Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Podrobné statistiky zápasů v aktuální sezóně RHL


Statistiky (tabulka pořadí, slušnost týmů, kanadské bodování, nejlepší střelci, nejtrestanější hráči) jsou rozdělené na Modrou skupinu a  Sdružený okresní přebor (červená skupina). 


Modrá skupina

Modrá skupina 2015 / 2016

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Radoni CB28240:13410646
2.HC Boschton30232:1409239
3.HC Střížov29183:1542938
4.HC Válec28175:1146137
5.HC Plav30191:191036
6.HC Turbo turtles29212:1496335
7.HC Trendy ČB30156:212-5626
8.HC Meta28162:175-1325
9.HC Fénix Ločenice30142:200-5818
10.HC Warriors30130:182-5216
11.HC Brick-Stav27141:216-7516
12.HC Ledenice27113:214-10113
13.HC Gladiators2374:135-619
14.HC Motorfans29108:285-1775
15.HC Nicotrans B
vyloučen ze soutěže
30263:9416954
16.HC Kvalit
vyloučen ze soutěže
24166:937339

Kanadské bodování

Modrá skupina 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav123 (85+38)
2.Stárek MichalHC Fighters KVALIT "E"101 (44+57)
3.Jílek JaroslavHC Turbo turtles93 (50+43)
4.Bürger RichardHC Radoni CB89 (45+44)
5.Pokorný JosefHC Střížov87 (60+27)
6.Mikl JanHC Střížov86 (52+34)
7.Kosař JakubHC Fighters KVALIT "E"81 (56+25)
8.Radouch AntonínHC Boschton76 (39+37)
9.Kubín JakubHC Trendy ČB68 (42+26)
10.Konrád MilanHC Fighters KVALIT "E"68 (30+38)
11.Mrázek MartinHC Brick-Stav64 (39+25)
12.Sobolík JanHC Boschton61 (31+30)
13.Vašek ZdeněkHC Válec58 (29+29)
14.Hron JosefHC Fighters KVALIT "E"58 (22+36)
15.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT "E"57 (39+18)
16.Smejkal JiříHC Radoni CB56 (16+40)
17.Pikolon TomášHC Boschton55 (43+12)
18.Petr StanislavHC Turbo turtles55 (23+32)
19.Dolejšek PetrHC Boschton53 (22+31)
20.Lískovec PavelHC Trendy ČB52 (23+29)
21.Hučík EduardHC Válec51 (36+15)
22.Pávek KarelHC NaturaMed Plav51 (17+34)
23.Brašnička FrantišekHC Turbo turtles49 (28+21)
24.Bohdal PavelHC Meta48 (30+18)
25.Mikl JakubHC Střížov48 (22+26)
26.Kysilka VáclavHC Radoni CB47 (31+16)
27.Radouch VáclavHC Motorfans46 (32+14)
28.Stašek JakubHC Brick-Stav46 (20+26)
29.Gennert MarekHC Radoni CB43 (34+9)
30.Vašek MarianHC Turbo turtles43 (26+17)
31.Kotek LuděkHC Radoni CB42 (14+28)
32.Hauser RadekHC Warriors39 (22+17)
33.Barták CtiradHC Hunters Homole39 (20+19)
34.Svoboda MichalHC Motorfans39 (18+21)
34.Králík PetrHC Ledenice39 (18+21)
36.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice38 (24+14)
37.Filištein TomášHC Brick-Stav38 (16+22)
38.Lovčík PavelHC Válec37 (17+20)
39.Klimeš StanislavHC Meta36 (23+13)
40.Khuebach RadekHC Drink Team33 (20+13)
41.Bartizal JanHC Fighters KVALIT "E"31 (13+18)
42.Mikoláš VlastimilHC Turbo turtles30 (16+14)
43.Šíma LadislavHC Trendy ČB30 (15+15)
44.Hucek Jan st.HC Fénix Ločenice28 (25+3)
45.Kopic PetrHC NaturaMed Plav28 (17+11)
46.Labaj AlešHC Válec27 (15+12)
47.Vobr JosefHC Meta26 (16+10)
48.Vostracký JosefHC Ledenice26 (13+13)
49.Hucek Jan ml.HC Fénix Ločenice26 (12+14)
50.Šolta VojtěchHC Warriors25 (16+9)
51.Schwarz JanHC Válec25 (15+10)
52.Tácha JanHC NaturaMed Plav25 (14+11)
53.Fidler MartinHC Střížov25 (13+12)
54.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT "E"25 (10+15)
55.Veselý PatrikHC Střížov25 (4+21)
56.Zeman PetrHC Fénix Ločenice24 (15+9)
57.Medula ZdeněkHC Motorfans24 (14+10)
57.Marek JiříHC Boschton24 (14+10)
59.Gruber AlešHC Trendy ČB24 (13+11)
60.Lacina JanHC Válec24 (12+12)
60.Hajíček MartinHC Meta24 (12+12)
62.Přibyl JanHC Radoni CB24 (7+17)
63.Novotný JiříHC NaturaMed Plav23 (14+9)
64.Caldr KarelHC Warriors23 (13+10)
65.Rejman DanielHC Fénix Ločenice23 (9+14)
66.Omelka RomanHC Boschton22 (13+9)
66.Honza JanHC Turbo turtles22 (13+9)
66.Poslední VlastimilHC Brick-Stav22 (13+9)
69.Dubský FilipHC Meta22 (9+13)
70.Prokeš JaroslavHC Válec22 (4+18)
71.Borovka DavidHC Ledenice21 (13+8)
72.Kubaško PavelHC Turbo turtles21 (12+9)
73.Šívr JanHC NaturaMed Plav21 (8+13)
74.Klůfa MiroslavHC Fighters KVALIT "E"20 (10+10)
75.Vaniš FrantišekHC Meta20 (6+14)
76.Mach LuborHC Turbo turtles20 (3+17)
77.Kadlec PetrHC Ledenice19 (11+8)
77.Šebest VladislavHC Warriors19 (11+8)
79.Bártík MichalHC Boschton19 (9+10)
80.Pešek JiříHC Radoni CB19 (6+13)
81.Janda PetrHC Brick-Stav18 (13+5)
82.Jehlička PavelHC Radoni CB18 (12+6)
83.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice18 (10+8)
83.Stupka DanielHC Brick-Stav18 (10+8)
85.Mesároš MartinHC Boschton18 (9+9)
86.Hrdý BohuslavHC Kvalit18 (8+10)
86.Picka PavelHC Trendy ČB18 (8+10)
88.Klíma JosefHC Boschton18 (7+11)
89.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav18 (3+15)
90.Hála HynekHC Gladiators17 (14+3)
91.Gula LadislavHC Drink Team17 (13+4)
92.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav17 (9+8)
93.Špulka VojtěchHC Střížov17 (8+9)
94.Heřmánek MilanHC Drink Team16 (13+3)
95.Semotán PavelHC Drink Team16 (12+4)
95.Jirka MiroslavHC Drink Team16 (12+4)
97.Marek MiloslavHC Střížov16 (10+6)
97.Štegbauer JiříHC Meta16 (10+6)
99.Vítek VáclavHC Meta16 (9+7)
100.Sedlář TomášHC Drink Team16 (8+8)
101.Ďurica MilanHC Hunters Homole16 (7+9)
101.Michalko PeterHC NaturaMed Plav16 (7+9)
103.Hofmann MarekHC Boschton15 (11+4)
104.Hála KamilHC Gladiators15 (9+6)
105.Pavela ml. AlešHC Motorfans15 (6+9)
105.Mach MilanHC Fighters KVALIT "E"15 (6+9)
107.Červinka AdamHC Warriors15 (4+11)
108.Lovčí StanislavHC Radoni CB14 (11+3)
109.Novotný FilipHC Nicotrans B14 (9+5)
110.Fous JanHC Ledenice14 (8+6)
111.Jílek JaromírHC Gladiators14 (7+7)
112.Vacl AlešHC Nicotrans B13 (8+5)
113.Lorenc JaroslavHC Dlaždiči ČB13 (7+6)
113.Stehlík FrantišekHC Warriors13 (7+6)
113.Pileček VítHC Boschton13 (7+6)
113.Růžička VáclavHC Radoni CB13 (7+6)
113.Marek VladimírHC Trendy ČB13 (7+6)
118.Stiebler RichardHC Kvalit13 (6+7)
118.Dolejš LubošHC Ledenice13 (6+7)
120.Čabanov JiříHC Brick-Stav13 (5+8)
121.Novák VáclavHC Brick-Stav13 (3+10)
122.Papoušek VlastimilHC Trendy ČB12 (10+2)
123.Jílek JanHC Trendy ČB12 (9+3)
124.Vaňas MartinHC Warriors12 (8+4)
125.Markytán PetrHC Ledenice12 (4+8)
126.Mleziva FrantišekHC Válec12 (3+9)
126.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav12 (3+9)
128.Šmrha PavelHC Boschton12 (2+10)
129.Váša MilanHC Meta12 (1+11)
129.Beránek LiborHC Fénix Ločenice12 (1+11)
131.Seidl JanHC Meta11 (6+5)
132.Fleischman JiříHC Kvalit11 (5+6)
132.Hrubý MarekHC Brick-Stav11 (5+6)
134.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT "E"11 (3+8)
134.Mikeš PavelHC Turbo turtles11 (3+8)
136.Leština VáclavHC Radoni CB10 (8+2)
136.Vitera JakubHC Trendy ČB10 (8+2)
138.Houška RostislavHC Fighters KVALIT "E"10 (6+4)
139.Švarc PetrHC Meta10 (5+5)
139.Hlaváč JakubHC Motorfans10 (5+5)
141.Šindelář VáclavHC Meta10 (4+6)
142.Michálek DušanHC Střížov10 (3+7)
142.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB10 (3+7)
144.Stulík MiroslavHC Meta10 (2+8)
145.Hanuš JanHC Kvalit10 (1+9)
146.Pražák JaroslavHC Meta9 (8+1)
147.Hrdlička JaroslavHC Motorfans9 (7+2)
147.Šťastný VlastimilHC Radoni CB9 (7+2)
149.Masař FrantišekHC Turbo turtles9 (6+3)
149.Binovský VáclavHC Válec9 (6+3)
151.Marek JiříHC Warriors9 (5+4)
151.Had GustavHC Warriors9 (5+4)
151.Lach JanHC Warriors9 (5+4)
154.Šebek JaroslavHC Radoni CB9 (4+5)
154.Honner JakubHC NaturaMed Plav9 (4+5)
154.Krátký MiroslavHC Fighters KVALIT "E"9 (4+5)
154.Šusa VáclavHC Ledenice9 (4+5)
154.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT "E"9 (4+5)
154.Tušl MiroslavHC Válec9 (4+5)
160.Rys MilanHC Turbo turtles9 (3+6)
160.Navrátil JanHC Boschton9 (3+6)
162.Šturma PavelHC Warriors8 (6+2)
163.Frank PavelHC Brick-Stav8 (5+3)
163.Minář PetrHC Brick-Stav8 (5+3)
163.Hanzlík TomášHC Střížov8 (5+3)
166.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT "E"8 (4+4)
166.Neumann VítHC NaturaMed Plav8 (4+4)
168.Vebr VáclavHC Nicotrans B8 (3+5)
168.Hlaváč DavidHC Gladiators8 (3+5)
170.Faktor BronislavHC Boschton8 (1+7)
171.Lískovec TomášHC Trendy ČB7 (6+1)
172.Čížek JosefHC Fénix Ločenice7 (5+2)
172.Fík DanielHC Radoni CB7 (5+2)
172.Habart PetrHC Meta7 (5+2)
172.Procházka MichalHC Gladiators7 (5+2)
172.Píša DanielHC Brick-Stav7 (5+2)
172.Koranda BohumilHC Kvalit7 (5+2)
172.Soukup RomanHC Boschton7 (5+2)
179.Pazourek LukášHC Brick-Stav7 (4+3)
179.Šulista DavidHC Střížov7 (4+3)
179.Lusk MilošHC Motorfans7 (4+3)
182.Fiala LukášHC Fénix Ločenice7 (3+4)
182.Filip MartinHC Střížov7 (3+4)
182.Žáček AlešHC Válec7 (3+4)
182.Krajnák JakubHC Boschton7 (3+4)
182.Mach VáclavHC Kvalit7 (3+4)
182.Máče JakubHC Warriors7 (3+4)
182.Maňas VladimírHC Gladiators7 (3+4)
182.Rada OndřejHC Nicotrans B7 (3+4)
182.Budějcký DanielHC Trendy ČB7 (3+4)
191.Malý KarelHC Trendy ČB7 (1+6)
191.Tejček MartinHC Radoni CB7 (1+6)
191.Koschant MiroslavHC Brick-Stav7 (1+6)
194.Rybecký JanHC Trendy ČB6 (5+1)
194.Soukup LukášHC Fighters KVALIT "E"6 (5+1)
194.Papšo TomášHC Gladiators6 (5+1)
197.Dorovín DavidHC Warriors6 (4+2)
197.Kříha RomanHC Radoni CB6 (4+2)
197.Švec JanHC Meta6 (4+2)
197.Tůma PetrHC Ledenice6 (4+2)
201.Binter ArnoštHC Trendy ČB6 (3+3)
201.Švehla PetrHC Válec6 (3+3)
201.Škarda LadislavHC Motorfans6 (3+3)
201.Prokýšek MilošHC Fighters KVALIT "E"6 (3+3)
201.Mazák TomášHC Kvalit6 (3+3)
201.Jasiak MartinHC Střížov6 (3+3)
201.Chalupník RadekHC Gladiators6 (3+3)
208.Voneš DanielHC Fénix Ločenice6 (2+4)
209.Kubeš KarelHC NaturaMed Plav5 (4+1)
209.Zaleš OndřejHC Nicotrans B5 (4+1)
209.Přibyl DavidHC Trendy ČB5 (4+1)
212.Míčka VáclavHC Warriors5 (3+2)
212.Roba LiborHC Gladiators5 (3+2)
212.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice5 (3+2)
212.Sulek JanHC Ledenice5 (3+2)
212.Kovalčík RobertHC Radoni CB5 (3+2)
212.Kunzl DavidHC Turbo turtles5 (3+2)
218.Mácha JanHC Motorfans5 (2+3)
218.Dlugoš VáclavHC Nicotrans B5 (2+3)
218.Král JakubHC Válec5 (2+3)
218.Šebesta MartinHC Gladiators5 (2+3)
218.Štěch MartinHC Ledenice5 (2+3)
223.Vobejda PavelHC Warriors5 (1+4)
223.Ježek JanHC Motorfans5 (1+4)
223.Roučka MartinHC Boschton5 (1+4)
223.Kříž ZdeněkHC Warriors5 (1+4)
227.Vazač JanHC Fighters KVALIT "E"4 (4+0)
228.Maurenc LubošHC Dlaždiči ČB4 (3+1)
228.Strnad FilipHC Turbo turtles4 (3+1)
230.Trávníček RadekHC Motorfans4 (2+2)
230.Bárta JiříHC Motorfans4 (2+2)
230.Kubeš MichalHC Trendy ČB4 (2+2)
230.Sekanina MartinHC Meta4 (2+2)
230.Kesl JosefHC Ledenice4 (2+2)
235.Klement TomášHC DamiGuns4 (1+3)
235.Jindra ZdeněkHC Trendy ČB4 (1+3)
235.Kunt JiříHC Fénix Ločenice4 (1+3)
235.Baumruk JiříHC Boschton4 (1+3)
235.Hronek TomášHC Motorfans4 (1+3)
235.Joza LukášHC Nicotrans B4 (1+3)
241.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice4 (0+4)
242.Bahula ZbyněkHC Radoni CB3 (3+0)
242.Jořenek DavidHC Kvalit3 (3+0)
242.Říha MartinHC Nicotrans B3 (3+0)
245.Radouch LukášHC Ledenice3 (2+1)
245.Hintreholz PavelHC Ledenice3 (2+1)
245.Dvořáček OndřejHC Válec3 (2+1)
245.Čapek LukášHC Střížov3 (2+1)
245.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"3 (2+1)
250.Jedlička MartinHC Fénix Ločenice3 (1+2)
250.Němec JanHC Fighters KVALIT "E"3 (1+2)
250.Brož LuděkHC Trendy ČB3 (1+2)
250.Minář JosefHC Brick-Stav3 (1+2)
250.Louda RomanHC Fénix Ločenice3 (1+2)
250.Zeman PetrHC Fénix Ločenice3 (1+2)
250.Novotný MarekHC NaturaMed Plav3 (1+2)
250.Rybecký JiříHC Trendy ČB3 (1+2)
250.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav3 (1+2)
250.Zoubek JindřichHC Ledenice3 (1+2)
250.Jaroš JakubHC Střížov3 (1+2)
250.Sokolík TomášHC Střížov3 (1+2)
250.Pecha VáclavHC Trendy ČB3 (1+2)
250.Petrů JanHC Turbo turtles3 (1+2)
250.Troup FrantišekHC Střížov3 (1+2)
265.Král LubošHC Fénix Ločenice3 (0+3)
265.Šustr PetrHC Střížov3 (0+3)
265.Küffner LubošHC Motorfans3 (0+3)
265.Fyrbach DavidHC Ledenice3 (0+3)
265.Homolka VáclavHC Nicotrans B3 (0+3)
265.Alina JiříHC Motorfans3 (0+3)
265.Zeman RadekHC Turbo turtles3 (0+3)
265.Fürst StanislavHC Turbo turtles3 (0+3)
273.Michner MichaelHC Ledenice2 (2+0)
273.Koblas MilanHC Meta2 (2+0)
273.Kosař MartinHC Radoni CB2 (2+0)
273.Dvořák ZdeněkHC Warriors2 (2+0)
277.Hájek JanHC Boschton2 (1+1)
277.Sedlák DanielHC Motorfans2 (1+1)
277.Marek TomášHC Ledenice2 (1+1)
277.Týmal LukášHC Střížov2 (1+1)
277.Kruťko LukášHC Motorfans2 (1+1)
277.Vreštiak IvanHC Trendy ČB2 (1+1)
277.Papšo MilanHC Gladiators2 (1+1)
277.Zimmel JanHC Fénix Ločenice2 (1+1)
277.Hornák VlastimilHC Warriors2 (1+1)
277.Bláha FrantišekHC Turbo turtles2 (1+1)
287.Rousek JanHC Radoni CB2 (0+2)
287.Kubata RadekHC Trendy ČB2 (0+2)
287.Karvánek MartinHC Radoni CB2 (0+2)
287.Puffer JaroslavHC Ledenice2 (0+2)
287.Stainocher radekHC Brick-Stav2 (0+2)
287.Šulista MiroslavHC Radoni CB2 (0+2)
287.Varecha RomanHC Radoni CB2 (0+2)
287.Koleš RenéHC Trendy ČB2 (0+2)
287.Karfík MilanHC Meta2 (0+2)
287.Lonsmín RomanHC NaturaMed Plav2 (0+2)
287.Hofman MartinHC Motorfans2 (0+2)
298.Jinek ZdeněkHC Motorfans1 (1+0)
298.Bereš JosefHC Brick-Stav1 (1+0)
298.Kubeš MartinHC Válec1 (1+0)
298.Lefan RadekHC Nicotrans B1 (1+0)
298.Vaňous JakubHC Boschton1 (1+0)
298.Cipín PetrHC Gladiators1 (1+0)
298.Leština JiříHC Boschton1 (1+0)
298.Kaiser IvanHC Trendy ČB1 (1+0)
298.Mauric KamilHC Motorfans1 (1+0)
298.Blecha PetrHC Brick-Stav1 (1+0)
298.Mojžíš JanHC Trendy ČB1 (1+0)
298.Kolář RadekHC Warriors1 (1+0)
298.Kadlec RostislavHC Radoni CB1 (1+0)
298.Jaroslav ČapekHC Warriors1 (1+0)
298.Hronek JiříHC Motorfans1 (1+0)
298.Hoďánek AdamHC Fénix Ločenice1 (1+0)
298.Stejskal MilanHC Turbo turtles1 (1+0)
298.Polena RadekHC Motorfans1 (1+0)
298.Pekař KarelHC Gladiators1 (1+0)
298.Martan MilanHC Ledenice1 (1+0)
298.Dušák MilanHC Trendy ČB1 (1+0)
298.Suchomel MilanHC Motorfans1 (1+0)
298.Kindlmann JanHC Trendy ČB1 (1+0)
321.Zíka JakubHC DamiGuns1 (0+1)
321.Bína RadekHC Warriors1 (0+1)
321.Hačko JanHC Motorfans1 (0+1)
321.Sysel RadekHC Střížov1 (0+1)
321.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1 (0+1)
321.Vránek PatrikHC Dlaždiči ČB1 (0+1)
321.Farka JanHC Fénix Ločenice1 (0+1)
321.Winkler StanislavHC Trendy ČB1 (0+1)
321.Zajíček LukášHC Kuki Boys1 (0+1)
321.Goldfinger MichalHC Fénix Ločenice1 (0+1)
321.Hembera JaroslavHC Nicotrans B1 (0+1)
321.Zetek VáclavHC Střížov1 (0+1)
321.Sviták PetrHC Ledenice1 (0+1)
321.Matuschka PetrHC Warriors1 (0+1)
321.Pokorný ZdeněkHC Gladiators1 (0+1)
321.Cukr PavelHC Ledenice1 (0+1)
321.Martinec JanHC Trendy ČB1 (0+1)

Nejlepší střelci

Modrá skupina 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav85 +38 (123)
2.Pokorný JosefHC Střížov60 +27 (87)
3.Kosař JakubHC Fighters KVALIT "E"56 +25 (81)
4.Mikl JanHC Střížov52 +34 (86)
5.Jílek JaroslavHC Turbo turtles50 +43 (93)
6.Bürger RichardHC Radoni CB45 +44 (89)
7.Stárek MichalHC Fighters KVALIT "E"44 +57 (101)
8.Pikolon TomášHC Boschton43 +12 (55)
9.Kubín JakubHC Trendy ČB42 +26 (68)
10.Radouch AntonínHC Boschton39 +37 (76)
11.Mrázek MartinHC Brick-Stav39 +25 (64)
12.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT "E"39 +18 (57)
13.Hučík EduardHC Válec36 +15 (51)
14.Gennert MarekHC Radoni CB34 +9 (43)
15.Radouch VáclavHC Motorfans32 +14 (46)
16.Sobolík JanHC Boschton31 +30 (61)
17.Kysilka VáclavHC Radoni CB31 +16 (47)
18.Konrád MilanHC Fighters KVALIT "E"30 +38 (68)
19.Bohdal PavelHC Meta30 +18 (48)
20.Vašek ZdeněkHC Válec29 +29 (58)
21.Brašnička FrantišekHC Turbo turtles28 +21 (49)
22.Vašek MarianHC Turbo turtles26 +17 (43)
23.Hucek Jan st.HC Fénix Ločenice25 +3 (28)
24.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice24 +14 (38)
25.Petr StanislavHC Turbo turtles23 +32 (55)
26.Lískovec PavelHC Trendy ČB23 +29 (52)
27.Klimeš StanislavHC Meta23 +13 (36)
28.Hron JosefHC Fighters KVALIT "E"22 +36 (58)
29.Dolejšek PetrHC Boschton22 +31 (53)
30.Mikl JakubHC Střížov22 +26 (48)
31.Hauser RadekHC Warriors22 +17 (39)
32.Stašek JakubHC Brick-Stav20 +26 (46)
33.Barták CtiradHC Hunters Homole20 +19 (39)
34.Khuebach RadekHC Drink Team20 +13 (33)
35.Králík PetrHC Ledenice18 +21 (39)
35.Svoboda MichalHC Motorfans18 +21 (39)
37.Pávek KarelHC NaturaMed Plav17 +34 (51)
38.Lovčík PavelHC Válec17 +20 (37)
39.Kopic PetrHC NaturaMed Plav17 +11 (28)
40.Smejkal JiříHC Radoni CB16 +40 (56)
41.Filištein TomášHC Brick-Stav16 +22 (38)
42.Mikoláš VlastimilHC Turbo turtles16 +14 (30)
43.Vobr JosefHC Meta16 +10 (26)
44.Šolta VojtěchHC Warriors16 +9 (25)
45.Šíma LadislavHC Trendy ČB15 +15 (30)
46.Labaj AlešHC Válec15 +12 (27)
47.Schwarz JanHC Válec15 +10 (25)
48.Zeman PetrHC Fénix Ločenice15 +9 (24)
49.Kotek LuděkHC Radoni CB14 +28 (42)
50.Tácha JanHC NaturaMed Plav14 +11 (25)
51.Marek JiříHC Boschton14 +10 (24)
51.Medula ZdeněkHC Motorfans14 +10 (24)
53.Novotný JiříHC NaturaMed Plav14 +9 (23)
54.Hála HynekHC Gladiators14 +3 (17)
55.Bartizal JanHC Fighters KVALIT "E"13 +18 (31)
56.Vostracký JosefHC Ledenice13 +13 (26)
57.Fidler MartinHC Střížov13 +12 (25)
58.Gruber AlešHC Trendy ČB13 +11 (24)
59.Caldr KarelHC Warriors13 +10 (23)
60.Honza JanHC Turbo turtles13 +9 (22)
60.Omelka RomanHC Boschton13 +9 (22)
60.Poslední VlastimilHC Brick-Stav13 +9 (22)
63.Borovka DavidHC Ledenice13 +8 (21)
64.Janda PetrHC Brick-Stav13 +5 (18)
65.Gula LadislavHC Drink Team13 +4 (17)
66.Heřmánek MilanHC Drink Team13 +3 (16)
67.Hucek Jan ml.HC Fénix Ločenice12 +14 (26)
68.Hajíček MartinHC Meta12 +12 (24)
68.Lacina JanHC Válec12 +12 (24)
70.Kubaško PavelHC Turbo turtles12 +9 (21)
71.Jehlička PavelHC Radoni CB12 +6 (18)
72.Jirka MiroslavHC Drink Team12 +4 (16)
72.Semotán PavelHC Drink Team12 +4 (16)
74.Kadlec PetrHC Ledenice11 +8 (19)
74.Šebest VladislavHC Warriors11 +8 (19)
76.Hofmann MarekHC Boschton11 +4 (15)
77.Lovčí StanislavHC Radoni CB11 +3 (14)
78.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT "E"10 +15 (25)
79.Klůfa MiroslavHC Fighters KVALIT "E"10 +10 (20)
80.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice10 +8 (18)
80.Stupka DanielHC Brick-Stav10 +8 (18)
82.Štegbauer JiříHC Meta10 +6 (16)
82.Marek MiloslavHC Střížov10 +6 (16)
84.Papoušek VlastimilHC Trendy ČB10 +2 (12)
85.Rejman DanielHC Fénix Ločenice9 +14 (23)
86.Dubský FilipHC Meta9 +13 (22)
87.Bártík MichalHC Boschton9 +10 (19)
88.Mesároš MartinHC Boschton9 +9 (18)
89.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav9 +8 (17)
90.Vítek VáclavHC Meta9 +7 (16)
91.Hála KamilHC Gladiators9 +6 (15)
92.Novotný FilipHC Nicotrans B9 +5 (14)
93.Jílek JanHC Trendy ČB9 +3 (12)
94.Šívr JanHC NaturaMed Plav8 +13 (21)
95.Picka PavelHC Trendy ČB8 +10 (18)
95.Hrdý BohuslavHC Kvalit8 +10 (18)
97.Špulka VojtěchHC Střížov8 +9 (17)
98.Sedlář TomášHC Drink Team8 +8 (16)
99.Fous JanHC Ledenice8 +6 (14)
100.Vacl AlešHC Nicotrans B8 +5 (13)
101.Vaňas MartinHC Warriors8 +4 (12)
102.Vitera JakubHC Trendy ČB8 +2 (10)
102.Leština VáclavHC Radoni CB8 +2 (10)
104.Pražák JaroslavHC Meta8 +1 (9)
105.Přibyl JanHC Radoni CB7 +17 (24)
106.Klíma JosefHC Boschton7 +11 (18)
107.Michalko PeterHC NaturaMed Plav7 +9 (16)
107.Ďurica MilanHC Hunters Homole7 +9 (16)
109.Jílek JaromírHC Gladiators7 +7 (14)
110.Růžička VáclavHC Radoni CB7 +6 (13)
110.Stehlík FrantišekHC Warriors7 +6 (13)
110.Pileček VítHC Boschton7 +6 (13)
110.Marek VladimírHC Trendy ČB7 +6 (13)
110.Lorenc JaroslavHC Dlaždiči ČB7 +6 (13)
115.Šťastný VlastimilHC Radoni CB7 +2 (9)
115.Hrdlička JaroslavHC Motorfans7 +2 (9)
117.Vaniš FrantišekHC Meta6 +14 (20)
118.Pešek JiříHC Radoni CB6 +13 (19)
119.Pavela ml. AlešHC Motorfans6 +9 (15)
119.Mach MilanHC Fighters KVALIT "E"6 +9 (15)
121.Stiebler RichardHC Kvalit6 +7 (13)
121.Dolejš LubošHC Ledenice6 +7 (13)
123.Seidl JanHC Meta6 +5 (11)
124.Houška RostislavHC Fighters KVALIT "E"6 +4 (10)
125.Masař FrantišekHC Turbo turtles6 +3 (9)
125.Binovský VáclavHC Válec6 +3 (9)
127.Šturma PavelHC Warriors6 +2 (8)
128.Lískovec TomášHC Trendy ČB6 +1 (7)
129.Čabanov JiříHC Brick-Stav5 +8 (13)
130.Fleischman JiříHC Kvalit5 +6 (11)
130.Hrubý MarekHC Brick-Stav5 +6 (11)
132.Hlaváč JakubHC Motorfans5 +5 (10)
132.Švarc PetrHC Meta5 +5 (10)
134.Lach JanHC Warriors5 +4 (9)
134.Had GustavHC Warriors5 +4 (9)
134.Marek JiříHC Warriors5 +4 (9)
137.Minář PetrHC Brick-Stav5 +3 (8)
137.Frank PavelHC Brick-Stav5 +3 (8)
137.Hanzlík TomášHC Střížov5 +3 (8)
140.Čížek JosefHC Fénix Ločenice5 +2 (7)
140.Soukup RomanHC Boschton5 +2 (7)
140.Fík DanielHC Radoni CB5 +2 (7)
140.Píša DanielHC Brick-Stav5 +2 (7)
140.Koranda BohumilHC Kvalit5 +2 (7)
140.Procházka MichalHC Gladiators5 +2 (7)
140.Habart PetrHC Meta5 +2 (7)
147.Soukup LukášHC Fighters KVALIT "E"5 +1 (6)
147.Papšo TomášHC Gladiators5 +1 (6)
147.Rybecký JanHC Trendy ČB5 +1 (6)
150.Veselý PatrikHC Střížov4 +21 (25)
151.Prokeš JaroslavHC Válec4 +18 (22)
152.Červinka AdamHC Warriors4 +11 (15)
153.Markytán PetrHC Ledenice4 +8 (12)
154.Šindelář VáclavHC Meta4 +6 (10)
155.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT "E"4 +5 (9)
155.Krátký MiroslavHC Fighters KVALIT "E"4 +5 (9)
155.Honner JakubHC NaturaMed Plav4 +5 (9)
155.Tušl MiroslavHC Válec4 +5 (9)
155.Šusa VáclavHC Ledenice4 +5 (9)
155.Šebek JaroslavHC Radoni CB4 +5 (9)
161.Neumann VítHC NaturaMed Plav4 +4 (8)
161.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT "E"4 +4 (8)
163.Šulista DavidHC Střížov4 +3 (7)
163.Pazourek LukášHC Brick-Stav4 +3 (7)
163.Lusk MilošHC Motorfans4 +3 (7)
166.Kříha RomanHC Radoni CB4 +2 (6)
166.Švec JanHC Meta4 +2 (6)
166.Dorovín DavidHC Warriors4 +2 (6)
166.Tůma PetrHC Ledenice4 +2 (6)
170.Zaleš OndřejHC Nicotrans B4 +1 (5)
170.Přibyl DavidHC Trendy ČB4 +1 (5)
170.Kubeš KarelHC NaturaMed Plav4 +1 (5)
173.Vazač JanHC Fighters KVALIT "E"4 +0 (4)
174.Mach LuborHC Turbo turtles3 +17 (20)
175.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav3 +15 (18)
176.Novák VáclavHC Brick-Stav3 +10 (13)
177.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav3 +9 (12)
177.Mleziva FrantišekHC Válec3 +9 (12)
179.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT "E"3 +8 (11)
179.Mikeš PavelHC Turbo turtles3 +8 (11)
181.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB3 +7 (10)
181.Michálek DušanHC Střížov3 +7 (10)
183.Rys MilanHC Turbo turtles3 +6 (9)
183.Navrátil JanHC Boschton3 +6 (9)
185.Vebr VáclavHC Nicotrans B3 +5 (8)
185.Hlaváč DavidHC Gladiators3 +5 (8)
187.Fiala LukášHC Fénix Ločenice3 +4 (7)
187.Filip MartinHC Střížov3 +4 (7)
187.Mach VáclavHC Kvalit3 +4 (7)
187.Krajnák JakubHC Boschton3 +4 (7)
187.Budějcký DanielHC Trendy ČB3 +4 (7)
187.Rada OndřejHC Nicotrans B3 +4 (7)
187.Máče JakubHC Warriors3 +4 (7)
187.Žáček AlešHC Válec3 +4 (7)
187.Maňas VladimírHC Gladiators3 +4 (7)
196.Jasiak MartinHC Střížov3 +3 (6)
196.Mazák TomášHC Kvalit3 +3 (6)
196.Švehla PetrHC Válec3 +3 (6)
196.Chalupník RadekHC Gladiators3 +3 (6)
196.Škarda LadislavHC Motorfans3 +3 (6)
196.Binter ArnoštHC Trendy ČB3 +3 (6)
196.Prokýšek MilošHC Fighters KVALIT "E"3 +3 (6)
203.Kovalčík RobertHC Radoni CB3 +2 (5)
203.Sulek JanHC Ledenice3 +2 (5)
203.Roba LiborHC Gladiators3 +2 (5)
203.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice3 +2 (5)
203.Míčka VáclavHC Warriors3 +2 (5)
203.Kunzl DavidHC Turbo turtles3 +2 (5)
209.Strnad FilipHC Turbo turtles3 +1 (4)
209.Maurenc LubošHC Dlaždiči ČB3 +1 (4)
211.Jořenek DavidHC Kvalit3 +0 (3)
211.Říha MartinHC Nicotrans B3 +0 (3)
211.Bahula ZbyněkHC Radoni CB3 +0 (3)
214.Šmrha PavelHC Boschton2 +10 (12)
215.Stulík MiroslavHC Meta2 +8 (10)
216.Voneš DanielHC Fénix Ločenice2 +4 (6)
217.Šebesta MartinHC Gladiators2 +3 (5)
217.Král JakubHC Válec2 +3 (5)
217.Štěch MartinHC Ledenice2 +3 (5)
217.Mácha JanHC Motorfans2 +3 (5)
217.Dlugoš VáclavHC Nicotrans B2 +3 (5)
222.Sekanina MartinHC Meta2 +2 (4)
222.Kubeš MichalHC Trendy ČB2 +2 (4)
222.Bárta JiříHC Motorfans2 +2 (4)
222.Kesl JosefHC Ledenice2 +2 (4)
222.Trávníček RadekHC Motorfans2 +2 (4)
227.Čapek LukášHC Střížov2 +1 (3)
227.Dvořáček OndřejHC Válec2 +1 (3)
227.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"2 +1 (3)
227.Radouch LukášHC Ledenice2 +1 (3)
227.Hintreholz PavelHC Ledenice2 +1 (3)
232.Koblas MilanHC Meta2 +0 (2)
232.Michner MichaelHC Ledenice2 +0 (2)
232.Dvořák ZdeněkHC Warriors2 +0 (2)
232.Kosař MartinHC Radoni CB2 +0 (2)
236.Váša MilanHC Meta1 +11 (12)
236.Beránek LiborHC Fénix Ločenice1 +11 (12)
238.Hanuš JanHC Kvalit1 +9 (10)
239.Faktor BronislavHC Boschton1 +7 (8)
240.Tejček MartinHC Radoni CB1 +6 (7)
240.Malý KarelHC Trendy ČB1 +6 (7)
240.Koschant MiroslavHC Brick-Stav1 +6 (7)
243.Ježek JanHC Motorfans1 +4 (5)
243.Kříž ZdeněkHC Warriors1 +4 (5)
243.Roučka MartinHC Boschton1 +4 (5)
243.Vobejda PavelHC Warriors1 +4 (5)
247.Klement TomášHC DamiGuns1 +3 (4)
247.Baumruk JiříHC Boschton1 +3 (4)
247.Hronek TomášHC Motorfans1 +3 (4)
247.Joza LukášHC Nicotrans B1 +3 (4)
247.Jindra ZdeněkHC Trendy ČB1 +3 (4)
247.Kunt JiříHC Fénix Ločenice1 +3 (4)
253.Sokolík TomášHC Střížov1 +2 (3)
253.Jedlička MartinHC Fénix Ločenice1 +2 (3)
253.Němec JanHC Fighters KVALIT "E"1 +2 (3)
253.Novotný MarekHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
253.Louda RomanHC Fénix Ločenice1 +2 (3)
253.Rybecký JiříHC Trendy ČB1 +2 (3)
253.Pecha VáclavHC Trendy ČB1 +2 (3)
253.Minář JosefHC Brick-Stav1 +2 (3)
253.Jaroš JakubHC Střížov1 +2 (3)
253.Troup FrantišekHC Střížov1 +2 (3)
253.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
253.Petrů JanHC Turbo turtles1 +2 (3)
253.Zeman PetrHC Fénix Ločenice1 +2 (3)
253.Brož LuděkHC Trendy ČB1 +2 (3)
253.Zoubek JindřichHC Ledenice1 +2 (3)
268.Kruťko LukášHC Motorfans1 +1 (2)
268.Zimmel JanHC Fénix Ločenice1 +1 (2)
268.Hornák VlastimilHC Warriors1 +1 (2)
268.Papšo MilanHC Gladiators1 +1 (2)
268.Týmal LukášHC Střížov1 +1 (2)
268.Hájek JanHC Boschton1 +1 (2)
268.Marek TomášHC Ledenice1 +1 (2)
268.Bláha FrantišekHC Turbo turtles1 +1 (2)
268.Sedlák DanielHC Motorfans1 +1 (2)
268.Vreštiak IvanHC Trendy ČB1 +1 (2)
278.Cipín PetrHC Gladiators1 +0 (1)
278.Martan MilanHC Ledenice1 +0 (1)
278.Hronek JiříHC Motorfans1 +0 (1)
278.Mojžíš JanHC Trendy ČB1 +0 (1)
278.Mauric KamilHC Motorfans1 +0 (1)
278.Blecha PetrHC Brick-Stav1 +0 (1)
278.Kaiser IvanHC Trendy ČB1 +0 (1)
278.Jinek ZdeněkHC Motorfans1 +0 (1)
278.Kolář RadekHC Warriors1 +0 (1)
278.Hoďánek AdamHC Fénix Ločenice1 +0 (1)
278.Pekař KarelHC Gladiators1 +0 (1)
278.Suchomel MilanHC Motorfans1 +0 (1)
278.Dušák MilanHC Trendy ČB1 +0 (1)
278.Kadlec RostislavHC Radoni CB1 +0 (1)
278.Jaroslav ČapekHC Warriors1 +0 (1)
278.Stejskal MilanHC Turbo turtles1 +0 (1)
278.Bereš JosefHC Brick-Stav1 +0 (1)
278.Vaňous JakubHC Boschton1 +0 (1)
278.Lefan RadekHC Nicotrans B1 +0 (1)
278.Polena RadekHC Motorfans1 +0 (1)
278.Kubeš MartinHC Válec1 +0 (1)
278.Leština JiříHC Boschton1 +0 (1)
278.Kindlmann JanHC Trendy ČB1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Modrá skupina 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Stárek MichalHC Fighters KVALIT "E"57
(44+57)
2.Bürger RichardHC Radoni CB44
(45+44)
3.Jílek JaroslavHC Turbo turtles43
(50+43)
4.Smejkal JiříHC Radoni CB40
(16+40)
5.Postl JosefHC NaturaMed Plav38
(85+38)
5.Konrád MilanHC Fighters KVALIT "E"38
(30+38)
7.Radouch AntonínHC Boschton37
(39+37)
8.Hron JosefHC Fighters KVALIT "E"36
(22+36)
9.Mikl JanHC Střížov34
(52+34)
9.Pávek KarelHC NaturaMed Plav34
(17+34)
11.Petr StanislavHC Turbo turtles32
(23+32)
12.Dolejšek PetrHC Boschton31
(22+31)
13.Sobolík JanHC Boschton30
(31+30)
14.Vašek ZdeněkHC Válec29
(29+29)
14.Lískovec PavelHC Trendy ČB29
(23+29)
16.Kotek LuděkHC Radoni CB28
(14+28)
17.Pokorný JosefHC Střížov27
(60+27)
18.Kubín JakubHC Trendy ČB26
(42+26)
18.Mikl JakubHC Střížov26
(22+26)
18.Stašek JakubHC Brick-Stav26
(20+26)
21.Kosař JakubHC Fighters KVALIT "E"25
(56+25)
21.Mrázek MartinHC Brick-Stav25
(39+25)
23.Filištein TomášHC Brick-Stav22
(16+22)
24.Brašnička FrantišekHC Turbo turtles21
(28+21)
24.Svoboda MichalHC Motorfans21
(18+21)
24.Králík PetrHC Ledenice21
(18+21)
24.Veselý PatrikHC Střížov21
(4+21)
28.Lovčík PavelHC Válec20
(17+20)
29.Barták CtiradHC Hunters Homole19
(20+19)
30.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT "E"18
(39+18)
30.Bohdal PavelHC Meta18
(30+18)
30.Bartizal JanHC Fighters KVALIT "E"18
(13+18)
30.Prokeš JaroslavHC Válec18
(4+18)
34.Vašek MarianHC Turbo turtles17
(26+17)
34.Hauser RadekHC Warriors17
(22+17)
34.Přibyl JanHC Radoni CB17
(7+17)
34.Mach LuborHC Turbo turtles17
(3+17)
38.Kysilka VáclavHC Radoni CB16
(31+16)
39.Hučík EduardHC Válec15
(36+15)
39.Šíma LadislavHC Trendy ČB15
(15+15)
39.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT "E"15
(10+15)
39.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav15
(3+15)
43.Radouch VáclavHC Motorfans14
(32+14)
43.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice14
(24+14)
43.Mikoláš VlastimilHC Turbo turtles14
(16+14)
43.Hucek Jan ml.HC Fénix Ločenice14
(12+14)
43.Rejman DanielHC Fénix Ločenice14
(9+14)
43.Vaniš FrantišekHC Meta14
(6+14)
49.Klimeš StanislavHC Meta13
(23+13)
49.Khuebach RadekHC Drink Team13
(20+13)
49.Vostracký JosefHC Ledenice13
(13+13)
49.Dubský FilipHC Meta13
(9+13)
49.Šívr JanHC NaturaMed Plav13
(8+13)
49.Pešek JiříHC Radoni CB13
(6+13)
55.Pikolon TomášHC Boschton12
(43+12)
55.Labaj AlešHC Válec12
(15+12)
55.Fidler MartinHC Střížov12
(13+12)
55.Hajíček MartinHC Meta12
(12+12)
55.Lacina JanHC Válec12
(12+12)
60.Kopic PetrHC NaturaMed Plav11
(17+11)
60.Tácha JanHC NaturaMed Plav11
(14+11)
60.Gruber AlešHC Trendy ČB11
(13+11)
60.Klíma JosefHC Boschton11
(7+11)
60.Červinka AdamHC Warriors11
(4+11)
60.Beránek LiborHC Fénix Ločenice11
(1+11)
60.Váša MilanHC Meta11
(1+11)
67.Vobr JosefHC Meta10
(16+10)
67.Schwarz JanHC Válec10
(15+10)
67.Medula ZdeněkHC Motorfans10
(14+10)
67.Marek JiříHC Boschton10
(14+10)
67.Caldr KarelHC Warriors10
(13+10)
67.Klůfa MiroslavHC Fighters KVALIT "E"10
(10+10)
67.Bártík MichalHC Boschton10
(9+10)
67.Picka PavelHC Trendy ČB10
(8+10)
67.Hrdý BohuslavHC Kvalit10
(8+10)
67.Novák VáclavHC Brick-Stav10
(3+10)
67.Šmrha PavelHC Boschton10
(2+10)
78.Gennert MarekHC Radoni CB9
(34+9)
78.Šolta VojtěchHC Warriors9
(16+9)
78.Zeman PetrHC Fénix Ločenice9
(15+9)
78.Novotný JiříHC NaturaMed Plav9
(14+9)
78.Honza JanHC Turbo turtles9
(13+9)
78.Omelka RomanHC Boschton9
(13+9)
78.Poslední VlastimilHC Brick-Stav9
(13+9)
78.Kubaško PavelHC Turbo turtles9
(12+9)
78.Mesároš MartinHC Boschton9
(9+9)
78.Špulka VojtěchHC Střížov9
(8+9)
78.Michalko PeterHC NaturaMed Plav9
(7+9)
78.Ďurica MilanHC Hunters Homole9
(7+9)
78.Pavela ml. AlešHC Motorfans9
(6+9)
78.Mach MilanHC Fighters KVALIT "E"9
(6+9)
78.Mleziva FrantišekHC Válec9
(3+9)
78.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav9
(3+9)
78.Hanuš JanHC Kvalit9
(1+9)
95.Borovka DavidHC Ledenice8
(13+8)
95.Kadlec PetrHC Ledenice8
(11+8)
95.Šebest VladislavHC Warriors8
(11+8)
95.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice8
(10+8)
95.Stupka DanielHC Brick-Stav8
(10+8)
95.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav8
(9+8)
95.Sedlář TomášHC Drink Team8
(8+8)
95.Čabanov JiříHC Brick-Stav8
(5+8)
95.Markytán PetrHC Ledenice8
(4+8)
95.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT "E"8
(3+8)
95.Mikeš PavelHC Turbo turtles8
(3+8)
95.Stulík MiroslavHC Meta8
(2+8)
107.Vítek VáclavHC Meta7
(9+7)
107.Jílek JaromírHC Gladiators7
(7+7)
107.Dolejš LubošHC Ledenice7
(6+7)
107.Stiebler RichardHC Kvalit7
(6+7)
107.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB7
(3+7)
107.Michálek DušanHC Střížov7
(3+7)
107.Faktor BronislavHC Boschton7
(1+7)
114.Jehlička PavelHC Radoni CB6
(12+6)
114.Štegbauer JiříHC Meta6
(10+6)
114.Marek MiloslavHC Střížov6
(10+6)
114.Hála KamilHC Gladiators6
(9+6)
114.Fous JanHC Ledenice6
(8+6)
114.Marek VladimírHC Trendy ČB6
(7+6)
114.Pileček VítHC Boschton6
(7+6)
114.Stehlík FrantišekHC Warriors6
(7+6)
114.Růžička VáclavHC Radoni CB6
(7+6)
114.Lorenc JaroslavHC Dlaždiči ČB6
(7+6)
114.Fleischman JiříHC Kvalit6
(5+6)
114.Hrubý MarekHC Brick-Stav6
(5+6)
114.Šindelář VáclavHC Meta6
(4+6)
114.Rys MilanHC Turbo turtles6
(3+6)
114.Navrátil JanHC Boschton6
(3+6)
114.Tejček MartinHC Radoni CB6
(1+6)
114.Koschant MiroslavHC Brick-Stav6
(1+6)
114.Malý KarelHC Trendy ČB6
(1+6)
132.Janda PetrHC Brick-Stav5
(13+5)
132.Novotný FilipHC Nicotrans B5
(9+5)
132.Vacl AlešHC Nicotrans B5
(8+5)
132.Seidl JanHC Meta5
(6+5)
132.Švarc PetrHC Meta5
(5+5)
132.Hlaváč JakubHC Motorfans5
(5+5)
132.Šusa VáclavHC Ledenice5
(4+5)
132.Krátký MiroslavHC Fighters KVALIT "E"5
(4+5)
132.Šebek JaroslavHC Radoni CB5
(4+5)
132.Tušl MiroslavHC Válec5
(4+5)
132.Honner JakubHC NaturaMed Plav5
(4+5)
132.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT "E"5
(4+5)
132.Hlaváč DavidHC Gladiators5
(3+5)
132.Vebr VáclavHC Nicotrans B5
(3+5)
146.Gula LadislavHC Drink Team4
(13+4)
146.Jirka MiroslavHC Drink Team4
(12+4)
146.Semotán PavelHC Drink Team4
(12+4)
146.Hofmann MarekHC Boschton4
(11+4)
146.Vaňas MartinHC Warriors4
(8+4)
146.Houška RostislavHC Fighters KVALIT "E"4
(6+4)
146.Had GustavHC Warriors4
(5+4)
146.Marek JiříHC Warriors4
(5+4)
146.Lach JanHC Warriors4
(5+4)
146.Neumann VítHC NaturaMed Plav4
(4+4)
146.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT "E"4
(4+4)
146.Budějcký DanielHC Trendy ČB4
(3+4)
146.Maňas VladimírHC Gladiators4
(3+4)
146.Žáček AlešHC Válec4
(3+4)
146.Rada OndřejHC Nicotrans B4
(3+4)
146.Mach VáclavHC Kvalit4
(3+4)
146.Fiala LukášHC Fénix Ločenice4
(3+4)
146.Filip MartinHC Střížov4
(3+4)
146.Máče JakubHC Warriors4
(3+4)
146.Krajnák JakubHC Boschton4
(3+4)
146.Voneš DanielHC Fénix Ločenice4
(2+4)
146.Kříž ZdeněkHC Warriors4
(1+4)
146.Roučka MartinHC Boschton4
(1+4)
146.Ježek JanHC Motorfans4
(1+4)
146.Vobejda PavelHC Warriors4
(1+4)
146.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice4
(0+4)
172.Hucek Jan st.HC Fénix Ločenice3
(25+3)
172.Hála HynekHC Gladiators3
(14+3)
172.Heřmánek MilanHC Drink Team3
(13+3)
172.Lovčí StanislavHC Radoni CB3
(11+3)
172.Jílek JanHC Trendy ČB3
(9+3)
172.Binovský VáclavHC Válec3
(6+3)
172.Masař FrantišekHC Turbo turtles3
(6+3)
172.Minář PetrHC Brick-Stav3
(5+3)
172.Hanzlík TomášHC Střížov3
(5+3)
172.Frank PavelHC Brick-Stav3
(5+3)
172.Lusk MilošHC Motorfans3
(4+3)
172.Pazourek LukášHC Brick-Stav3
(4+3)
172.Šulista DavidHC Střížov3
(4+3)
172.Mazák TomášHC Kvalit3
(3+3)
172.Jasiak MartinHC Střížov3
(3+3)
172.Prokýšek MilošHC Fighters KVALIT "E"3
(3+3)
172.Škarda LadislavHC Motorfans3
(3+3)
172.Chalupník RadekHC Gladiators3
(3+3)
172.Binter ArnoštHC Trendy ČB3
(3+3)
172.Švehla PetrHC Válec3
(3+3)
172.Mácha JanHC Motorfans3
(2+3)
172.Štěch MartinHC Ledenice3
(2+3)
172.Dlugoš VáclavHC Nicotrans B3
(2+3)
172.Král JakubHC Válec3
(2+3)
172.Šebesta MartinHC Gladiators3
(2+3)
172.Kunt JiříHC Fénix Ločenice3
(1+3)
172.Klement TomášHC DamiGuns3
(1+3)
172.Hronek TomášHC Motorfans3
(1+3)
172.Baumruk JiříHC Boschton3
(1+3)
172.Joza LukášHC Nicotrans B3
(1+3)
172.Jindra ZdeněkHC Trendy ČB3
(1+3)
172.Šustr PetrHC Střížov3
(0+3)
172.Král LubošHC Fénix Ločenice3
(0+3)
172.Alina JiříHC Motorfans3
(0+3)
172.Homolka VáclavHC Nicotrans B3
(0+3)
172.Zeman RadekHC Turbo turtles3
(0+3)
172.Fürst StanislavHC Turbo turtles3
(0+3)
172.Küffner LubošHC Motorfans3
(0+3)
172.Fyrbach DavidHC Ledenice3
(0+3)
211.Papoušek VlastimilHC Trendy ČB2
(10+2)
211.Vitera JakubHC Trendy ČB2
(8+2)
211.Leština VáclavHC Radoni CB2
(8+2)
211.Šťastný VlastimilHC Radoni CB2
(7+2)
211.Hrdlička JaroslavHC Motorfans2
(7+2)
211.Šturma PavelHC Warriors2
(6+2)
211.Koranda BohumilHC Kvalit2
(5+2)
211.Čížek JosefHC Fénix Ločenice2
(5+2)
211.Fík DanielHC Radoni CB2
(5+2)
211.Habart PetrHC Meta2
(5+2)
211.Soukup RomanHC Boschton2
(5+2)
211.Píša DanielHC Brick-Stav2
(5+2)
211.Procházka MichalHC Gladiators2
(5+2)
211.Švec JanHC Meta2
(4+2)
211.Kříha RomanHC Radoni CB2
(4+2)
211.Tůma PetrHC Ledenice2
(4+2)
211.Dorovín DavidHC Warriors2
(4+2)
211.Roba LiborHC Gladiators2
(3+2)
211.Sulek JanHC Ledenice2
(3+2)
211.Kovalčík RobertHC Radoni CB2
(3+2)
211.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice2
(3+2)
211.Míčka VáclavHC Warriors2
(3+2)
211.Kunzl DavidHC Turbo turtles2
(3+2)
211.Trávníček RadekHC Motorfans2
(2+2)
211.Sekanina MartinHC Meta2
(2+2)
211.Bárta JiříHC Motorfans2
(2+2)
211.Kesl JosefHC Ledenice2
(2+2)
211.Kubeš MichalHC Trendy ČB2
(2+2)
211.Brož LuděkHC Trendy ČB2
(1+2)
211.Troup FrantišekHC Střížov2
(1+2)
211.Petrů JanHC Turbo turtles2
(1+2)
211.Zoubek JindřichHC Ledenice2
(1+2)
211.Louda RomanHC Fénix Ločenice2
(1+2)
211.Zeman PetrHC Fénix Ločenice2
(1+2)
211.Rybecký JiříHC Trendy ČB2
(1+2)
211.Minář JosefHC Brick-Stav2
(1+2)
211.Pecha VáclavHC Trendy ČB2
(1+2)
211.Sokolík TomášHC Střížov2
(1+2)
211.Jedlička MartinHC Fénix Ločenice2
(1+2)
211.Jaroš JakubHC Střížov2
(1+2)
211.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav2
(1+2)
211.Němec JanHC Fighters KVALIT "E"2
(1+2)
211.Novotný MarekHC NaturaMed Plav2
(1+2)
211.Varecha RomanHC Radoni CB2
(0+2)
211.Puffer JaroslavHC Ledenice2
(0+2)
211.Stainocher radekHC Brick-Stav2
(0+2)
211.Karfík MilanHC Meta2
(0+2)
211.Karvánek MartinHC Radoni CB2
(0+2)
211.Kubata RadekHC Trendy ČB2
(0+2)
211.Lonsmín RomanHC NaturaMed Plav2
(0+2)
211.Hofman MartinHC Motorfans2
(0+2)
211.Šulista MiroslavHC Radoni CB2
(0+2)
211.Rousek JanHC Radoni CB2
(0+2)
211.Koleš RenéHC Trendy ČB2
(0+2)
265.Pražák JaroslavHC Meta1
(8+1)
265.Lískovec TomášHC Trendy ČB1
(6+1)
265.Papšo TomášHC Gladiators1
(5+1)
265.Soukup LukášHC Fighters KVALIT "E"1
(5+1)
265.Rybecký JanHC Trendy ČB1
(5+1)
265.Přibyl DavidHC Trendy ČB1
(4+1)
265.Kubeš KarelHC NaturaMed Plav1
(4+1)
265.Zaleš OndřejHC Nicotrans B1
(4+1)
265.Maurenc LubošHC Dlaždiči ČB1
(3+1)
265.Strnad FilipHC Turbo turtles1
(3+1)
265.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"1
(2+1)
265.Radouch LukášHC Ledenice1
(2+1)
265.Dvořáček OndřejHC Válec1
(2+1)
265.Hintreholz PavelHC Ledenice1
(2+1)
265.Čapek LukášHC Střížov1
(2+1)
265.Hornák VlastimilHC Warriors1
(1+1)
265.Týmal LukášHC Střížov1
(1+1)
265.Zimmel JanHC Fénix Ločenice1
(1+1)
265.Vreštiak IvanHC Trendy ČB1
(1+1)
265.Papšo MilanHC Gladiators1
(1+1)
265.Sedlák DanielHC Motorfans1
(1+1)
265.Kruťko LukášHC Motorfans1
(1+1)
265.Hájek JanHC Boschton1
(1+1)
265.Marek TomášHC Ledenice1
(1+1)
265.Bláha FrantišekHC Turbo turtles1
(1+1)
265.Martinec JanHC Trendy ČB1
(0+1)
265.Zíka JakubHC DamiGuns1
(0+1)
265.Hembera JaroslavHC Nicotrans B1
(0+1)
265.Farka JanHC Fénix Ločenice1
(0+1)
265.Sviták PetrHC Ledenice1
(0+1)
265.Vránek PatrikHC Dlaždiči ČB1
(0+1)
265.Sysel RadekHC Střížov1
(0+1)
265.Cukr PavelHC Ledenice1
(0+1)
265.Matuschka PetrHC Warriors1
(0+1)
265.Goldfinger MichalHC Fénix Ločenice1
(0+1)
265.Zajíček LukášHC Kuki Boys1
(0+1)
265.Winkler StanislavHC Trendy ČB1
(0+1)
265.Hačko JanHC Motorfans1
(0+1)
265.Bína RadekHC Warriors1
(0+1)
265.Pokorný ZdeněkHC Gladiators1
(0+1)
265.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1
(0+1)
265.Zetek VáclavHC Střížov1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

Modrá skupina 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Mikl JakubHC Střížov2369
1.Králík PetrHC Ledenice1569
3.Novák VáclavHC Brick-Stav1854
3.Michálek DušanHC Střížov1854
5.Khuebach RadekHC Drink Team1552
6.Vašek MarianHC Turbo turtles1449
7.Kubaško PavelHC Turbo turtles848
7.Petr StanislavHC Turbo turtles1648
9.Lacina JanHC Válec1146
10.Maurenc LubošHC Dlaždiči ČB1243
11.Minář JosefHC Brick-Stav1442
11.Čada MiroslavHC Brick-Stav642
13.Bartizal JanHC Fighters KVALIT "E"841
14.Stehlík FrantišekHC Warriors1140
15.Král JakubHC Válec1236
16.Šíma LadislavHC Trendy ČB534
17.Lusk MilošHC Motorfans1133
18.Švarc PetrHC Meta1230
18.Lískovec TomášHC Trendy ČB1030
18.Maňas VladimírHC Gladiators730
18.Fidler MartinHC Střížov1030
22.Hrdlička JaroslavHC Motorfans929
23.Šebest VladislavHC Warriors628
23.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT "E"728
23.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice328
26.Štěch MartinHC Ledenice927
26.Filištein TomášHC Brick-Stav927
26.Dolejšek PetrHC Boschton927
26.Bürger RichardHC Radoni CB1027
26.Marek JiříHC Warriors927
31.Vostracký JosefHC Ledenice826
32.Bárta JiříHC Motorfans625
32.Pokorný JosefHC Střížov625
32.Hron JosefHC Fighters KVALIT "E"625
35.Postl JosefHC NaturaMed Plav721
35.Pokorný ZdeněkHC Gladiators821
35.Mikeš PavelHC Turbo turtles721
35.Přibyl JanHC Radoni CB721
35.Radouch AntonínHC Boschton721
35.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav721
35.Vítek VáclavHC Meta821
35.Růžička VáclavHC Radoni CB721
35.Šindelář VáclavHC Meta921
35.Stárek MichalHC Fighters KVALIT "E"721
45.Máče JakubHC Warriors419
45.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT "E"419
45.Šolta VojtěchHC Warriors419
48.Hofmann MarekHC Boschton618
48.Hucek Jan st.HC Fénix Ločenice618
48.Novotný FilipHC Nicotrans B618
48.Svoboda MichalHC Motorfans618
48.Trávníček RadekHC Motorfans618
48.Klement TomášHC DamiGuns618
48.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT "E"618
48.Šebesta MartinHC Gladiators618
56.Bahula ZbyněkHC Radoni CB316
56.Papšo TomášHC Gladiators316
56.Markytán PetrHC Ledenice316
56.Konrád MilanHC Fighters KVALIT "E"316
60.Pekař KarelHC Gladiators515
60.Stašek JakubHC Brick-Stav515
60.Hauser RadekHC Warriors515
60.Šustr PetrHC Střížov515
60.Klůfa MiroslavHC Fighters KVALIT "E"515
60.Jílek JanHC Trendy ČB515
60.Veselý PatrikHC Střížov515
60.Mach MilanHC Fighters KVALIT "E"515
60.Hajíček MartinHC Meta515
60.Vitera JakubHC Trendy ČB515
60.Voneš DanielHC Fénix Ločenice515
60.Bohdal PavelHC Meta515
60.Michalko PeterHC NaturaMed Plav515
60.Lach JanHC Warriors515
60.Klimeš StanislavHC Meta515
60.Jílek JaroslavHC Turbo turtles515
60.Pícha KarelHC Fénix Ločenice515
60.Šturma PavelHC Warriors515
60.Rejman DanielHC Fénix Ločenice515
60.Louda RomanHC Fénix Ločenice615
60.Papoušek VlastimilHC Trendy ČB515
60.Šívr JanHC NaturaMed Plav515
82.Dorovín DavidHC Warriors213
82.Šebek JaroslavHC Radoni CB213
84.Navrátil JanHC Boschton412
84.Jaroš JakubHC Střížov412
84.Čabanov JiříHC Brick-Stav412
84.Vacl AlešHC Nicotrans B412
84.Lovčík PavelHC Válec412
84.Zetek VáclavHC Střížov412
84.Mrázek MartinHC Brick-Stav412
84.Marek JiříHC Boschton412
84.Dolejš LubošHC Ledenice412
84.Lískovec PavelHC Trendy ČB412
84.Červinka AdamHC Warriors412
84.Hála HynekHC Gladiators412
84.Pávek KarelHC NaturaMed Plav412
84.Caldr KarelHC Warriors412
84.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT "E"412
84.Kadlec PetrHC Ledenice412
84.Houška RostislavHC Fighters KVALIT "E"412
84.Pileček VítHC Boschton412
84.Gruber AlešHC Trendy ČB412
84.Kubín JakubHC Trendy ČB412
84.Smejkal JiříHC Radoni CB512
84.Krátký MiroslavHC Fighters KVALIT "E"412
84.Tušl MiroslavHC Válec512
84.Mikl JanHC Střížov412
84.Váša MilanHC Meta412
84.Sedlák DanielHC Motorfans412
84.Medula ZdeněkHC Motorfans412
84.Omelka RomanHC Boschton412
84.Hála KamilHC Gladiators412
84.Fleischman JiříHC Kvalit412
84.Semotán PavelHC Drink Team412
115.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice39
115.Chalupník RadekHC Gladiators39
115.Zoubek JindřichHC Ledenice39
115.Cipín PetrHC Dlaždiči ČB39
115.Borovka DavidHC Ledenice39
115.Petrů JanHC Turbo turtles39
115.Ježek JanHC Motorfans39
115.Pikolon TomášHC Boschton39
115.Marek VladimírHC Trendy ČB39
115.Suchomel MilanHC Motorfans39
115.Mazák TomášHC Kvalit39
115.Mikoláš VlastimilHC Turbo turtles39
115.Sobolík JanHC Boschton39
115.Stupka DanielHC Brick-Stav39
115.Filip MartinHC Střížov39
115.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav39
115.Hanuš JanHC Kvalit39
115.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav39
115.Jedlička MartinHC Fénix Ločenice39
115.Šmrha PavelHC Boschton39
115.Čapek LukášHC Střížov39
115.Heřmánek MilanHC Drink Team49
115.Binovský VáclavHC Válec39
115.Klíma JosefHC Boschton39
115.Rys MilanHC Turbo turtles39
115.Novotný MarekHC NaturaMed Plav39
115.Hrubý MarekHC Brick-Stav39
115.Prokýšek MilošHC Fighters KVALIT "E"39
115.Bártík MichalHC Boschton39
115.Budějcký DanielHC Trendy ČB39
115.Zeman PetrHC Fénix Ločenice39
146.Dubský FilipHC Meta26
146.Vránek PatrikHC Dlaždiči ČB26
146.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice26
146.Hrdý BohuslavHC Kvalit26
146.Pešek JiříHC Radoni CB26
146.Mleziva FrantišekHC Válec26
146.Fiala LukášHC Fénix Ločenice26
146.Zimmel JanHC Fénix Ločenice26
146.Hucek Jan ml.HC Fénix Ločenice26
146.Poslední VlastimilHC Brick-Stav26
146.Vaniš FrantišekHC Meta26
146.Dvořáček OndřejHC Válec26
146.Žáček AlešHC Válec26
146.Koleš RenéHC Trendy ČB26
146.Vazač JanHC Fighters KVALIT "E"26
146.Marhoun AlešHC Trendy ČB26
146.Sedlář TomášHC Drink Team26
146.Homolka VáclavHC Nicotrans B26
146.Jasiak MartinHC Střížov26
146.Koranda BohumilHC Kvalit26
146.Brašnička FrantišekHC Turbo turtles26
146.Hlaváček JosefHC Radoni CB26
146.Sviták PetrHC Ledenice26
146.Král LubošHC Fénix Ločenice26
146.Kunt JiříHC Fénix Ločenice26
146.Malý KarelHC Trendy ČB26
146.Vašek ZdeněkHC Válec26
146.Vaňas MartinHC Warriors36
146.Soukup LukášHC Fighters KVALIT "E"26
146.Týmal LukášHC Střížov26
146.Pazourek LukášHC Brick-Stav26
146.Bláha FrantišekHC Turbo turtles26
146.Holomel MilanHC Ledenice26
146.Šulista DavidHC Střížov26
146.Šťastný VlastimilHC Radoni CB26
146.Jinek ZdeněkHC Motorfans26
146.Habart PetrHC Meta26
146.Jirka MiroslavHC Drink Team26
146.Binter ArnoštHC Trendy ČB26
146.Had GustavHC Warriors26
146.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT "E"26
146.Jořenek DavidHC Kvalit26
146.Vobejda PavelHC Warriors26
146.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice26
190.Kluzák JaroslavHC Turbo turtles13
190.Brož LuděkHC Trendy ČB13
190.Ďurica MilanHC Hunters Homole13
190.Kysilka VáclavHC Radoni CB13
190.Kotek LuděkHC Radoni CB13
190.Mach VáclavHC Kvalit13
190.Karfík MilanHC Meta13
190.Syrový JanHC Válec13
190.Píša DanielHC Brick-Stav13
190.Michner MichaelHC Ledenice13
190.Peterka AlešHC Boschton13
190.Pavela ml. AlešHC Motorfans13
190.Rousek JanHC Radoni CB13
190.Kadlec RostislavHC Radoni CB13
190.Hučík EduardHC Válec13
190.Martan MilanHC Ledenice13
190.Míčka VáclavHC Warriors13
190.Procházka MichalHC Gladiators13
190.Tejček MartinHC Radoni CB13
190.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT "E"13
190.Gula LadislavHC Drink Team13
190.Faktor BronislavHC Boschton13
190.Kříž ZdeněkHC Warriors13
190.Koschant MiroslavHC Brick-Stav13
190.Küffner LubošHC Motorfans13
190.Sekanina MartinHC Meta13
190.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB13
190.Pecha VáclavHC Trendy ČB13
190.Seidl JanHC Meta13
190.Hronek TomášHC Motorfans13
190.Kopic PetrHC NaturaMed Plav13
190.Jílek JaromírHC Gladiators13
190.Šrámek JiříHC Trendy ČB13
190.Mesároš MartinHC Boschton13
190.Tácha JanHC NaturaMed Plav13
190.Lejsek RadekHC Fénix Ločenice13
190.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice13
190.Cipín PetrHC Gladiators13
190.Joza LukášHC Nicotrans B13
190.Hoďánek AdamHC Fénix Ločenice13
190.Bjaček DavidHC Motorfans13
190.Hornák VlastimilHC Warriors13
190.Rada OndřejHC Nicotrans B13
190.Mach LuborHC Turbo turtles13
190.Stulík MiroslavHC Meta13
190.Zeman PetrHC Fénix Ločenice13
190.Barták CtiradHC Hunters Homole13
190.Hintreholz PavelHC Ledenice13
190.Tůma PetrHC Ledenice13
190.Papšo MilanHC Gladiators13
190.Matuschka PetrHC Warriors13
190.Janda PetrHC Brick-Stav13
190.Vobr JosefHC Meta13
190.Kosař JakubHC Fighters KVALIT "E"13
190.Mleziva ŠtěpánHC Ledenice13
190.Jehlička PavelHC Radoni CB23
190.Přibyl DavidHC Trendy ČB13
190.Hájek JanHC Boschton13
190.Picka PavelHC Trendy ČB13
190.Hofman MartinHC Motorfans13
190.Honner JakubHC NaturaMed Plav13
190.Štegbauer JiříHC Meta13
190.Blecha PetrHC Brick-Stav13
190.David VítHC Ledenice13
190.Fous JanHC Ledenice13
190.Šusa VáclavHC Ledenice13
190.Fyrbach DavidHC Ledenice13
190.Špulka VojtěchHC Střížov13
190.Šulista FilipHC Fénix Ločenice13
190.Stiebler RichardHC Kvalit13
190.Labaj AlešHC Válec23
190.Hronek JiříHC Motorfans13
190.Němec JanHC Fighters KVALIT "E"13
190.Říha MartinHC Nicotrans B13
190.Lefan RadekHC Nicotrans B13
190.Hanzlík TomášHC Střížov13
190.Martinec JanHC Trendy ČB13
190.Marek MiloslavHC Střížov13
268.Kubeš MartinHC Válec10
268.Schwarz JanHC Válec10

Slušnost týmu

Modrá skupina 2015 / 2016

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Fighters KVALIT "E"078262
Warning: Division by zero in /data/www/crnet/freedomdesign/inc/_func/_func_boxy.php on line 3685
0
3.360
2.HC NaturaMed Plav30401201.3334
3.HC Fénix Ločenice30501501.6735
4.HC Radoni CB28451401.613.115
5.HC Boschton30531591.7735.3
6.HC Trendy ČB30571711.935.7
7.HC Meta28601652.142.755.89
8.HC Střížov29561891.933.386.52
9.HC Fénix Ločenice306019723.286.57
10.HC Motorfans29611922.13.156.62
11.HC Ledenice27632222.333.528.22
12.HC Gladiators23551972.393.588.57
13.HC Turbo turtles29732502.523.428.62
14.HC Brick-Stav27732432.73.339
15.HC Střížov29922833.173.089.76
16.HC Warriors30893092.973.4710.3
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas

Sdružený okresní přebor

SOP - základní část 2015 / 2016

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Slavoj B850:46418
2.HC Nicotrans A851:49212
3.SKH Hluboká857:431412
4.HC Sharks849:57-89
5.HC David Servis B843:55-129

Kanadské bodování

SOP - základní část 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B20 (12+8)
2.Fuka PetrHC Rangers Ševětín19 (14+5)
3.Šíma JosefHC Rangers Ševětín16 (5+11)
4.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B15 (4+11)
5.Daněk JiříHC DamiGuns12 (6+6)
5.Wolf PetrHC David Servis B12 (6+6)
5.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B12 (6+6)
8.Bednařík StanislavTJ Hluboká n. Vlt. B12 (5+7)
9.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B12 (2+10)
10.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B11 (9+2)
10.Novák VlastimilHC Sharks11 (9+2)
12.Meleg VáclavHC Slavoj ČK B11 (7+4)
13.Fučík RomanHC Sharks11 (6+5)
14.Prokeš JanHC Slavoj ČK B9 (6+3)
14.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B9 (6+3)
14.Fleischman PetrHC David Servis B9 (6+3)
17.Petrášek MichalHC Sharks9 (4+5)
18.Klosse KarelTJ Hluboká n. Vlt. B8 (7+1)
19.Arnold AntonínHC Nicotrans A8 (6+2)
20.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B8 (5+3)
20.Eliáš JiříHC David Servis B8 (5+3)
22.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B7 (5+2)
22.Burger MichaelHC Nicotrans A7 (5+2)
24.Čábela DavidHC Slavoj ČK B7 (4+3)
24.Perník MartinHC Slavoj ČK B7 (4+3)
24.Vašek RadimHC David Servis B7 (4+3)
27.Brož MartinHC Slavoj ČK B7 (3+4)
28.Krejčí JanHC David Servis B6 (4+2)
29.Beneš KarelHC David Servis B6 (3+3)
30.Hejna DominikHC Nicotrans A6 (2+4)
30.Schwarz MiroslavHC Slavoj ČK B6 (2+4)
32.Heideker TomášHC Sharks6 (1+5)
32.Tenkl MiroslavHC Sharks6 (1+5)
34.Drábek AdamHC Sharks5 (5+0)
35.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B5 (3+2)
35.Brůha JiříHC Slavoj ČK B5 (3+2)
35.Petrášek TomášHC Sharks5 (3+2)
35.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B5 (3+2)
39.Pavelka DavidHC David Servis B5 (2+3)
40.Fučík LukášHC Sharks5 (1+4)
41.Vaňous JakubHC DamiGuns4 (4+0)
42.Říha JakubHC David Servis B4 (3+1)
42.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B4 (3+1)
44.Starek MichalHC Nicotrans A4 (1+3)
44.Vachulka JosefHC David Servis B4 (1+3)
46.Bárta PavelHC Sharks4 (0+4)
47.Semotán PavelHC Nicotrans A3 (3+0)
48.Marek MiloslavHC Nicotrans A3 (2+1)
48.Šimek MichalHC Slavoj ČK B3 (2+1)
50.Joza LukášHC Nicotrans A3 (1+2)
50.Neubauer LubošHC David Servis B3 (1+2)
50.Kubín JakubHC Nicotrans A3 (1+2)
53.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B2 (2+0)
53.Cifreund DavidHC Kuki Boys2 (2+0)
55.Novotný FilipHC Rangers Ševětín2 (1+1)
55.Šítal PetrHC Sharks2 (1+1)
55.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B2 (1+1)
55.Brychta MartinHC David Servis B2 (1+1)
55.Šrámek JiříHC Nicotrans A2 (1+1)
60.Baťka MartinHC David Servis B2 (0+2)
60.Brůha JanHC Slavoj ČK B2 (0+2)
60.Eliáš FranišekHC David Servis B2 (0+2)
60.Radouch AntonínHC David Servis B2 (0+2)
60.Schwarz JanHC Slavoj ČK B2 (0+2)
65.Malák KarelHC Sharks1 (1+0)
65.Šesták MartinHC DamiGuns1 (1+0)
65.Vařil TomášHC Sharks1 (1+0)
65.Vondrouš JiříHC Slavoj ČK B1 (1+0)
65.Kalina JanTJ Hluboká n. Vlt. B1 (1+0)
65.Kořán RadekHC Sharks1 (1+0)
65.Novák PavelHC Nicotrans A1 (1+0)
65.Chochole PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1 (1+0)
65.Sekera MartinHC Slavoj ČK B1 (1+0)
65.Homolka VáclavHC Nicotrans A1 (1+0)
65.Albrecht TomášHC Nicotrans A1 (1+0)
65.Mígl VilémHC Slavoj ČK B1 (1+0)
65.Malák JaroslavHC Slavoj ČK B1 (1+0)
78.Hron MarekHC Nicotrans A1 (0+1)
78.Šedivý JiříHC David Servis B1 (0+1)
78.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT "E"1 (0+1)
78.Bartizal JanHC Nicotrans A1 (0+1)
78.Veselý NikoHC Nicotrans A1 (0+1)
78.Vítovec LadislavHC Kuki Boys1 (0+1)
78.Soldát FrantišekTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1)
78.Vaněk ZbyněkHC David Servis B1 (0+1)
78.Lorenc JaroslavHC Nicotrans A1 (0+1)
78.Navrátil JanHC Nicotrans A1 (0+1)
78.Mizera PetrHC David Servis B1 (0+1)
78.Vávra JanHC Nicotrans A1 (0+1)

Nejlepší střelci

SOP - základní část 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Fuka PetrHC Rangers Ševětín14 +5 (19)
2.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B12 +8 (20)
3.Novák VlastimilHC Sharks9 +2 (11)
3.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B9 +2 (11)
5.Meleg VáclavHC Slavoj ČK B7 +4 (11)
6.Klosse KarelTJ Hluboká n. Vlt. B7 +1 (8)
7.Wolf PetrHC David Servis B6 +6 (12)
7.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B6 +6 (12)
7.Daněk JiříHC DamiGuns6 +6 (12)
10.Fučík RomanHC Sharks6 +5 (11)
11.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B6 +3 (9)
11.Fleischman PetrHC David Servis B6 +3 (9)
11.Prokeš JanHC Slavoj ČK B6 +3 (9)
14.Arnold AntonínHC Nicotrans A6 +2 (8)
15.Šíma JosefHC Rangers Ševětín5 +11 (16)
16.Bednařík StanislavTJ Hluboká n. Vlt. B5 +7 (12)
17.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B5 +3 (8)
17.Eliáš JiříHC David Servis B5 +3 (8)
19.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B5 +2 (7)
19.Burger MichaelHC Nicotrans A5 +2 (7)
21.Drábek AdamHC Sharks5 +0 (5)
22.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B4 +11 (15)
23.Petrášek MichalHC Sharks4 +5 (9)
24.Vašek RadimHC David Servis B4 +3 (7)
24.Čábela DavidHC Slavoj ČK B4 +3 (7)
24.Perník MartinHC Slavoj ČK B4 +3 (7)
27.Krejčí JanHC David Servis B4 +2 (6)
28.Vaňous JakubHC DamiGuns4 +0 (4)
29.Brož MartinHC Slavoj ČK B3 +4 (7)
30.Beneš KarelHC David Servis B3 +3 (6)
31.Petrášek TomášHC Sharks3 +2 (5)
31.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B3 +2 (5)
31.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B3 +2 (5)
31.Brůha JiříHC Slavoj ČK B3 +2 (5)
35.Říha JakubHC David Servis B3 +1 (4)
35.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B3 +1 (4)
37.Semotán PavelHC Nicotrans A3 +0 (3)
38.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B2 +10 (12)
39.Schwarz MiroslavHC Slavoj ČK B2 +4 (6)
39.Hejna DominikHC Nicotrans A2 +4 (6)
41.Pavelka DavidHC David Servis B2 +3 (5)
42.Šimek MichalHC Slavoj ČK B2 +1 (3)
42.Marek MiloslavHC Nicotrans A2 +1 (3)
44.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B2 +0 (2)
44.Cifreund DavidHC Kuki Boys2 +0 (2)
46.Heideker TomášHC Sharks1 +5 (6)
46.Tenkl MiroslavHC Sharks1 +5 (6)
48.Fučík LukášHC Sharks1 +4 (5)
49.Starek MichalHC Nicotrans A1 +3 (4)
49.Vachulka JosefHC David Servis B1 +3 (4)
51.Neubauer LubošHC David Servis B1 +2 (3)
51.Joza LukášHC Nicotrans A1 +2 (3)
51.Kubín JakubHC Nicotrans A1 +2 (3)
54.Novotný FilipHC Rangers Ševětín1 +1 (2)
54.Šítal PetrHC Sharks1 +1 (2)
54.Šrámek JiříHC Nicotrans A1 +1 (2)
54.Brychta MartinHC David Servis B1 +1 (2)
54.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B1 +1 (2)
59.Vařil TomášHC Sharks1 +0 (1)
59.Albrecht TomášHC Nicotrans A1 +0 (1)
59.Malák KarelHC Sharks1 +0 (1)
59.Chochole PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1 +0 (1)
59.Mígl VilémHC Slavoj ČK B1 +0 (1)
59.Šesták MartinHC DamiGuns1 +0 (1)
59.Sekera MartinHC Slavoj ČK B1 +0 (1)
59.Homolka VáclavHC Nicotrans A1 +0 (1)
59.Malák JaroslavHC Slavoj ČK B1 +0 (1)
59.Novák PavelHC Nicotrans A1 +0 (1)
59.Kořán RadekHC Sharks1 +0 (1)
59.Vondrouš JiříHC Slavoj ČK B1 +0 (1)
59.Kalina JanTJ Hluboká n. Vlt. B1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

SOP - základní část 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Šíma JosefHC Rangers Ševětín11
(5+11)
1.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B11
(4+11)
3.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B10
(2+10)
4.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B8
(12+8)
5.Bednařík StanislavTJ Hluboká n. Vlt. B7
(5+7)
6.Wolf PetrHC David Servis B6
(6+6)
6.Daněk JiříHC DamiGuns6
(6+6)
6.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B6
(6+6)
9.Fuka PetrHC Rangers Ševětín5
(14+5)
9.Fučík RomanHC Sharks5
(6+5)
9.Petrášek MichalHC Sharks5
(4+5)
9.Tenkl MiroslavHC Sharks5
(1+5)
9.Heideker TomášHC Sharks5
(1+5)
14.Meleg VáclavHC Slavoj ČK B4
(7+4)
14.Brož MartinHC Slavoj ČK B4
(3+4)
14.Schwarz MiroslavHC Slavoj ČK B4
(2+4)
14.Hejna DominikHC Nicotrans A4
(2+4)
14.Fučík LukášHC Sharks4
(1+4)
14.Bárta PavelHC Sharks4
(0+4)
20.Prokeš JanHC Slavoj ČK B3
(6+3)
20.Fleischman PetrHC David Servis B3
(6+3)
20.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B3
(6+3)
20.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B3
(5+3)
20.Eliáš JiříHC David Servis B3
(5+3)
20.Čábela DavidHC Slavoj ČK B3
(4+3)
20.Vašek RadimHC David Servis B3
(4+3)
20.Perník MartinHC Slavoj ČK B3
(4+3)
20.Beneš KarelHC David Servis B3
(3+3)
20.Pavelka DavidHC David Servis B3
(2+3)
20.Vachulka JosefHC David Servis B3
(1+3)
20.Starek MichalHC Nicotrans A3
(1+3)
32.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B2
(9+2)
32.Novák VlastimilHC Sharks2
(9+2)
32.Arnold AntonínHC Nicotrans A2
(6+2)
32.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2
(5+2)
32.Burger MichaelHC Nicotrans A2
(5+2)
32.Krejčí JanHC David Servis B2
(4+2)
32.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B2
(3+2)
32.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B2
(3+2)
32.Petrášek TomášHC Sharks2
(3+2)
32.Brůha JiříHC Slavoj ČK B2
(3+2)
32.Neubauer LubošHC David Servis B2
(1+2)
32.Joza LukášHC Nicotrans A2
(1+2)
32.Kubín JakubHC Nicotrans A2
(1+2)
32.Baťka MartinHC David Servis B2
(0+2)
32.Brůha JanHC Slavoj ČK B2
(0+2)
32.Radouch AntonínHC David Servis B2
(0+2)
32.Schwarz JanHC Slavoj ČK B2
(0+2)
32.Eliáš FranišekHC David Servis B2
(0+2)
50.Klosse KarelTJ Hluboká n. Vlt. B1
(7+1)
50.Říha JakubHC David Servis B1
(3+1)
50.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B1
(3+1)
50.Marek MiloslavHC Nicotrans A1
(2+1)
50.Šimek MichalHC Slavoj ČK B1
(2+1)
50.Novotný FilipHC Rangers Ševětín1
(1+1)
50.Šítal PetrHC Sharks1
(1+1)
50.Šrámek JiříHC Nicotrans A1
(1+1)
50.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B1
(1+1)
50.Brychta MartinHC David Servis B1
(1+1)
50.Navrátil JanHC Nicotrans A1
(0+1)
50.Bartizal JanHC Nicotrans A1
(0+1)
50.Vávra JanHC Nicotrans A1
(0+1)
50.Vaněk ZbyněkHC David Servis B1
(0+1)
50.Lorenc JaroslavHC Nicotrans A1
(0+1)
50.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT "E"1
(0+1)
50.Mizera PetrHC David Servis B1
(0+1)
50.Vítovec LadislavHC Kuki Boys1
(0+1)
50.Veselý NikoHC Nicotrans A1
(0+1)
50.Soldát FrantišekTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+1)
50.Hron MarekHC Nicotrans A1
(0+1)
50.Šedivý JiříHC David Servis B1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

SOP - základní část 2015 / 2016

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Vaněk ZbyněkHC David Servis B1230
2.Mígl VilémHC Slavoj ČK B329
3.Kořán RadekHC Sharks628
3.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B528
5.Daněk JiříHC DamiGuns926
6.Pintner JanHC David Servis B125
7.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B416
7.Šíma JosefHC Rangers Ševětín416
9.Klosse KarelTJ Hluboká n. Vlt. B714
9.Čábela DavidHC Slavoj ČK B314
11.Veselý NikoHC Nicotrans A212
11.Hron MarekHC Nicotrans A212
13.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT "E"510
13.Fučík LukášHC Sharks510
13.Štěpán JakubHC Brick-Stav110
13.Sršeň JosefHC Slavoj ČK B210
13.Krejčí JanHC David Servis B410
18.Perník MartinHC Slavoj ČK B48
18.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B48
18.Vachulka JosefHC David Servis B48
18.Malák KarelHC Sharks48
18.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B48
18.Semotán PavelHC Nicotrans A48
24.Šítal PetrHC Sharks36
24.Brůha JiříHC Slavoj ČK B36
24.Burger MichaelHC Nicotrans A36
24.Heideker TomášHC Sharks26
28.Pavelka DavidHC David Servis B24
28.Wolf PetrHC David Servis B24
28.Eliáš JiříHC David Servis B24
28.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B24
28.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B24
28.Chochole PetrTJ Hluboká n. Vlt. B24
28.Novotný FilipHC Rangers Ševětín24
28.Joza LukášHC Nicotrans A24
28.Radouch AntonínHC David Servis B24
28.Navrátil JanHC Nicotrans A24
28.Šesták MartinHC DamiGuns24
28.Neubauer LubošHC David Servis B24
28.Meleg VáclavHC Slavoj ČK B24
28.Šimek MichalHC Slavoj ČK B24
28.Čutka JanTJ Hluboká n. Vlt. B24
28.Frank PavelHC Nicotrans A24
28.Vařil TomášHC Sharks24
28.Petrášek TomášHC Sharks24
28.Baťka MartinHC David Servis B24
47.Šrámek JiříHC Nicotrans A12
47.Starek MichalHC Nicotrans A12
47.Krcho JosefHC Slavoj ČK B12
47.Fuka PetrHC Rangers Ševětín12
47.Fučík RomanHC Sharks12
47.Vochozka JanHC Slavoj ČK B12
47.Prokeš JanHC Slavoj ČK B12
47.Malák JaroslavHC Slavoj ČK B12
47.Bartizal JanHC Nicotrans A12
47.Vaňous JakubHC DamiGuns12
47.Marek MiloslavHC Nicotrans A12
47.Eliáš FranišekHC David Servis B12
47.Vašek RadimHC David Servis B12
47.Homolka VáclavHC Nicotrans A12
47.Brož MartinHC Slavoj ČK B12
47.Brychta MartinHC David Servis B12
47.Havlín MartinHC Kuki Boys12
47.Bednařík StanislavTJ Hluboká n. Vlt. B12
47.Bárta PavelHC Sharks12
47.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B12
47.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B12
47.Schwarz MiroslavHC Slavoj ČK B12
47.Schwarz JanHC Slavoj ČK B12
47.Arnold AntonínHC Nicotrans A12
47.Brůha JanHC Slavoj ČK B12
47.Mizera PetrHC David Servis B12

Slušnost týmu

SOP - základní část 2015 / 2016

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC DamiGuns040112
Warning: Division by zero in /data/www/crnet/freedomdesign/inc/_func/_func_boxy.php on line 3685
0
2.80
2.HC Sharks827803.382.9610
3.TJ Hluboká n. Vlt. B833924.132.7911.5
4.HC Slavoj ČK B8341054.253.0913.13
5.HC David Servis B84011152.7813.88
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas

SOP - semifinále 2015 / 2016

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Slavoj B221:6154
2.HC Nicotrans A27:10-32
3.SKH Hluboká210:732
4.HC Sharks26:21-150

Slušnost týmu

SOP - semifinále 2015 / 2016

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Fighters KVALIT "E"0429
Warning: Division by zero in /data/www/crnet/freedomdesign/inc/_func/_func_boxy.php on line 3685
0
7.250
2.HC Sharks28244312
3.HC Nicotrans A213296.52.2314.5
4.TJ Hluboká n. Vlt. B2144473.1422
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas

SOP - finále 2015 / 2016

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Slavoj B216:1154
2.HC Nicotrans A211:16-50

Slušnost týmu

SOP - finále 2015 / 2016

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Nicotrans A2102852.814
2.HC Slavoj ČK B213366.52.7718
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas