Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Oranžová skupina



Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Meta1290:513918
2.HC Plav970:511912
3.HC Boschton B948:47110
4.HC Válec639:3368
5.HC Ledenice528:2087
6.HC Motorfans537:40-35
7.HC Střížov320:1644
8.Vampires Hockey Team627:37-104
9.LHK Kačeři727:46-194
10.HC WC1043:65-224
11.HC Hunters Homole841:64-234

Kanadské bodování

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav38 (29+9)
2.Švec JanHC Meta28 (22+6)
3.Vobr JosefHC Meta23 (13+10)
4.Vahala TomášHC Meta20 (13+7)
5.Honner JakubHC NaturaMed Plav19 (7+12)
6.Pávek KarelHC NaturaMed Plav19 (5+14)
7.Anderle JiříHC Hunters Homole18 (12+6)
8.Koblas MilanHC Meta15 (12+3)
9.Božek RomanHC Ledenice13 (8+5)
9.Radouch VáclavHC Motorfans13 (8+5)
11.Ďurica MilanHC Hunters Homole13 (6+7)
12.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav13 (4+9)
13.Pileček VítHC Boschton B12 (5+7)
14.Klimeš StanislavHC Meta12 (4+8)
15.Sobolík JanHC Boschton B11 (6+5)
16.Marek JiříHC Boschton B11 (4+7)
17.Králík PetrHC Ledenice11 (1+10)
18.Dráb KamilVampires Hockey Team10 (9+1)
19.Iral Václav ml.HC WC10 (8+2)
20.Michalko PeterHC NaturaMed Plav10 (7+3)
21.Kolář HynekHC Meta10 (1+9)
22.Pitra VáclavVampires Hockey Team9 (3+6)
23.Ardolf MartinHC WC8 (5+3)
23.Radouch AntonínHC Boschton B8 (5+3)
23.Mejdrech DavidHC Motorfans8 (5+3)
26.Podhola VáclavHC Motorfans8 (4+4)
26.Ondok TomášHC Boschton B8 (4+4)
26.Medula ZdeněkHC Motorfans8 (4+4)
29.Vítek VáclavHC Meta8 (2+6)
29.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav8 (2+6)
31.Kos RobertHC Válec7 (6+1)
32.Barták CtiradHC Hunters Homole7 (4+3)
32.Vincenc JanHC Meta7 (4+3)
34.Mesároš MartinHC Boschton B7 (2+5)
35.Zeman DanielHC Válec6 (4+2)
35.Eliáš MichalVampires Hockey Team6 (4+2)
35.Kadlec PetrHC Ledenice6 (4+2)
38.Vostracký JosefHC Ledenice6 (3+3)
38.Blažek TomášHC WC6 (3+3)
38.Fidler MartinHC Střížov6 (3+3)
41.Švarc PetrHC Meta6 (2+4)
41.Tomaško LukášHC WC6 (2+4)
43.Řepa JanHC NaturaMed Plav5 (5+0)
43.Eliáš JanHC WC5 (5+0)
45.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři5 (4+1)
45.Soukup RomanHC Boschton B5 (4+1)
47.Čakan PavolHC Meta5 (3+2)
47.Heřmánek PetrHC Boschton B5 (3+2)
47.Zeman PavelHC Válec5 (3+2)
47.Lamáček TomášHC Ledenice5 (3+2)
51.Strejček JakubHC WC5 (2+3)
51.Javný LukášHC WC5 (2+3)
53.Černý DanielLHK Mocní Kačeři5 (1+4)
53.Habart PetrHC Meta5 (1+4)
53.Bártík MichalHC Boschton B5 (1+4)
56.Stulík MiroslavHC Meta5 (0+5)
57.Roučka MartinHC Boschton B4 (4+0)
57.Pikolon TomášHC Boschton B4 (4+0)
59.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři4 (3+1)
59.Iral MartinHC Boschton B4 (3+1)
59.Votruba JaromírHC Hunters Homole4 (3+1)
59.Marek MiloslavHC Střížov4 (3+1)
59.Fiala LukášVampires Hockey Team4 (3+1)
59.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři4 (3+1)
65.Hučík EduardHC Válec4 (2+2)
65.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav4 (2+2)
65.Květoun JanLHK Mocní Kačeři4 (2+2)
65.Vida RadimHC WC4 (2+2)
65.Vojta JiříHC Střížov4 (2+2)
65.Klíma JosefHC Boschton B4 (2+2)
71.Neumann VítHC NaturaMed Plav4 (1+3)
71.Lacina JanHC Válec4 (1+3)
71.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav4 (1+3)
74.Neškodný DavidHC Hunters Homole4 (0+4)
75.Vostracký PavelHC Ledenice3 (3+0)
75.Svoboda MichalHC Motorfans3 (3+0)
75.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři3 (3+0)
75.Bárta PavelHC NaturaMed Plav3 (3+0)
75.Stejskal JiříHC Meta3 (3+0)
75.Vašek ZdeněkHC Válec3 (3+0)
75.Borovka DavidHC Ledenice3 (3+0)
82.Hüttner TomášHC Hunters Homole3 (2+1)
82.Wiedermann MichaelHC WC3 (2+1)
82.Kelner MiroslavVampires Hockey Team3 (2+1)
82.Carva DominikLHK Mocní Kačeři3 (2+1)
82.Pazourek LukášHC Meta3 (2+1)
87.Bartizal DavidHC WC3 (1+2)
87.Schneider DavidHC Hunters Homole3 (1+2)
87.Míšek PatrikHC WC3 (1+2)
87.Lisoň PetrHC Meta3 (1+2)
87.Ježek JanHC Motorfans3 (1+2)
92.Ševčík JiříHC Hunters Homole3 (0+3)
92.Tušl MiroslavHC Válec3 (0+3)
94.Folkman LadislavHC Motorfans2 (2+0)
94.Novotný JiříHC NaturaMed Plav2 (2+0)
94.Mlčák PetrHC Hunters Homole2 (2+0)
94.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři2 (2+0)
94.Beneš RobertVampires Hockey Team2 (2+0)
94.Dudák JakubLHK Mocní Kačeři2 (2+0)
100.Petrovič DominikHC WC2 (1+1)
100.Hanzlík TomášHC Střížov2 (1+1)
100.Pavela ml. AlešHC Motorfans2 (1+1)
100.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
100.Šmrha PavelHC Boschton B2 (1+1)
100.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
100.Baloun MichalHC Válec2 (1+1)
100.Krátký MilanHC Válec2 (1+1)
100.Chrástka JakubHC Motorfans2 (1+1)
100.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
100.Kopic PetrHC NaturaMed Plav2 (1+1)
100.Pokorný JosefHC Střížov2 (1+1)
112.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři2 (0+2)
112.Pavel MartinHC Střížov2 (0+2)
112.Jabůrek MichalVampires Hockey Team2 (0+2)
112.Hrubý MarekHC Meta2 (0+2)
112.Tácha JanHC NaturaMed Plav2 (0+2)
112.Fischer MartinHC Hunters Homole2 (0+2)
112.Faktor BronislavHC Boschton B2 (0+2)
112.Kamír OndřejHC Střížov2 (0+2)
112.Černý JanLHK Mocní Kačeři2 (0+2)
112.Holba MiloslavHC Meta2 (0+2)
122.Novotný MarekHC NaturaMed Plav1 (1+0)
122.Mikl JanHC Střížov1 (1+0)
122.Šimánek PetrVampires Hockey Team1 (1+0)
122.Hačko JanHC Motorfans1 (1+0)
122.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
122.Jasiak MartinHC Střížov1 (1+0)
122.Špulka VojtěchHC Střížov1 (1+0)
122.Milan ŠlefrHC WC1 (1+0)
122.Kudláček MartinHC Střížov1 (1+0)
122.Vébr VáclavVampires Hockey Team1 (1+0)
122.Škarda LadislavHC Motorfans1 (1+0)
122.Kapoun FilipHC Hunters Homole1 (1+0)
122.Šulista DavidHC Střížov1 (1+0)
122.Štěpánek MartinHC WC1 (1+0)
122.Prokeš JaroslavHC Válec1 (1+0)
122.Jurčík EduardVampires Hockey Team1 (1+0)
122.Bereš JosefVampires Hockey Team1 (1+0)
122.Picka JanHC Střížov1 (1+0)
122.Vojtko PeterHC WC1 (1+0)
122.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
142.Dolejší AlešVampires Hockey Team1 (0+1)
142.Šusa VáclavHC Ledenice1 (0+1)
142.Kesl JosefHC Ledenice1 (0+1)
142.Dohnal VilémHC WC1 (0+1)
142.Jaroš JakubHC Střížov1 (0+1)
142.Anderle JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
142.Vaněček TomášHC WC1 (0+1)
142.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
142.Trs JaroslavHC WC1 (0+1)
142.Honza MichalHC Motorfans1 (0+1)
142.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1 (0+1)
142.Kyncl ZdeněkHC Válec1 (0+1)
142.Šívr JanHC NaturaMed Plav1 (0+1)
142.Miroslav JindraHC Motorfans1 (0+1)
142.Filip MartinHC Střížov1 (0+1)
142.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
142.Honner LadislavHC Motorfans1 (0+1)
142.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1 (0+1)

Nejlepší střelci

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav29 +9 (38)
2.Švec JanHC Meta22 +6 (28)
3.Vobr JosefHC Meta13 +10 (23)
4.Vahala TomášHC Meta13 +7 (20)
5.Anderle JiříHC Hunters Homole12 +6 (18)
6.Koblas MilanHC Meta12 +3 (15)
7.Dráb KamilVampires Hockey Team9 +1 (10)
8.Božek RomanHC Ledenice8 +5 (13)
8.Radouch VáclavHC Motorfans8 +5 (13)
10.Iral Václav ml.HC WC8 +2 (10)
11.Honner JakubHC NaturaMed Plav7 +12 (19)
12.Michalko PeterHC NaturaMed Plav7 +3 (10)
13.Ďurica MilanHC Hunters Homole6 +7 (13)
14.Sobolík JanHC Boschton B6 +5 (11)
15.Kos RobertHC Válec6 +1 (7)
16.Pávek KarelHC NaturaMed Plav5 +14 (19)
17.Pileček VítHC Boschton B5 +7 (12)
18.Ardolf MartinHC WC5 +3 (8)
18.Mejdrech DavidHC Motorfans5 +3 (8)
18.Radouch AntonínHC Boschton B5 +3 (8)
21.Řepa JanHC NaturaMed Plav5 +0 (5)
21.Eliáš JanHC WC5 +0 (5)
23.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav4 +9 (13)
24.Klimeš StanislavHC Meta4 +8 (12)
25.Marek JiříHC Boschton B4 +7 (11)
26.Medula ZdeněkHC Motorfans4 +4 (8)
26.Podhola VáclavHC Motorfans4 +4 (8)
26.Ondok TomášHC Boschton B4 +4 (8)
29.Vincenc JanHC Meta4 +3 (7)
29.Barták CtiradHC Hunters Homole4 +3 (7)
31.Zeman DanielHC Válec4 +2 (6)
31.Eliáš MichalVampires Hockey Team4 +2 (6)
31.Kadlec PetrHC Ledenice4 +2 (6)
34.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři4 +1 (5)
34.Soukup RomanHC Boschton B4 +1 (5)
36.Pikolon TomášHC Boschton B4 +0 (4)
36.Roučka MartinHC Boschton B4 +0 (4)
38.Pitra VáclavVampires Hockey Team3 +6 (9)
39.Vostracký JosefHC Ledenice3 +3 (6)
39.Blažek TomášHC WC3 +3 (6)
39.Fidler MartinHC Střížov3 +3 (6)
42.Heřmánek PetrHC Boschton B3 +2 (5)
42.Zeman PavelHC Válec3 +2 (5)
42.Čakan PavolHC Meta3 +2 (5)
42.Lamáček TomášHC Ledenice3 +2 (5)
46.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři3 +1 (4)
46.Fiala LukášVampires Hockey Team3 +1 (4)
46.Iral MartinHC Boschton B3 +1 (4)
46.Votruba JaromírHC Hunters Homole3 +1 (4)
46.Marek MiloslavHC Střížov3 +1 (4)
46.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři3 +1 (4)
52.Borovka DavidHC Ledenice3 +0 (3)
52.Vašek ZdeněkHC Válec3 +0 (3)
52.Stejskal JiříHC Meta3 +0 (3)
52.Svoboda MichalHC Motorfans3 +0 (3)
52.Bárta PavelHC NaturaMed Plav3 +0 (3)
52.Vostracký PavelHC Ledenice3 +0 (3)
52.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři3 +0 (3)
59.Vítek VáclavHC Meta2 +6 (8)
59.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav2 +6 (8)
61.Mesároš MartinHC Boschton B2 +5 (7)
62.Švarc PetrHC Meta2 +4 (6)
62.Tomaško LukášHC WC2 +4 (6)
64.Javný LukášHC WC2 +3 (5)
64.Strejček JakubHC WC2 +3 (5)
66.Vida RadimHC WC2 +2 (4)
66.Květoun JanLHK Mocní Kačeři2 +2 (4)
66.Vojta JiříHC Střížov2 +2 (4)
66.Klíma JosefHC Boschton B2 +2 (4)
66.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2 +2 (4)
66.Hučík EduardHC Válec2 +2 (4)
72.Kelner MiroslavVampires Hockey Team2 +1 (3)
72.Pazourek LukášHC Meta2 +1 (3)
72.Carva DominikLHK Mocní Kačeři2 +1 (3)
72.Wiedermann MichaelHC WC2 +1 (3)
72.Hüttner TomášHC Hunters Homole2 +1 (3)
77.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři2 +0 (2)
77.Beneš RobertVampires Hockey Team2 +0 (2)
77.Novotný JiříHC NaturaMed Plav2 +0 (2)
77.Dudák JakubLHK Mocní Kačeři2 +0 (2)
77.Mlčák PetrHC Hunters Homole2 +0 (2)
77.Folkman LadislavHC Motorfans2 +0 (2)
83.Králík PetrHC Ledenice1 +10 (11)
84.Kolář HynekHC Meta1 +9 (10)
85.Černý DanielLHK Mocní Kačeři1 +4 (5)
85.Habart PetrHC Meta1 +4 (5)
85.Bártík MichalHC Boschton B1 +4 (5)
88.Lacina JanHC Válec1 +3 (4)
88.Neumann VítHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
88.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
91.Lisoň PetrHC Meta1 +2 (3)
91.Ježek JanHC Motorfans1 +2 (3)
91.Míšek PatrikHC WC1 +2 (3)
91.Bartizal DavidHC WC1 +2 (3)
91.Schneider DavidHC Hunters Homole1 +2 (3)
96.Petrovič DominikHC WC1 +1 (2)
96.Pavela ml. AlešHC Motorfans1 +1 (2)
96.Baloun MichalHC Válec1 +1 (2)
96.Pokorný JosefHC Střížov1 +1 (2)
96.Šmrha PavelHC Boschton B1 +1 (2)
96.Kopic PetrHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
96.Chrástka JakubHC Motorfans1 +1 (2)
96.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
96.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
96.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
96.Krátký MilanHC Válec1 +1 (2)
96.Hanzlík TomášHC Střížov1 +1 (2)
108.Kudláček MartinHC Střížov1 +0 (1)
108.Šulista DavidHC Střížov1 +0 (1)
108.Novotný MarekHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
108.Kapoun FilipHC Hunters Homole1 +0 (1)
108.Bereš JosefVampires Hockey Team1 +0 (1)
108.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
108.Štěpánek MartinHC WC1 +0 (1)
108.Hačko JanHC Motorfans1 +0 (1)
108.Picka JanHC Střížov1 +0 (1)
108.Mikl JanHC Střížov1 +0 (1)
108.Jasiak MartinHC Střížov1 +0 (1)
108.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
108.Prokeš JaroslavHC Válec1 +0 (1)
108.Šimánek PetrVampires Hockey Team1 +0 (1)
108.Škarda LadislavHC Motorfans1 +0 (1)
108.Jurčík EduardVampires Hockey Team1 +0 (1)
108.Vébr VáclavVampires Hockey Team1 +0 (1)
108.Vojtko PeterHC WC1 +0 (1)
108.Milan ŠlefrHC WC1 +0 (1)
108.Špulka VojtěchHC Střížov1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Pávek KarelHC NaturaMed Plav14
(5+14)
2.Honner JakubHC NaturaMed Plav12
(7+12)
3.Vobr JosefHC Meta10
(13+10)
3.Králík PetrHC Ledenice10
(1+10)
5.Postl JosefHC NaturaMed Plav9
(29+9)
5.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav9
(4+9)
5.Kolář HynekHC Meta9
(1+9)
8.Klimeš StanislavHC Meta8
(4+8)
9.Vahala TomášHC Meta7
(13+7)
9.Ďurica MilanHC Hunters Homole7
(6+7)
9.Pileček VítHC Boschton B7
(5+7)
9.Marek JiříHC Boschton B7
(4+7)
13.Švec JanHC Meta6
(22+6)
13.Anderle JiříHC Hunters Homole6
(12+6)
13.Pitra VáclavVampires Hockey Team6
(3+6)
13.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav6
(2+6)
13.Vítek VáclavHC Meta6
(2+6)
18.Radouch VáclavHC Motorfans5
(8+5)
18.Božek RomanHC Ledenice5
(8+5)
18.Sobolík JanHC Boschton B5
(6+5)
18.Mesároš MartinHC Boschton B5
(2+5)
18.Stulík MiroslavHC Meta5
(0+5)
23.Ondok TomášHC Boschton B4
(4+4)
23.Medula ZdeněkHC Motorfans4
(4+4)
23.Podhola VáclavHC Motorfans4
(4+4)
23.Švarc PetrHC Meta4
(2+4)
23.Tomaško LukášHC WC4
(2+4)
23.Habart PetrHC Meta4
(1+4)
23.Bártík MichalHC Boschton B4
(1+4)
23.Černý DanielLHK Mocní Kačeři4
(1+4)
23.Neškodný DavidHC Hunters Homole4
(0+4)
32.Koblas MilanHC Meta3
(12+3)
32.Michalko PeterHC NaturaMed Plav3
(7+3)
32.Ardolf MartinHC WC3
(5+3)
32.Mejdrech DavidHC Motorfans3
(5+3)
32.Radouch AntonínHC Boschton B3
(5+3)
32.Barták CtiradHC Hunters Homole3
(4+3)
32.Vincenc JanHC Meta3
(4+3)
32.Blažek TomášHC WC3
(3+3)
32.Vostracký JosefHC Ledenice3
(3+3)
32.Fidler MartinHC Střížov3
(3+3)
32.Javný LukášHC WC3
(2+3)
32.Strejček JakubHC WC3
(2+3)
32.Lacina JanHC Válec3
(1+3)
32.Neumann VítHC NaturaMed Plav3
(1+3)
32.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav3
(1+3)
32.Ševčík JiříHC Hunters Homole3
(0+3)
32.Tušl MiroslavHC Válec3
(0+3)
49.Iral Václav ml.HC WC2
(8+2)
49.Eliáš MichalVampires Hockey Team2
(4+2)
49.Kadlec PetrHC Ledenice2
(4+2)
49.Zeman DanielHC Válec2
(4+2)
49.Zeman PavelHC Válec2
(3+2)
49.Čakan PavolHC Meta2
(3+2)
49.Heřmánek PetrHC Boschton B2
(3+2)
49.Lamáček TomášHC Ledenice2
(3+2)
49.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2
(2+2)
49.Hučík EduardHC Válec2
(2+2)
49.Květoun JanLHK Mocní Kačeři2
(2+2)
49.Klíma JosefHC Boschton B2
(2+2)
49.Vida RadimHC WC2
(2+2)
49.Vojta JiříHC Střížov2
(2+2)
49.Lisoň PetrHC Meta2
(1+2)
49.Míšek PatrikHC WC2
(1+2)
49.Ježek JanHC Motorfans2
(1+2)
49.Schneider DavidHC Hunters Homole2
(1+2)
49.Bartizal DavidHC WC2
(1+2)
49.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři2
(0+2)
49.Faktor BronislavHC Boschton B2
(0+2)
49.Tácha JanHC NaturaMed Plav2
(0+2)
49.Kamír OndřejHC Střížov2
(0+2)
49.Černý JanLHK Mocní Kačeři2
(0+2)
49.Hrubý MarekHC Meta2
(0+2)
49.Jabůrek MichalVampires Hockey Team2
(0+2)
49.Fischer MartinHC Hunters Homole2
(0+2)
49.Pavel MartinHC Střížov2
(0+2)
49.Holba MiloslavHC Meta2
(0+2)
78.Dráb KamilVampires Hockey Team1
(9+1)
78.Kos RobertHC Válec1
(6+1)
78.Soukup RomanHC Boschton B1
(4+1)
78.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři1
(4+1)
78.Fiala LukášVampires Hockey Team1
(3+1)
78.Iral MartinHC Boschton B1
(3+1)
78.Votruba JaromírHC Hunters Homole1
(3+1)
78.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1
(3+1)
78.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři1
(3+1)
78.Marek MiloslavHC Střížov1
(3+1)
78.Kelner MiroslavVampires Hockey Team1
(2+1)
78.Hüttner TomášHC Hunters Homole1
(2+1)
78.Wiedermann MichaelHC WC1
(2+1)
78.Pazourek LukášHC Meta1
(2+1)
78.Carva DominikLHK Mocní Kačeři1
(2+1)
78.Pavela ml. AlešHC Motorfans1
(1+1)
78.Šmrha PavelHC Boschton B1
(1+1)
78.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
78.Pokorný JosefHC Střížov1
(1+1)
78.Hanzlík TomášHC Střížov1
(1+1)
78.Krátký MilanHC Válec1
(1+1)
78.Petrovič DominikHC WC1
(1+1)
78.Baloun MichalHC Válec1
(1+1)
78.Kopic PetrHC NaturaMed Plav1
(1+1)
78.Chrástka JakubHC Motorfans1
(1+1)
78.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
78.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
78.Honner LadislavHC Motorfans1
(0+1)
78.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
78.Dohnal VilémHC WC1
(0+1)
78.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1
(0+1)
78.Trs JaroslavHC WC1
(0+1)
78.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1
(0+1)
78.Kyncl ZdeněkHC Válec1
(0+1)
78.Dolejší AlešVampires Hockey Team1
(0+1)
78.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
78.Kesl JosefHC Ledenice1
(0+1)
78.Šusa VáclavHC Ledenice1
(0+1)
78.Honza MichalHC Motorfans1
(0+1)
78.Anderle JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
78.Jaroš JakubHC Střížov1
(0+1)
78.Šívr JanHC NaturaMed Plav1
(0+1)
78.Vaněček TomášHC WC1
(0+1)
78.Miroslav JindraHC Motorfans1
(0+1)
78.Filip MartinHC Střížov1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Švec JanHC Meta1033
2.Folkman LadislavHC Motorfans316
2.Neškodný DavidHC Hunters Homole316
4.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole515
4.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři515
4.Heřmánek PetrHC Boschton B415
7.Anderle JiříHC Hunters Homole412
7.Kelner MiroslavVampires Hockey Team412
9.Radouch AntonínHC Boschton B39
9.Wiedermann MichaelHC WC39
9.Bártík MichalHC Boschton B39
9.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav39
9.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav39
9.Vida RadimHC WC39
9.Blažek TomášHC WC39
9.Vobr JosefHC Meta49
17.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři26
17.Strejček JakubHC WC26
17.Klíma JosefHC Boschton B26
17.Mejdrech DavidHC Motorfans26
17.Hačko JanHC Motorfans26
17.Ševčík JiříHC Hunters Homole26
17.Bartizal DavidHC WC26
17.Švarc PetrHC Meta36
17.Jurčík EduardVampires Hockey Team26
17.Kopecký FrantišekHC Ledenice26
17.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav26
17.Králík PetrHC Ledenice26
17.Vébr VáclavVampires Hockey Team26
17.Poula ErikHC Hunters Homole26
17.Kohnheiser JiříHC WC26
17.Květoun JanLHK Mocní Kačeři26
17.Stejskal JiříHC Meta26
17.Dolejší AlešVampires Hockey Team26
35.Novotný MarekHC NaturaMed Plav13
35.Pávek KarelHC NaturaMed Plav13
35.Tomaško LukášHC WC13
35.Honza MichalHC Motorfans13
35.Honner JakubHC NaturaMed Plav13
35.Hlaváč MarekHC WC13
35.Medula ZdeněkHC Motorfans13
35.Zeman DanielHC Válec13
35.Pazourek LukášHC Meta13
35.Honner LadislavHC Motorfans13
35.Pokorný MichalHC Ledenice13
35.Podhola VáclavHC Motorfans13
35.Šmrha PavelHC Boschton B33
35.Iral Václav ml.HC WC13
35.Kamír OndřejHC Střížov13
35.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři13
35.Milan ŠlefrHC WC13
35.Pitra VáclavVampires Hockey Team13
35.Vaněček TomášHC WC13
35.Postl JosefHC NaturaMed Plav13
35.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři13
35.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři13
35.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři13
35.Eliáš MichalVampires Hockey Team13
35.Pileček VítHC Boschton B23
35.Šimánek PetrVampires Hockey Team13
35.Michalko PeterHC NaturaMed Plav13
35.Carva DominikLHK Mocní Kačeři13
35.Černý DanielLHK Mocní Kačeři13
35.Novotný JiříHC NaturaMed Plav13
35.Eliáš JanHC WC13
35.Svoboda MichalHC Motorfans13
35.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav13
35.Ardolf MartinHC WC13
35.Kudláček MartinHC Střížov13
35.Fidler MartinHC Střížov13
35.Lacina JanHC Válec43
35.Kruťko LukášHC Motorfans13
35.Vostracký PavelHC Ledenice13
35.Baumruk JiříHC Boschton B13
35.Pikolon TomášHC Boschton B13
35.Štěpánek MartinHC WC13
35.Ondok TomášHC Boschton B13
35.Kolář HynekHC Meta13
35.Barták TomášHC Hunters Homole13
35.Votruba JaromírHC Hunters Homole13
35.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři13
35.Šívr JanHC NaturaMed Plav13
35.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři13
35.Petrovič DominikHC WC13
35.Marek MiloslavHC Střížov13
35.Beneš RobertVampires Hockey Team13
35.Ďurica MilanHC Hunters Homole13
35.Koblas MilanHC Meta13
89.Kyncl ZdeněkHC Válec10
89.Hučík EduardHC Válec10

Slušnost týmu

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Válec6761.170.861
2.HC Ledenice56181.233.6
3.HC Střížov34121.3334
4.HC Meta1222631.832.865.25
5.HC NaturaMed Plav916481.7835.33
6.HC Boschton B920542.222.76
7.Vampires Hockey Team614422.3337
8.HC WC1024722.437.2
9.LHK Mocní Kačeři717512.4337.29
10.HC Hunters Homole819642.383.378
11.HC Motorfans513462.63.549.2
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas




s