Oranžová skupina 2106/17

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Oranžové skupiny v sezóně 2016/17



Oranžová skupina 2017 / 2018

Poř. Tým ZápasyVPRSkóre Bilance Body
1.HC Ledenice33--19:6136
2.HC Válec22--20:8124
3.HC Warriors22--11:834
4.HC Meta211-10:1002
5.HC Brick-Stav1-1-4:5-10
6.LHK Kačeři1-1-3:9-60
7.HC Dlaždiči ČB3-3-9:17-80
8.HC Hunters Homole2-2-6:19-130

Kanadské bodování

Oranžová skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Králík PetrHC Ledenice11 (8+3)
2.Caldr KarelHC Warriors7 (6+1)
3.Vobr JosefHC Meta7 (2+5)
4.Štegbauer JiříHC Meta6 (4+2)
5.Vostracký JosefHC Ledenice6 (3+3)
6.Mlčák PetrHC Hunters Homole4 (4+0)
7.Šolta VojtěchHC Warriors4 (2+2)
8.Borovka DavidHC Ledenice4 (1+3)
9.Turko KarelHC Dlaždiči ČB4 (0+4)
10.Kesl JosefHC Ledenice3 (2+1)
10.Vašek ZdeněkHC Válec3 (2+1)
10.Pihera MartinHC Dlaždiči ČB3 (2+1)
10.Skokan AlešHC Válec3 (2+1)
14.Fous JanHC Ledenice3 (1+2)
14.Prokeš JaroslavHC Válec3 (1+2)
14.Piskač VáclavHC Dlaždiči ČB3 (1+2)
17.Kadlec PetrHC Ledenice3 (0+3)
18.Poslední VlastimilHC Brick-Stav2 (2+0)
18.Hauser RadekHC Warriors2 (2+0)
18.Suchý RomanHC Dlaždiči ČB2 (2+0)
18.Baloun MichalHC Válec2 (2+0)
18.Bezemek RomanHC Dlaždiči ČB2 (2+0)
23.Vítek VáclavHC Meta2 (1+1)
23.Frank PavelHC Brick-Stav2 (1+1)
23.Marek TomášHC Ledenice2 (1+1)
23.Mrázek MartinHC Brick-Stav2 (1+1)
27.Zeman PavelHC Válec2 (0+2)
28.Markytán PetrHC Ledenice1 (1+0)
28.Šindelář VáclavHC Válec1 (1+0)
28.Pícha LukášLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
28.Zoubek JindřichHC Ledenice1 (1+0)
28.Dolejš LubošHC Ledenice1 (1+0)
28.Stulík MiroslavHC Meta1 (1+0)
28.Habart PetrHC Meta1 (1+0)
28.Čermák RadekHC Dlaždiči ČB1 (1+0)
28.Dudák JakubLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
28.Dvořák JakubLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
28.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1 (1+0)
28.Tušl MiroslavHC Válec1 (1+0)
28.Hajíček MartinHC Meta1 (1+0)
28.Žáček AlešHC Válec1 (1+0)
28.Barták CtiradHC Hunters Homole1 (1+0)
28.Matuschka PetrHC Warriors1 (1+0)
28.Lorenc JaroslavHC Dlaždiči ČB1 (1+0)
45.Klír PetrHC Dlaždiči ČB1 (0+1)
45.Kolář HynekHC Meta1 (0+1)
45.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
45.Dohnal KarelHC Válec1 (0+1)
45.Kyncl ZdeněkHC Válec1 (0+1)
45.Trapl VáclavHC Hunters Homole1 (0+1)
45.Zeman DanielHC Válec1 (0+1)
45.Dubský FilipHC Meta1 (0+1)
45.Novák VlastimilHC Brick-Stav1 (0+1)
45.Binovský VáclavHC Válec1 (0+1)
45.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
45.Soňák MilanHC Brick-Stav1 (0+1)

Nejlepší střelci

Oranžová skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Králík PetrHC Ledenice8 +3 (11)
2.Caldr KarelHC Warriors6 +1 (7)
3.Štegbauer JiříHC Meta4 +2 (6)
4.Mlčák PetrHC Hunters Homole4 +0 (4)
5.Vostracký JosefHC Ledenice3 +3 (6)
6.Vobr JosefHC Meta2 +5 (7)
7.Šolta VojtěchHC Warriors2 +2 (4)
8.Kesl JosefHC Ledenice2 +1 (3)
8.Skokan AlešHC Válec2 +1 (3)
8.Vašek ZdeněkHC Válec2 +1 (3)
8.Pihera MartinHC Dlaždiči ČB2 +1 (3)
12.Hauser RadekHC Warriors2 +0 (2)
12.Poslední VlastimilHC Brick-Stav2 +0 (2)
12.Baloun MichalHC Válec2 +0 (2)
12.Bezemek RomanHC Dlaždiči ČB2 +0 (2)
12.Suchý RomanHC Dlaždiči ČB2 +0 (2)
17.Borovka DavidHC Ledenice1 +3 (4)
18.Piskač VáclavHC Dlaždiči ČB1 +2 (3)
18.Fous JanHC Ledenice1 +2 (3)
18.Prokeš JaroslavHC Válec1 +2 (3)
21.Vítek VáclavHC Meta1 +1 (2)
21.Marek TomášHC Ledenice1 +1 (2)
21.Frank PavelHC Brick-Stav1 +1 (2)
21.Mrázek MartinHC Brick-Stav1 +1 (2)
25.Čermák RadekHC Dlaždiči ČB1 +0 (1)
25.Matuschka PetrHC Warriors1 +0 (1)
25.Hajíček MartinHC Meta1 +0 (1)
25.Markytán PetrHC Ledenice1 +0 (1)
25.Lorenc JaroslavHC Dlaždiči ČB1 +0 (1)
25.Dolejš LubošHC Ledenice1 +0 (1)
25.Barták CtiradHC Hunters Homole1 +0 (1)
25.Habart PetrHC Meta1 +0 (1)
25.Dudák JakubLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
25.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1 +0 (1)
25.Pícha LukášLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
25.Šindelář VáclavHC Válec1 +0 (1)
25.Zoubek JindřichHC Ledenice1 +0 (1)
25.Stulík MiroslavHC Meta1 +0 (1)
25.Tušl MiroslavHC Válec1 +0 (1)
25.Žáček AlešHC Válec1 +0 (1)
25.Dvořák JakubLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)

Slušnost týmu

Oranžová skupina 2017 / 2018

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Ledenice3130.3331
2.HC Hunters Homole2331.511.5
3.HC Meta2130.531.5
4.HC Dlaždiči ČB339133
5.LHK Mocní Kačeři113133
6.HC Válec23161.55.338
7.HC Warriors241924.759.5
8.HC Brick-Stav15155315
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas