Fidler MartinHC Střížov1 (1+0)
48.Jirka MiroslavHC Drink Team1 (1+0)
48.Šanda OndřejHC Střížov1 (1+0)
48.Lískovec TomášHC Trendy ČB1 (1+0)
48.Zeman PetrHC Fénix Ločenice1 (1+0)
48.Míka PetrHC Hornet1 (1+0)
66.Martinec JanHC Trendy ČB1 (0+1)
66.Klečka JaroslavHC Střížov1 (0+1)
66.Špulka VojtěchHC Střížov1 (0+1)
66.Pileček VítHC Boschton1 (0+1)
66.Prokeš JaroslavHC Válec1 (0+1)
66.Král JakubHC Válec1 (0+1)
66.Jílek JanHC Trendy ČB1 (0+1)
66.Hruška jiříHC Boschton1 (0+1)
66.Jamrich MilanHC Boschton1 (0+1)
66.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich1 (0+1)

Nejlepší střelci

Modrá skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Gula LadislavHC Drink Team14 +7 (21)
2.Maršík PetrHC Drink Team5 +7 (12)
3.Kavka MartinHC Drink Team5 +5 (10)
4.Frank PavelHC Drink Team5 +4 (9)
5.Marcelo JosefHC Drink Team4 +3 (7)
6.Kubín JakubHC Trendy ČB4 +2 (6)
7.Omelka RomanHC Boschton4 +1 (5)
8.Khuebach RadekHC Drink Team3 +4 (7)
9.Šíma LadislavHC Trendy ČB3 +3 (6)
10.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice3 +1 (4)
10.Kunt JiříHC Fénix Ločenice3 +1 (4)
12.Zeman DanielHC Válec3 +0 (3)
13.Kotek LuděkHC Radoni CB2 +2 (4)
13.Sádlo LukášHC Drink Team2 +2 (4)
15.Kortán DanielHC Boschton2 +1 (3)
15.Masopust PetrHC Radoni CB2 +1 (3)
17.Stolařík MartinHC Hornet2 +0 (2)
17.Mařík DenisHC Trendy ČB2 +0 (2)
17.Binovský VáclavHC Válec2 +0 (2)
17.Holzäpfel MilanHC Radoni CB2 +0 (2)
17.Hruška ZdeněkHC Drink Team2 +0 (2)
22.Heřmánek MilanHC Drink Team1 +5 (6)
23.Vacek PetrHC Drink Team1 +3 (4)
24.Pikolon TomášHC Boschton1 +2 (3)
24.Bürger RichardHC Radoni CB1 +2 (3)
24.Smejkal JiříHC Radoni CB1 +2 (3)
24.Kříha RomanHC Radoni CB1 +2 (3)
28.Šindelář VáclavHC Hornet1 +1 (2)
28.Trojka TomášHC Boschton1 +1 (2)
28.Vašek MarianHC Hornet1 +1 (2)
28.Zeman PavelHC Válec1 +1 (2)
28.Soukup MichalHC Fighters Český Kalich1 +1 (2)
28.Komrska JanHC Fénix Ločenice1 +1 (2)
28.Šindelář VáclavHC Hornet1 +1 (2)
28.Veselý TomášHC Drink Team1 +1 (2)
28.Heřmánek PetrHC Boschton1 +1 (2)
28.Hrmo MartinHC Fénix Ločenice1 +1 (2)
28.Vondrka RomanHC Hornet1 +1 (2)
28.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice1 +1 (2)
28.Vašek ZdeněkHC Válec1 +1 (2)
41.Přibyl JanHC Radoni CB1 +0 (1)
41.Pihera MartinHC Hornet1 +0 (1)
41.Zeman PetrHC Fénix Ločenice1 +0 (1)
41.Jirka MiroslavHC Drink Team1 +0 (1)
41.Fidler MartinHC Střížov1 +0 (1)
41.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice1 +0 (1)
41.Žáček AlešHC Válec1 +0 (1)
41.Marek VladimírHC Trendy ČB1 +0 (1)
41.Šanda OndřejHC Střížov1 +0 (1)
41.Šťastný VlastimilHC Radoni CB1 +0 (1)
41.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich1 +0 (1)
41.Míka PetrHC Hornet1 +0 (1)
41.Lavička PavelHC Boschton1 +0 (1)
41.Lískovec TomášHC Trendy ČB1 +0 (1)
41.Syrový JanHC Válec1 +0 (1)
41.Rybecký JanHC Trendy ČB1 +0 (1)
41.Němeček DanielHC Boschton1 +0 (1)
41.Mikl JanHC Střížov1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Modrá skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Gula LadislavHC Drink Team7
(14+7)
1.Maršík PetrHC Drink Team7
(5+7)
3.Kavka MartinHC Drink Team5
(5+5)
3.Heřmánek MilanHC Drink Team5
(1+5)
5.Frank PavelHC Drink Team4
(5+4)
5.Khuebach RadekHC Drink Team4
(3+4)
7.Marcelo JosefHC Drink Team3
(4+3)
7.Šíma LadislavHC Trendy ČB3
(3+3)
7.Vacek PetrHC Drink Team3
(1+3)
10.Kubín JakubHC Trendy ČB2
(4+2)
10.Kotek LuděkHC Radoni CB2
(2+2)
10.Sádlo LukášHC Drink Team2
(2+2)
10.Smejkal JiříHC Radoni CB2
(1+2)
10.Kříha RomanHC Radoni CB2
(1+2)
10.Bürger RichardHC Radoni CB2
(1+2)
10.Pikolon TomášHC Boschton2
(1+2)
10.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice2
(0+2)
10.Papšo TomášHC Válec2
(0+2)
10.Labaj AlešHC Válec2
(0+2)
10.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice2
(0+2)
10.Hlavinka LukášHC Drink Team2
(0+2)
10.Šebek JaroslavHC Radoni CB2
(0+2)
10.Jiřík OndřejHC Boschton2
(0+2)
24.Omelka RomanHC Boschton1
(4+1)
24.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice1
(3+1)
24.Kunt JiříHC Fénix Ločenice1
(3+1)
24.Kortán DanielHC Boschton1
(2+1)
24.Masopust PetrHC Radoni CB1
(2+1)
24.Vondrka RomanHC Hornet1
(1+1)
24.Hrmo MartinHC Fénix Ločenice1
(1+1)
24.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice1
(1+1)
24.Soukup MichalHC Fighters Český Kalich1
(1+1)
24.Heřmánek PetrHC Boschton1
(1+1)
24.Šindelář VáclavHC Hornet1
(1+1)
24.Trojka TomášHC Boschton1
(1+1)
24.Zeman PavelHC Válec1
(1+1)
24.Vašek ZdeněkHC Válec1
(1+1)
24.Komrska JanHC Fénix Ločenice1
(1+1)
24.Vašek MarianHC Hornet1
(1+1)
24.Šindelář VáclavHC Hornet1
(1+1)
24.Veselý TomášHC Drink Team1
(1+1)
24.Jamrich MilanHC Boschton1
(0+1)
24.Pileček VítHC Boschton1
(0+1)
24.Špulka VojtěchHC Střížov1
(0+1)
24.Hruška jiříHC Boschton1
(0+1)
24.Klečka JaroslavHC Střížov1
(0+1)
24.Martinec JanHC Trendy ČB1
(0+1)
24.Král JakubHC Válec1
(0+1)
24.Prokeš JaroslavHC Válec1
(0+1)
24.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich1
(0+1)
24.Jílek JanHC Trendy ČB1
(0+1)

Slušnost týmu

Modrá skupina 2018 / 2019

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Fénix Ločenice34121.3334
2.HC Radoni CB2391.534.5
3.HC Válec2412236
4.HC Střížov126236
5.HC Trendy ČB411302.752.737.5
6.HC Boschton37282.3349.33
7.HC Drink Team619693.173.6311.5
8.HC Hornet27403.55.7120
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas