Oranžová skupina 2106/17

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Oranžové skupiny v sezóně 2018/19



Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Ledenice532:102210
2.HC Warriors643:28158
3.HC Plav432:2396
4.HC Boschton B625:30-56
5.HC Kondor427:1985
6.HC Motorfans426:2334
7.STS Chvojkovice318:20-24
8.HC Hunters Homole422:23-13
9.Vampires Hockey Team419:27-83
10.LHK Kačeři518:30-123
11.HC Meta418:29-111
12.HC WC522:40-181

Kanadské bodování

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav19 (11+8)
2.Pavlík JaroslavHC Warriors15 (9+6)
3.Černovský MichalHC Warriors14 (8+6)
4.Vostracký JosefHC Ledenice14 (7+7)
5.Králík PetrHC Ledenice14 (5+9)
6.Caldr KarelHC Warriors14 (4+10)
7.Zelenka LukášVampires Hockey Team12 (9+3)
8.Pávek KarelHC NaturaMed Plav12 (7+5)
9.Motejzík PetrHC Motorfans11 (8+3)
10.Veselý NikoHC Kondor11 (7+4)
11.Radouch AntonínHC Boschton B10 (6+4)
12.Folkman LadislavHC Motorfans10 (5+5)
13.Anderle JiříHC Hunters Homole10 (4+6)
14.Klíma JosefHC Boschton B9 (4+5)
15.Červinka AdamHC Warriors8 (4+4)
15.Lavička TomášHC Kondor8 (4+4)
17.Hlavica RomanHC Kondor7 (6+1)
18.Vobr JosefHC Meta7 (3+4)
19.Ruprecht PetrSTS Chvojkovice-Brod6 (6+0)
19.Eliáš JanHC WC6 (6+0)
19.Černý JanLHK Mocní Kačeři6 (6+0)
22.Kříž ZdeněkHC Warriors6 (4+2)
22.Vida RadimHC WC6 (4+2)
22.Dolejš LubošHC Ledenice6 (4+2)
22.Ďurica MilanHC Hunters Homole6 (4+2)
26.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod6 (3+3)
26.Radouch VáclavHC Motorfans6 (3+3)
26.Markytán PetrHC Ledenice6 (3+3)
29.Šolta VojtěchHC Warriors5 (5+0)
30.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav5 (4+1)
30.Božek RomanHC Ledenice5 (4+1)
32.Kesl JosefHC Ledenice5 (3+2)
32.Bazal LukášHC Motorfans5 (3+2)
32.Klimeš MichalHC Hunters Homole5 (3+2)
35.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod5 (2+3)
36.Vávra DanielHC WC5 (1+4)
36.Šebest VladislavHC Warriors5 (1+4)
36.Carva DominikLHK Mocní Kačeři5 (1+4)
36.Medula ZdeněkHC Motorfans5 (1+4)
40.Fischer MartinHC Hunters Homole4 (3+1)
40.Mesároš MartinHC Boschton B4 (3+1)
40.Bártík MichalHC Boschton B4 (3+1)
40.Lorenc JaroslavHC Kondor4 (3+1)
40.Sobolík JanHC Boschton B4 (3+1)
40.Bohdal PavelHC Meta4 (3+1)
46.Lavický KarelSTS Chvojkovice-Brod4 (2+2)
46.Fiala LukášVampires Hockey Team4 (2+2)
46.Dráb KamilVampires Hockey Team4 (2+2)
46.Šívr JanHC NaturaMed Plav4 (2+2)
46.Michalko PeterHC NaturaMed Plav4 (2+2)
46.Černý DanielLHK Mocní Kačeři4 (2+2)
46.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři4 (2+2)
46.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři4 (2+2)
46.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři4 (2+2)
46.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav4 (2+2)
56.Hrdlička JaroslavHC Motorfans4 (1+3)
56.Poula ErikHC Hunters Homole4 (1+3)
56.Kopic PetrHC NaturaMed Plav4 (1+3)
56.Koblas MilanHC Meta4 (1+3)
60.Mlčák PetrHC Hunters Homole3 (3+0)
61.Habart PetrHC Meta3 (2+1)
61.Votruba JaromírHC Hunters Homole3 (2+1)
61.Vaňas MartinHC Warriors3 (2+1)
61.Wiedermann MichaelHC WC3 (2+1)
61.Míšek PatrikHC WC3 (2+1)
66.Barták CtiradHC Hunters Homole3 (1+2)
66.Lamáček TomášHC Ledenice3 (1+2)
66.Bašta PavelHC Warriors3 (1+2)
66.Ondok TomášHC Boschton B3 (1+2)
66.Čurda JiříHC NaturaMed Plav3 (1+2)
66.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav3 (1+2)
66.Pavela ml. AlešHC Motorfans3 (1+2)
66.Matuschka PetrHC Warriors3 (1+2)
66.Jirák MartinHC Kondor3 (1+2)
66.Javný LukášHC WC3 (1+2)
76.Neškodný DavidHC Hunters Homole3 (0+3)
76.Baumruk JiříHC Boschton B3 (0+3)
76.Řepa JanHC NaturaMed Plav3 (0+3)
79.Roučka MartinHC Boschton B2 (2+0)
79.Michel MilanHC Kondor2 (2+0)
79.Borovka DavidHC Ledenice2 (2+0)
79.Vébr VáclavVampires Hockey Team2 (2+0)
79.Vránek PatrikHC Kondor2 (2+0)
79.Váša MilanHC Meta2 (2+0)
79.Keclík FrantišekHC WC2 (2+0)
79.Matašovský MilanSTS Chvojkovice-Brod2 (2+0)
79.Štegbauer JiříHC Meta2 (2+0)
88.Faktor BronislavHC Boschton B2 (1+1)
88.Eliáš MichalVampires Hockey Team2 (1+1)
88.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod2 (1+1)
88.Kolář HynekHC Meta2 (1+1)
88.Bárta LadislavHC WC2 (1+1)
88.Dolejší AlešVampires Hockey Team2 (1+1)
88.Bíca VáclavHC Boschton B2 (1+1)
88.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod2 (1+1)
88.Píša DanielHC Kondor2 (1+1)
88.Vobejda PavelHC Warriors2 (1+1)
88.Tautermann JanHC WC2 (1+1)
88.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
88.Vítek VáclavHC Meta2 (1+1)
101.Marek JiříHC Boschton B2 (0+2)
101.Mikšíček VáclavHC Warriors2 (0+2)
101.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav2 (0+2)
101.Špindler JiříHC Kondor2 (0+2)
101.Švarc PetrHC Meta2 (0+2)
101.Dubský FilipHC Meta2 (0+2)
101.Beneš RobertVampires Hockey Team2 (0+2)
101.Turko KarelHC Kondor2 (0+2)
101.Iral Václav ml.HC WC2 (0+2)
101.Hlaváček BedřichSTS Chvojkovice-Brod2 (0+2)
111.Tschauder ČestmírHC Meta1 (1+0)
111.Kocourek LukášVampires Hockey Team1 (1+0)
111.Honner LadislavHC Motorfans1 (1+0)
111.Honza MichalHC Motorfans1 (1+0)
111.Hauser RadekHC Warriors1 (1+0)
111.Fous JanHC Ledenice1 (1+0)
111.Holba MiloslavHC Meta1 (1+0)
111.Strejček JakubHC WC1 (1+0)
111.Klimeš StanislavHC Meta1 (1+0)
111.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
111.Bajer LubošHC NaturaMed Plav1 (1+0)
111.Vrška JakubHC WC1 (1+0)
111.Hüttner TomášHC Hunters Homole1 (1+0)
111.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod1 (1+0)
111.Bereš JosefVampires Hockey Team1 (1+0)
111.Miroslav JindraHC Motorfans1 (1+0)
111.Lusk MilošHC Motorfans1 (1+0)
111.Holík JiříHC Ledenice1 (1+0)
111.Lach JanHC Warriors1 (1+0)
111.Stehlík FrantišekHC Warriors1 (1+0)
111.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
111.Vostracký PavelHC Ledenice1 (1+0)
133.Ardolf MartinHC WC1 (0+1)
133.Kapoun FilipHC Hunters Homole1 (0+1)
133.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
133.Kašík PetrHC Kondor1 (0+1)
133.Šibor RostislavSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
133.Podhola VáclavHC Motorfans1 (0+1)
133.Fejfar RenéHC Boschton B1 (0+1)
133.Šváb VladimírHC Motorfans1 (0+1)
133.Hofman MartinHC Motorfans1 (0+1)
133.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
133.Šefčík PetrHC WC1 (0+1)
133.Hrubý MarekHC Meta1 (0+1)
133.Fyrbach DavidHC Ledenice1 (0+1)
133.Klír PetrHC WC1 (0+1)
133.Kvasnička PetrSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
133.Jurčík EduardVampires Hockey Team1 (0+1)
133.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
133.Cík MiroslavHC Kondor1 (0+1)
133.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
133.Zaleš MilanSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
133.Šuster RobertVampires Hockey Team1 (0+1)
133.David VítHC Ledenice1 (0+1)
133.Hošna PetrHC Hunters Homole1 (0+1)
133.Trs JaroslavHC WC1 (0+1)

Nejlepší střelci

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav11 +8 (19)
2.Pavlík JaroslavHC Warriors9 +6 (15)
3.Zelenka LukášVampires Hockey Team9 +3 (12)
4.Černovský MichalHC Warriors8 +6 (14)
5.Motejzík PetrHC Motorfans8 +3 (11)
6.Vostracký JosefHC Ledenice7 +7 (14)
7.Pávek KarelHC NaturaMed Plav7 +5 (12)
8.Veselý NikoHC Kondor7 +4 (11)
9.Radouch AntonínHC Boschton B6 +4 (10)
10.Hlavica RomanHC Kondor6 +1 (7)
11.Eliáš JanHC WC6 +0 (6)
11.Černý JanLHK Mocní Kačeři6 +0 (6)
11.Ruprecht PetrSTS Chvojkovice-Brod6 +0 (6)
14.Králík PetrHC Ledenice5 +9 (14)
15.Folkman LadislavHC Motorfans5 +5 (10)
16.Šolta VojtěchHC Warriors5 +0 (5)
17.Caldr KarelHC Warriors4 +10 (14)
18.Anderle JiříHC Hunters Homole4 +6 (10)
19.Klíma JosefHC Boschton B4 +5 (9)
20.Lavička TomášHC Kondor4 +4 (8)
20.Červinka AdamHC Warriors4 +4 (8)
22.Vida RadimHC WC4 +2 (6)
22.Ďurica MilanHC Hunters Homole4 +2 (6)
22.Dolejš LubošHC Ledenice4 +2 (6)
22.Kříž ZdeněkHC Warriors4 +2 (6)
26.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav4 +1 (5)
26.Božek RomanHC Ledenice4 +1 (5)
28.Vobr JosefHC Meta3 +4 (7)
29.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod3 +3 (6)
29.Radouch VáclavHC Motorfans3 +3 (6)
29.Markytán PetrHC Ledenice3 +3 (6)
32.Klimeš MichalHC Hunters Homole3 +2 (5)
32.Kesl JosefHC Ledenice3 +2 (5)
32.Bazal LukášHC Motorfans3 +2 (5)
35.Bohdal PavelHC Meta3 +1 (4)
35.Sobolík JanHC Boschton B3 +1 (4)
35.Lorenc JaroslavHC Kondor3 +1 (4)
35.Fischer MartinHC Hunters Homole3 +1 (4)
35.Mesároš MartinHC Boschton B3 +1 (4)
35.Bártík MichalHC Boschton B3 +1 (4)
41.Mlčák PetrHC Hunters Homole3 +0 (3)
42.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod2 +3 (5)
43.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři2 +2 (4)
43.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav2 +2 (4)
43.Černý DanielLHK Mocní Kačeři2 +2 (4)
43.Fiala LukášVampires Hockey Team2 +2 (4)
43.Lavický KarelSTS Chvojkovice-Brod2 +2 (4)
43.Michalko PeterHC NaturaMed Plav2 +2 (4)
43.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři2 +2 (4)
43.Šívr JanHC NaturaMed Plav2 +2 (4)
43.Dráb KamilVampires Hockey Team2 +2 (4)
43.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři2 +2 (4)
53.Vaňas MartinHC Warriors2 +1 (3)
53.Votruba JaromírHC Hunters Homole2 +1 (3)
53.Habart PetrHC Meta2 +1 (3)
53.Wiedermann MichaelHC WC2 +1 (3)
53.Míšek PatrikHC WC2 +1 (3)
58.Roučka MartinHC Boschton B2 +0 (2)
58.Keclík FrantišekHC WC2 +0 (2)
58.Váša MilanHC Meta2 +0 (2)
58.Borovka DavidHC Ledenice2 +0 (2)
58.Michel MilanHC Kondor2 +0 (2)
58.Matašovský MilanSTS Chvojkovice-Brod2 +0 (2)
58.Vránek PatrikHC Kondor2 +0 (2)
58.Vébr VáclavVampires Hockey Team2 +0 (2)
58.Štegbauer JiříHC Meta2 +0 (2)
67.Vávra DanielHC WC1 +4 (5)
67.Medula ZdeněkHC Motorfans1 +4 (5)
67.Šebest VladislavHC Warriors1 +4 (5)
67.Carva DominikLHK Mocní Kačeři1 +4 (5)
71.Poula ErikHC Hunters Homole1 +3 (4)
71.Koblas MilanHC Meta1 +3 (4)
71.Hrdlička JaroslavHC Motorfans1 +3 (4)
71.Kopic PetrHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
75.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
75.Pavela ml. AlešHC Motorfans1 +2 (3)
75.Lamáček TomášHC Ledenice1 +2 (3)
75.Bašta PavelHC Warriors1 +2 (3)
75.Matuschka PetrHC Warriors1 +2 (3)
75.Barták CtiradHC Hunters Homole1 +2 (3)
75.Ondok TomášHC Boschton B1 +2 (3)
75.Javný LukášHC WC1 +2 (3)
75.Čurda JiříHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
75.Jirák MartinHC Kondor1 +2 (3)
85.Faktor BronislavHC Boschton B1 +1 (2)
85.Bíca VáclavHC Boschton B1 +1 (2)
85.Tautermann JanHC WC1 +1 (2)
85.Píša DanielHC Kondor1 +1 (2)
85.Dolejší AlešVampires Hockey Team1 +1 (2)
85.Bárta LadislavHC WC1 +1 (2)
85.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
85.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod1 +1 (2)
85.Eliáš MichalVampires Hockey Team1 +1 (2)
85.Vítek VáclavHC Meta1 +1 (2)
85.Kolář HynekHC Meta1 +1 (2)
85.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod1 +1 (2)
85.Vobejda PavelHC Warriors1 +1 (2)
98.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod1 +0 (1)
98.Bereš JosefVampires Hockey Team1 +0 (1)
98.Vrška JakubHC WC1 +0 (1)
98.Bajer LubošHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
98.Lusk MilošHC Motorfans1 +0 (1)
98.Honner LadislavHC Motorfans1 +0 (1)
98.Kocourek LukášVampires Hockey Team1 +0 (1)
98.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
98.Hauser RadekHC Warriors1 +0 (1)
98.Tschauder ČestmírHC Meta1 +0 (1)
98.Honza MichalHC Motorfans1 +0 (1)
98.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
98.Strejček JakubHC WC1 +0 (1)
98.Stehlík FrantišekHC Warriors1 +0 (1)
98.Miroslav JindraHC Motorfans1 +0 (1)
98.Holba MiloslavHC Meta1 +0 (1)
98.Klimeš StanislavHC Meta1 +0 (1)
98.Fous JanHC Ledenice1 +0 (1)
98.Holík JiříHC Ledenice1 +0 (1)
98.Vostracký PavelHC Ledenice1 +0 (1)
98.Lach JanHC Warriors1 +0 (1)
98.Hüttner TomášHC Hunters Homole1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Caldr KarelHC Warriors10
(4+10)
2.Králík PetrHC Ledenice9
(5+9)
3.Postl JosefHC NaturaMed Plav8
(11+8)
4.Vostracký JosefHC Ledenice7
(7+7)
5.Pavlík JaroslavHC Warriors6
(9+6)
5.Černovský MichalHC Warriors6
(8+6)
5.Anderle JiříHC Hunters Homole6
(4+6)
8.Pávek KarelHC NaturaMed Plav5
(7+5)
8.Folkman LadislavHC Motorfans5
(5+5)
8.Klíma JosefHC Boschton B5
(4+5)
11.Veselý NikoHC Kondor4
(7+4)
11.Radouch AntonínHC Boschton B4
(6+4)
11.Červinka AdamHC Warriors4
(4+4)
11.Lavička TomášHC Kondor4
(4+4)
11.Vobr JosefHC Meta4
(3+4)
11.Vávra DanielHC WC4
(1+4)
11.Medula ZdeněkHC Motorfans4
(1+4)
11.Šebest VladislavHC Warriors4
(1+4)
11.Carva DominikLHK Mocní Kačeři4
(1+4)
20.Zelenka LukášVampires Hockey Team3
(9+3)
20.Motejzík PetrHC Motorfans3
(8+3)
20.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod3
(3+3)
20.Markytán PetrHC Ledenice3
(3+3)
20.Radouch VáclavHC Motorfans3
(3+3)
20.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod3
(2+3)
20.Poula ErikHC Hunters Homole3
(1+3)
20.Koblas MilanHC Meta3
(1+3)
20.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3
(1+3)
20.Hrdlička JaroslavHC Motorfans3
(1+3)
20.Neškodný DavidHC Hunters Homole3
(0+3)
20.Řepa JanHC NaturaMed Plav3
(0+3)
20.Baumruk JiříHC Boschton B3
(0+3)
33.Dolejš LubošHC Ledenice2
(4+2)
33.Kříž ZdeněkHC Warriors2
(4+2)
33.Vida RadimHC WC2
(4+2)
33.Ďurica MilanHC Hunters Homole2
(4+2)
33.Bazal LukášHC Motorfans2
(3+2)
33.Klimeš MichalHC Hunters Homole2
(3+2)
33.Kesl JosefHC Ledenice2
(3+2)
33.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři2
(2+2)
33.Michalko PeterHC NaturaMed Plav2
(2+2)
33.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav2
(2+2)
33.Dráb KamilVampires Hockey Team2
(2+2)
33.Černý DanielLHK Mocní Kačeři2
(2+2)
33.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři2
(2+2)
33.Lavický KarelSTS Chvojkovice-Brod2
(2+2)
33.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři2
(2+2)
33.Šívr JanHC NaturaMed Plav2
(2+2)
33.Fiala LukášVampires Hockey Team2
(2+2)
33.Barták CtiradHC Hunters Homole2
(1+2)
33.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav2
(1+2)
33.Pavela ml. AlešHC Motorfans2
(1+2)
33.Jirák MartinHC Kondor2
(1+2)
33.Bašta PavelHC Warriors2
(1+2)
33.Matuschka PetrHC Warriors2
(1+2)
33.Ondok TomášHC Boschton B2
(1+2)
33.Javný LukášHC WC2
(1+2)
33.Čurda JiříHC NaturaMed Plav2
(1+2)
33.Lamáček TomášHC Ledenice2
(1+2)
33.Hlaváček BedřichSTS Chvojkovice-Brod2
(0+2)
33.Turko KarelHC Kondor2
(0+2)
33.Iral Václav ml.HC WC2
(0+2)
33.Švarc PetrHC Meta2
(0+2)
33.Dubský FilipHC Meta2
(0+2)
33.Marek JiříHC Boschton B2
(0+2)
33.Špindler JiříHC Kondor2
(0+2)
33.Mikšíček VáclavHC Warriors2
(0+2)
33.Beneš RobertVampires Hockey Team2
(0+2)
33.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav2
(0+2)
70.Hlavica RomanHC Kondor1
(6+1)
70.Božek RomanHC Ledenice1
(4+1)
70.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav1
(4+1)
70.Mesároš MartinHC Boschton B1
(3+1)
70.Bohdal PavelHC Meta1
(3+1)
70.Sobolík JanHC Boschton B1
(3+1)
70.Lorenc JaroslavHC Kondor1
(3+1)
70.Fischer MartinHC Hunters Homole1
(3+1)
70.Bártík MichalHC Boschton B1
(3+1)
70.Vaňas MartinHC Warriors1
(2+1)
70.Wiedermann MichaelHC WC1
(2+1)
70.Míšek PatrikHC WC1
(2+1)
70.Votruba JaromírHC Hunters Homole1
(2+1)
70.Habart PetrHC Meta1
(2+1)
70.Vítek VáclavHC Meta1
(1+1)
70.Faktor BronislavHC Boschton B1
(1+1)
70.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
70.Bíca VáclavHC Boschton B1
(1+1)
70.Eliáš MichalVampires Hockey Team1
(1+1)
70.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod1
(1+1)
70.Bárta LadislavHC WC1
(1+1)
70.Tautermann JanHC WC1
(1+1)
70.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod1
(1+1)
70.Dolejší AlešVampires Hockey Team1
(1+1)
70.Píša DanielHC Kondor1
(1+1)
70.Kolář HynekHC Meta1
(1+1)
70.Vobejda PavelHC Warriors1
(1+1)
70.Ardolf MartinHC WC1
(0+1)
70.Kvasnička PetrSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
70.Trs JaroslavHC WC1
(0+1)
70.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
70.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
70.Hrubý MarekHC Meta1
(0+1)
70.Cík MiroslavHC Kondor1
(0+1)
70.Jurčík EduardVampires Hockey Team1
(0+1)
70.Klír PetrHC WC1
(0+1)
70.Fyrbach DavidHC Ledenice1
(0+1)
70.Šuster RobertVampires Hockey Team1
(0+1)
70.Šibor RostislavSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
70.Zaleš MilanSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
70.Kapoun FilipHC Hunters Homole1
(0+1)
70.Fejfar RenéHC Boschton B1
(0+1)
70.Šefčík PetrHC WC1
(0+1)
70.Kašík PetrHC Kondor1
(0+1)
70.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
70.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
70.Hofman MartinHC Motorfans1
(0+1)
70.Podhola VáclavHC Motorfans1
(0+1)
70.David VítHC Ledenice1
(0+1)
70.Šváb VladimírHC Motorfans1
(0+1)
70.Hošna PetrHC Hunters Homole1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Bártík MichalHC Boschton B927
2.Markytán PetrHC Ledenice326
3.Králík PetrHC Ledenice522
4.Dolejš LubošHC Ledenice316
5.Borovka DavidHC Ledenice515
6.Vida RadimHC WC412
7.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři39
7.Šimánek PetrVampires Hockey Team39
7.Šmrha PavelHC Boschton B39
10.Caldr KarelHC Warriors26
10.Poula ErikHC Hunters Homole26
10.Votruba JaromírHC Hunters Homole26
10.Stehlík FrantišekHC Warriors26
10.Miroslav JindraHC Motorfans26
10.Beneš RobertVampires Hockey Team26
10.Kvasnička PetrSTS Chvojkovice-Brod26
10.Vébr VáclavVampires Hockey Team26
10.Iral Václav ml.HC WC26
10.Trapl VáclavHC Hunters Homole26
10.Švarc PetrHC Meta26
10.Květoun JanLHK Mocní Kačeři16
10.Motejzík PetrHC Motorfans36
10.Anderle JiříHC Hunters Homole26
10.Lusk MilošHC Motorfans26
10.Bašta PavelHC Warriors26
26.Lisoň PetrHC Meta13
26.Vostracký PavelHC Ledenice13
26.Pavlíček PavelSTS Chvojkovice-Brod13
26.Fanta ŠtěpánLHK Mocní Kačeři13
26.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav13
26.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole13
26.Píša DanielHC Kondor13
26.Tschauder ČestmírHC Meta13
26.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři13
26.Dubský FilipHC Meta13
26.Černý JanLHK Mocní Kačeři13
26.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav13
26.Radouch VáclavHC Motorfans13
26.Černovský MichalHC Warriors13
26.Hlavica RomanHC Kondor13
26.Šebest VladislavHC Warriors13
26.Eliáš JanHC WC13
26.Wiedermann MichaelHC WC13
26.Baumruk JiříHC Boschton B13
26.Božek RomanHC Ledenice13
26.Hrdlička JaroslavHC Motorfans13
26.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod13
26.Michel MilanHC Kondor13
26.Vobr JosefHC Meta13
26.Fischer MartinHC Hunters Homole13
26.Šívr JanHC NaturaMed Plav13
26.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři13
26.Bohdal PavelHC Meta23
26.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři13
26.Hajíček MartinHC Meta13
26.Kopic PetrHC NaturaMed Plav13
26.Medula ZdeněkHC Motorfans13
26.Radouch AntonínHC Boschton B13
26.Vachulka JaromírHC Kondor13
26.Klimeš MichalHC Hunters Homole13
26.Turko KarelHC Kondor13
26.Holík JiříHC Ledenice13
26.Šuster RobertVampires Hockey Team13
26.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod13
26.Fyrbach DavidHC Ledenice13
26.Vaňas MartinHC Warriors13
26.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod13
26.Mesároš MartinHC Boschton B13
26.Černý DanielLHK Mocní Kačeři13
26.Bíca VáclavHC Boschton B13

Slušnost týmu

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC NaturaMed Plav4412133
2.HC Kondor45151.2533.75
3.HC Warriors69271.534.5
4.HC WC58241.634.8
5.Vampires Hockey Team4824236
6.HC Meta49242.252.676
7.STS Chvojkovice-Brod3618236
8.LHK Mocní Kačeři5103323.36.6
9.HC Motorfans410272.52.76.75
10.HC Boschton B616482.6738
11.HC Hunters Homole411332.7538.25
12.HC Ledenice5209144.5518.2
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas