Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Podrobné statistiky zápasů v aktuální sezóně RHL


Statistiky (tabulka pořadí, slušnost týmů, kanadské bodování, nejlepší střelci, nejtrestanější hráči)


První kolo 2019/20

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Kondor854:361814
2.HC Fighters Český Kalich663:125112
3.HC Boschton B735:3327
4.HC Warriors626:40-146
5.HC Válec519:21-24
6.HC Trendy ČB417:21-44
7.HC Motorfans422:29-74
8.LHK Kačeři727:38-114
9.HC WC732:57-253
10.HC Střížov626:34-82

Kanadské bodování

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Tonzar DavidHC Fighters Český Kalich24 (13+11)
2.Arnold AntonínHC Fighters Český Kalich22 (16+6)
3.Stárek MichalHC Fighters Český Kalich20 (7+13)
4.Radouch VáclavHC Motorfans16 (11+5)
5.Burger MichalHC Fighters Český Kalich15 (7+8)
6.Lavička TomášHC Kondor12 (8+4)
7.Folkman LadislavHC Motorfans12 (5+7)
7.Turko KarelHC Kondor12 (5+7)
9.Jirák MartinHC Kondor10 (7+3)
10.Kolafa MichalHC Warriors10 (6+4)
10.Sedlář TomášHC Kondor10 (6+4)
12.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři10 (5+5)
13.Iral Václav ml.HC WC9 (8+1)
14.Pokorný JosefHC Střížov9 (6+3)
14.Pikolon TomášHC Boschton B9 (6+3)
16.Heřmánek PetrHC Boschton B9 (5+4)
17.Kašík PetrHC Kondor9 (3+6)
18.Ondok TomášHC Boschton B8 (6+2)
19.Píša DanielHC Kondor8 (5+3)
19.Hauser RadekHC Warriors8 (5+3)
19.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich8 (5+3)
19.Veselý NikoHC Kondor8 (5+3)
23.Bezemek RomanHC Kondor8 (4+4)
24.Moučka RomanHC Fighters Český Kalich8 (3+5)
25.Vida RadimHC WC7 (7+0)
26.Veselý PatrikHC Střížov7 (5+2)
27.Carva DominikLHK Mocní Kačeři7 (4+3)
28.Černý JanLHK Mocní Kačeři7 (3+4)
29.Král JakubHC Válec7 (1+6)
30.Matuschka PetrHC Warriors6 (4+2)
31.Klíma JosefHC Boschton B6 (3+3)
31.Wiedermann MichaelHC WC6 (3+3)
31.Kříž FilipHC Fighters Český Kalich6 (3+3)
31.Marek JiříHC Boschton B6 (3+3)
35.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři6 (2+4)
35.Blažek TomášHC WC6 (2+4)
35.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich6 (2+4)
38.Švejda JiříHC Kondor6 (1+5)
39.Marek MiloslavHC Střížov5 (4+1)
40.Zeman PavelHC Válec5 (3+2)
41.Milan ŠlefrHC WC5 (2+3)
41.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich5 (2+3)
41.Javný LukášHC WC5 (2+3)
41.Pavela ml. AlešHC Motorfans5 (2+3)
41.Ardolf MartinHC WC5 (2+3)
46.Fidler MartinHC Střížov5 (1+4)
46.Běhounek JaroslavHC Kondor5 (1+4)
48.Kos RobertHC Válec4 (4+0)
49.Mesároš MartinHC Boschton B4 (3+1)
49.Ilenin MarekHC Boschton B4 (3+1)
51.Kamír OndřejHC Střížov4 (2+2)
51.Lacina JanHC Válec4 (2+2)
51.Šánek PavelHC Kondor4 (2+2)
54.Pileček VítHC Boschton B4 (1+3)
54.Pavlík JaroslavHC Warriors4 (1+3)
56.Šíma LadislavHC Trendy ČB3 (3+0)
57.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři3 (2+1)
57.Černý DanielLHK Mocní Kačeři3 (2+1)
57.Bartizal DavidHC WC3 (2+1)
57.Roučka MartinHC Boschton B3 (2+1)
57.Lorenc JaroslavHC Kondor3 (2+1)
57.Šolta VojtěchHC Warriors3 (2+1)
57.Šustr PetrHC Střížov3 (2+1)
57.Marek VladimírHC Trendy ČB3 (2+1)
57.Hučík EduardHC Válec3 (2+1)
66.Kudláček MartinHC Střížov3 (1+2)
66.Soukup VojtěchHC Kondor3 (1+2)
66.Šulista DavidHC Střížov3 (1+2)
66.Strejček JakubHC WC3 (1+2)
66.Škarda LadislavHC Motorfans3 (1+2)
66.Pecha VáclavHC Trendy ČB3 (1+2)
66.Cík MiroslavHC Kondor3 (1+2)
66.Vaňas MartinHC Warriors3 (1+2)
66.Stehlík FrantišekHC Warriors3 (1+2)
75.Žáčik PavolHC Fighters Český Kalich3 (0+3)
75.Červinka AdamHC Warriors3 (0+3)
75.Míšek PatrikHC WC3 (0+3)
78.Zeman DanielHC Válec2 (2+0)
78.Semotán PavelHC Fighters Český Kalich2 (2+0)
78.Šmrha PavelHC Boschton B2 (2+0)
78.Chalupa TomášHC Trendy ČB2 (2+0)
78.Vaněk ZbyněkHC Trendy ČB2 (2+0)
78.Krátký MiroslavHC Fighters Český Kalich2 (2+0)
78.Květoun JanLHK Mocní Kačeři2 (2+0)
85.Mikl JanHC Střížov2 (1+1)
85.Baloun MichalHC Válec2 (1+1)
85.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
85.Trs JaroslavHC WC2 (1+1)
85.Hanzlík TomášHC Střížov2 (1+1)
85.Prokeš JaroslavHC Válec2 (1+1)
85.Žlábek MichalHC Kondor2 (1+1)
85.Kříž ZdeněkHC Warriors2 (1+1)
85.Miroslav JindraHC Motorfans2 (1+1)
85.Soukup RomanHC Boschton B2 (1+1)
85.Hrdlička JaroslavHC Motorfans2 (1+1)
85.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
85.Caldr KarelHC Warriors2 (1+1)
85.Dohnal KarelHC Válec2 (1+1)
99.Míčka VáclavHC Střížov2 (0+2)
99.Kubín JakubHC Trendy ČB2 (0+2)
99.Gruber AlešHC Trendy ČB2 (0+2)
99.Švagr MichalHC Warriors2 (0+2)
99.Friedmann MartinHC Fighters Český Kalich2 (0+2)
99.Kyncl ZdeněkHC Válec2 (0+2)
99.Eliáš JanHC WC2 (0+2)
99.Pavlíček MichalHC Trendy ČB2 (0+2)
99.Tušl MiroslavHC Válec2 (0+2)
108.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
108.Lach JanHC Warriors1 (1+0)
108.Štěpánek LukášHC Fighters Český Kalich1 (1+0)
108.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
108.Němec VáclavHC Kondor1 (1+0)
108.Šebest VladislavHC Warriors1 (1+0)
108.Vašek ZdeněkHC Válec1 (1+0)
108.Picka JanHC Střížov1 (1+0)
108.Gondek JakubLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
108.Jílek JanHC Trendy ČB1 (1+0)
108.Čapek LukášHC Střížov1 (1+0)
108.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
108.Vaněček TomášHC WC1 (1+0)
108.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB1 (1+0)
108.Vobejda PavelHC Warriors1 (1+0)
108.Tomaško LukášHC WC1 (1+0)
108.Hruška ZdeněkHC Kondor1 (1+0)
108.Nožička VítHC Warriors1 (1+0)
108.Koleš RenéHC Válec1 (1+0)
127.Valovič MilošHC Střížov1 (0+1)
127.Svoboda MichalHC Motorfans1 (0+1)
127.Iral Václav stHC WC1 (0+1)
127.Merunka LadislavHC Fighters Český Kalich1 (0+1)
127.Mejdrech DavidHC Motorfans1 (0+1)
127.Budějcký DanielHC Trendy ČB1 (0+1)
127.Jíša JiříHC Trendy ČB1 (0+1)
127.Janda RomanHC Fighters Český Kalich1 (0+1)
127.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
127.Střítězský MartinHC Střížov1 (0+1)
127.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
127.Černovský MichalHC Warriors1 (0+1)
127.Lískovec PavelHC Trendy ČB1 (0+1)
127.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
127.Bíca VáclavHC Boschton B1 (0+1)
127.Špulka VojtěchHC Střížov1 (0+1)

Nejlepší střelci

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Arnold AntonínHC Fighters Český Kalich16 +6 (22)
2.Tonzar DavidHC Fighters Český Kalich13 +11 (24)
3.Radouch VáclavHC Motorfans11 +5 (16)
4.Lavička TomášHC Kondor8 +4 (12)
5.Iral Václav ml.HC WC8 +1 (9)
6.Stárek MichalHC Fighters Český Kalich7 +13 (20)
7.Burger MichalHC Fighters Český Kalich7 +8 (15)
8.Jirák MartinHC Kondor7 +3 (10)
9.Vida RadimHC WC7 +0 (7)
10.Sedlář TomášHC Kondor6 +4 (10)
10.Kolafa MichalHC Warriors6 +4 (10)
12.Pokorný JosefHC Střížov6 +3 (9)
12.Pikolon TomášHC Boschton B6 +3 (9)
14.Ondok TomášHC Boschton B6 +2 (8)
15.Turko KarelHC Kondor5 +7 (12)
15.Folkman LadislavHC Motorfans5 +7 (12)
17.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři5 +5 (10)
18.Heřmánek PetrHC Boschton B5 +4 (9)
19.Hauser RadekHC Warriors5 +3 (8)
19.Veselý NikoHC Kondor5 +3 (8)
19.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich5 +3 (8)
19.Píša DanielHC Kondor5 +3 (8)
23.Veselý PatrikHC Střížov5 +2 (7)
24.Bezemek RomanHC Kondor4 +4 (8)
25.Carva DominikLHK Mocní Kačeři4 +3 (7)
26.Matuschka PetrHC Warriors4 +2 (6)
27.Marek MiloslavHC Střížov4 +1 (5)
28.Kos RobertHC Válec4 +0 (4)
29.Kašík PetrHC Kondor3 +6 (9)
30.Moučka RomanHC Fighters Český Kalich3 +5 (8)
31.Černý JanLHK Mocní Kačeři3 +4 (7)
32.Klíma JosefHC Boschton B3 +3 (6)
32.Marek JiříHC Boschton B3 +3 (6)
32.Wiedermann MichaelHC WC3 +3 (6)
32.Kříž FilipHC Fighters Český Kalich3 +3 (6)
36.Zeman PavelHC Válec3 +2 (5)
37.Ilenin MarekHC Boschton B3 +1 (4)
37.Mesároš MartinHC Boschton B3 +1 (4)
39.Šíma LadislavHC Trendy ČB3 +0 (3)
40.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich2 +4 (6)
40.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři2 +4 (6)
40.Blažek TomášHC WC2 +4 (6)
43.Ardolf MartinHC WC2 +3 (5)
43.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich2 +3 (5)
43.Javný LukášHC WC2 +3 (5)
43.Pavela ml. AlešHC Motorfans2 +3 (5)
43.Milan ŠlefrHC WC2 +3 (5)
48.Lacina JanHC Válec2 +2 (4)
48.Šánek PavelHC Kondor2 +2 (4)
48.Kamír OndřejHC Střížov2 +2 (4)
51.Bartizal DavidHC WC2 +1 (3)
51.Roučka MartinHC Boschton B2 +1 (3)
51.Hučík EduardHC Válec2 +1 (3)
51.Marek VladimírHC Trendy ČB2 +1 (3)
51.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři2 +1 (3)
51.Šolta VojtěchHC Warriors2 +1 (3)
51.Šustr PetrHC Střížov2 +1 (3)
51.Černý DanielLHK Mocní Kačeři2 +1 (3)
51.Lorenc JaroslavHC Kondor2 +1 (3)
60.Květoun JanLHK Mocní Kačeři2 +0 (2)
60.Šmrha PavelHC Boschton B2 +0 (2)
60.Vaněk ZbyněkHC Trendy ČB2 +0 (2)
60.Semotán PavelHC Fighters Český Kalich2 +0 (2)
60.Zeman DanielHC Válec2 +0 (2)
60.Krátký MiroslavHC Fighters Český Kalich2 +0 (2)
60.Chalupa TomášHC Trendy ČB2 +0 (2)
67.Král JakubHC Válec1 +6 (7)
68.Švejda JiříHC Kondor1 +5 (6)
69.Běhounek JaroslavHC Kondor1 +4 (5)
69.Fidler MartinHC Střížov1 +4 (5)
71.Pileček VítHC Boschton B1 +3 (4)
71.Pavlík JaroslavHC Warriors1 +3 (4)
73.Šulista DavidHC Střížov1 +2 (3)
73.Kudláček MartinHC Střížov1 +2 (3)
73.Škarda LadislavHC Motorfans1 +2 (3)
73.Soukup VojtěchHC Kondor1 +2 (3)
73.Pecha VáclavHC Trendy ČB1 +2 (3)
73.Vaňas MartinHC Warriors1 +2 (3)
73.Strejček JakubHC WC1 +2 (3)
73.Stehlík FrantišekHC Warriors1 +2 (3)
73.Cík MiroslavHC Kondor1 +2 (3)
82.Dohnal KarelHC Válec1 +1 (2)
82.Kříž ZdeněkHC Warriors1 +1 (2)
82.Miroslav JindraHC Motorfans1 +1 (2)
82.Hanzlík TomášHC Střížov1 +1 (2)
82.Žlábek MichalHC Kondor1 +1 (2)
82.Soukup RomanHC Boschton B1 +1 (2)
82.Trs JaroslavHC WC1 +1 (2)
82.Caldr KarelHC Warriors1 +1 (2)
82.Mikl JanHC Střížov1 +1 (2)
82.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
82.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
82.Baloun MichalHC Válec1 +1 (2)
82.Prokeš JaroslavHC Válec1 +1 (2)
82.Hrdlička JaroslavHC Motorfans1 +1 (2)
96.Šebest VladislavHC Warriors1 +0 (1)
96.Vaněček TomášHC WC1 +0 (1)
96.Nožička VítHC Warriors1 +0 (1)
96.Němec VáclavHC Kondor1 +0 (1)
96.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
96.Tomaško LukášHC WC1 +0 (1)
96.Čapek LukášHC Střížov1 +0 (1)
96.Hruška ZdeněkHC Kondor1 +0 (1)
96.Picka JanHC Střížov1 +0 (1)
96.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
96.Koleš RenéHC Válec1 +0 (1)
96.Vašek ZdeněkHC Válec1 +0 (1)
96.Štěpánek LukášHC Fighters Český Kalich1 +0 (1)
96.Lach JanHC Warriors1 +0 (1)
96.Vobejda PavelHC Warriors1 +0 (1)
96.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
96.Jílek JanHC Trendy ČB1 +0 (1)
96.Gondek JakubLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
96.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Stárek MichalHC Fighters Český Kalich13
(7+13)
2.Tonzar DavidHC Fighters Český Kalich11
(13+11)
3.Burger MichalHC Fighters Český Kalich8
(7+8)
4.Folkman LadislavHC Motorfans7
(5+7)
4.Turko KarelHC Kondor7
(5+7)
6.Arnold AntonínHC Fighters Český Kalich6
(16+6)
6.Kašík PetrHC Kondor6
(3+6)
6.Král JakubHC Válec6
(1+6)
9.Radouch VáclavHC Motorfans5
(11+5)
9.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři5
(5+5)
9.Moučka RomanHC Fighters Český Kalich5
(3+5)
9.Švejda JiříHC Kondor5
(1+5)
13.Lavička TomášHC Kondor4
(8+4)
13.Sedlář TomášHC Kondor4
(6+4)
13.Kolafa MichalHC Warriors4
(6+4)
13.Heřmánek PetrHC Boschton B4
(5+4)
13.Bezemek RomanHC Kondor4
(4+4)
13.Černý JanLHK Mocní Kačeři4
(3+4)
13.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři4
(2+4)
13.Blažek TomášHC WC4
(2+4)
13.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich4
(2+4)
13.Běhounek JaroslavHC Kondor4
(1+4)
13.Fidler MartinHC Střížov4
(1+4)
24.Jirák MartinHC Kondor3
(7+3)
24.Pokorný JosefHC Střížov3
(6+3)
24.Pikolon TomášHC Boschton B3
(6+3)
24.Veselý NikoHC Kondor3
(5+3)
24.Hauser RadekHC Warriors3
(5+3)
24.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich3
(5+3)
24.Píša DanielHC Kondor3
(5+3)
24.Carva DominikLHK Mocní Kačeři3
(4+3)
24.Klíma JosefHC Boschton B3
(3+3)
24.Wiedermann MichaelHC WC3
(3+3)
24.Kříž FilipHC Fighters Český Kalich3
(3+3)
24.Marek JiříHC Boschton B3
(3+3)
24.Javný LukášHC WC3
(2+3)
24.Pavela ml. AlešHC Motorfans3
(2+3)
24.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich3
(2+3)
24.Ardolf MartinHC WC3
(2+3)
24.Milan ŠlefrHC WC3
(2+3)
24.Pavlík JaroslavHC Warriors3
(1+3)
24.Pileček VítHC Boschton B3
(1+3)
24.Žáčik PavolHC Fighters Český Kalich3
(0+3)
24.Červinka AdamHC Warriors3
(0+3)
24.Míšek PatrikHC WC3
(0+3)
46.Ondok TomášHC Boschton B2
(6+2)
46.Veselý PatrikHC Střížov2
(5+2)
46.Matuschka PetrHC Warriors2
(4+2)
46.Zeman PavelHC Válec2
(3+2)
46.Šánek PavelHC Kondor2
(2+2)
46.Kamír OndřejHC Střížov2
(2+2)
46.Lacina JanHC Válec2
(2+2)
46.Šulista DavidHC Střížov2
(1+2)
46.Pecha VáclavHC Trendy ČB2
(1+2)
46.Vaňas MartinHC Warriors2
(1+2)
46.Strejček JakubHC WC2
(1+2)
46.Stehlík FrantišekHC Warriors2
(1+2)
46.Kudláček MartinHC Střížov2
(1+2)
46.Cík MiroslavHC Kondor2
(1+2)
46.Škarda LadislavHC Motorfans2
(1+2)
46.Soukup VojtěchHC Kondor2
(1+2)
46.Kubín JakubHC Trendy ČB2
(0+2)
46.Friedmann MartinHC Fighters Český Kalich2
(0+2)
46.Tušl MiroslavHC Válec2
(0+2)
46.Kyncl ZdeněkHC Válec2
(0+2)
46.Pavlíček MichalHC Trendy ČB2
(0+2)
46.Švagr MichalHC Warriors2
(0+2)
46.Míčka VáclavHC Střížov2
(0+2)
46.Eliáš JanHC WC2
(0+2)
46.Gruber AlešHC Trendy ČB2
(0+2)
71.Iral Václav ml.HC WC1
(8+1)
71.Marek MiloslavHC Střížov1
(4+1)
71.Ilenin MarekHC Boschton B1
(3+1)
71.Mesároš MartinHC Boschton B1
(3+1)
71.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1
(2+1)
71.Šolta VojtěchHC Warriors1
(2+1)
71.Bartizal DavidHC WC1
(2+1)
71.Šustr PetrHC Střížov1
(2+1)
71.Černý DanielLHK Mocní Kačeři1
(2+1)
71.Marek VladimírHC Trendy ČB1
(2+1)
71.Roučka MartinHC Boschton B1
(2+1)
71.Hučík EduardHC Válec1
(2+1)
71.Lorenc JaroslavHC Kondor1
(2+1)
71.Dohnal KarelHC Válec1
(1+1)
71.Kříž ZdeněkHC Warriors1
(1+1)
71.Hanzlík TomášHC Střížov1
(1+1)
71.Prokeš JaroslavHC Válec1
(1+1)
71.Caldr KarelHC Warriors1
(1+1)
71.Mikl JanHC Střížov1
(1+1)
71.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
71.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
71.Miroslav JindraHC Motorfans1
(1+1)
71.Soukup RomanHC Boschton B1
(1+1)
71.Žlábek MichalHC Kondor1
(1+1)
71.Baloun MichalHC Válec1
(1+1)
71.Hrdlička JaroslavHC Motorfans1
(1+1)
71.Trs JaroslavHC WC1
(1+1)
71.Černovský MichalHC Warriors1
(0+1)
71.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
71.Merunka LadislavHC Fighters Český Kalich1
(0+1)
71.Střítězský MartinHC Střížov1
(0+1)
71.Mejdrech DavidHC Motorfans1
(0+1)
71.Iral Václav stHC WC1
(0+1)
71.Janda RomanHC Fighters Český Kalich1
(0+1)
71.Svoboda MichalHC Motorfans1
(0+1)
71.Jíša JiříHC Trendy ČB1
(0+1)
71.Budějcký DanielHC Trendy ČB1
(0+1)
71.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
71.Valovič MilošHC Střížov1
(0+1)
71.Špulka VojtěchHC Střížov1
(0+1)
71.Bíca VáclavHC Boschton B1
(0+1)
71.Lískovec PavelHC Trendy ČB1
(0+1)
71.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Král JakubHC Válec419
2.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři618
3.Šmrha PavelHC Boschton B512
3.Wiedermann MichaelHC WC412
5.Hauser RadekHC Warriors110
5.Klír PetrHC WC110
7.Honza MichalHC Motorfans39
7.Lacina JanHC Válec39
7.Medula ZdeněkHC Motorfans39
7.Cík MiroslavHC Kondor39
7.Žlábek MichalHC Kondor39
7.Kolafa MichalHC Warriors39
13.Caldr KarelHC Warriors26
13.Hrdlička JaroslavHC Motorfans26
13.Mejdrech DavidHC Motorfans26
13.Bárta LadislavHC WC26
13.Heřmánek PetrHC Boschton B26
13.Žáčik PavolHC Fighters Český Kalich26
13.Pavlík JaroslavHC Warriors26
13.Chalupa TomášHC Trendy ČB26
13.Bartizal DavidHC WC26
13.Holý JaroslavHC Kondor26
13.Stehlík FrantišekHC Warriors26
13.Kašík PetrHC Kondor26
25.Mesároš MartinHC Boschton B13
25.Baumruk JiříHC Boschton B13
25.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB13
25.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři13
25.Vida RadimHC WC13
25.Černý JanLHK Mocní Kačeři13
25.Černý DanielLHK Mocní Kačeři33
25.Janda RomanHC Fighters Český Kalich13
25.Iral Václav ml.HC WC13
25.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich13
25.Šánek PavelHC Kondor13
25.Veselý NikoHC Kondor13
25.Vaněček TomášHC WC13
25.Strejček JakubHC WC13
25.Víšek MiroslavHC Kondor13
25.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři13
25.Píša DanielHC Kondor13
25.Šolta VojtěchHC Warriors13
25.Vaněk ZbyněkHC Trendy ČB13
25.Picka JanHC Střížov13
25.Jindra MarekHC Střížov13
25.Fidler MartinHC Střížov13
25.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich13
25.Javný LukášHC WC13
25.Němec JanHC Fighters Český Kalich13
25.Eliáš JanHC WC13
25.Bezemek RomanHC Kondor13
25.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři13
25.Dohnal KarelHC Válec13
25.Podhola VáclavHC Motorfans13
25.Pavela ml. AlešHC Motorfans13
25.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři13
25.Šulista DavidHC Střížov13
25.Salva JiříLHK Mocní Kačeři13
25.Černovský MichalHC Warriors13
25.Koleš RenéHC Válec13
25.Burger MichalHC Fighters Český Kalich13
25.Hačko JanHC Motorfans13
25.Lavička TomášHC Kondor13
25.Sedlář TomášHC Kondor13
25.Ondok TomášHC Boschton B13
25.Matuschka PetrHC Warriors13
25.Turko KarelHC Kondor13
25.Jílek JanHC Trendy ČB13
25.Veselý PatrikHC Střížov13
25.Kamír OndřejHC Střížov13
25.Marek MiloslavHC Střížov13
25.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři13
25.Vazač JanHC Fighters Český Kalich13
25.Iral Václav stHC WC13
25.Štěpánek MartinHC WC13
25.Gruber AlešHC Trendy ČB13
77.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři10

Slušnost týmu

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Střížov67211.1733.5
2.HC Boschton B710271.432.73.86
3.HC Fighters Český Kalich68241.3334
4.HC Trendy ČB46181.534.5
5.LHK Mocní Kačeři717422.432.476
6.HC Kondor818542.2536.75
7.HC Válec59341.83.786.8
8.HC Warriors613462.173.547.67
9.HC WC717582.433.418.29
10.HC Motorfans413393.2539.75
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Pivní Kocouři640:132412
2.HC Boschton538:13259
3.HC Radoni CB662:29348
4.HC Fénix Ločenice629:2728
5.HC Plav846:55-97
6.HC Meta728:49-214
7.HC Hunters Homole427:46-192
8.HC Ledenice519:43-242
9.Vampires Hockey Team312:26-140

Kanadské bodování

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB27 (22+5)
2.Stejskal DavidHC Radoni CB20 (9+11)
3.Mařík DenisHC Radoni CB17 (10+7)
4.Lavička PavelHC Boschton14 (10+4)
4.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři14 (10+4)
6.Honner JakubHC NaturaMed Plav13 (8+5)
7.Papšo TomášHC Pivní Kocouři12 (10+2)
8.Postl JosefHC NaturaMed Plav12 (7+5)
8.Omelka RomanHC Boschton12 (7+5)
10.Kříha RomanHC Radoni CB12 (5+7)
11.Vahala TomášHC Meta11 (11+0)
12.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav11 (7+4)
13.Anderle JiříHC Hunters Homole11 (3+8)
14.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice10 (6+4)
15.Božek RomanHC Ledenice9 (9+0)
16.Vobr JosefHC Meta9 (5+4)
16.Králík PetrHC Ledenice9 (5+4)
18.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice9 (4+5)
18.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav9 (4+5)
20.Pávek KarelHC NaturaMed Plav9 (3+6)
21.Mlčák PetrHC Hunters Homole8 (7+1)
22.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice8 (6+2)
23.Ďurica MilanHC Hunters Homole8 (5+3)
24.Stejskal PetrHC Radoni CB8 (3+5)
25.Kotek LuděkHC Radoni CB8 (1+7)
26.Eliáš MichalVampires Hockey Team6 (6+0)
27.Gennert MarekHC Radoni CB6 (5+1)
28.Klimeš StanislavHC Meta6 (4+2)
28.Fischer MartinHC Hunters Homole6 (4+2)
28.Sieber JanHC Pivní Kocouři6 (4+2)
31.Maurenc MartinHC Boschton6 (3+3)
31.Rejman DanielHC Fénix Ločenice6 (3+3)
31.Kopic PetrHC NaturaMed Plav6 (3+3)
34.Vítek VáclavHC Meta6 (2+4)
34.Holomel PavelHC Radoni CB6 (2+4)
36.Pešek TomášHC Pivní Kocouři6 (1+5)
37.Michalko PeterHC NaturaMed Plav5 (4+1)
37.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři5 (4+1)
39.Klimeš MichalHC Hunters Homole5 (3+2)
40.Bárta PavelHC NaturaMed Plav5 (2+3)
40.Syrový JanHC Pivní Kocouři5 (2+3)
40.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav5 (2+3)
43.Piegl RenéHC Radoni CB5 (1+4)
43.Koblas MilanHC Meta5 (1+4)
45.Němeček DanielHC Boschton5 (0+5)
46.Pikolon TomášHC Boschton4 (4+0)
47.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice4 (3+1)
47.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4 (3+1)
47.Neumann VítHC NaturaMed Plav4 (3+1)
50.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři4 (2+2)
51.Bürger RichardHC Radoni CB4 (1+3)
51.Šívr JanHC NaturaMed Plav4 (1+3)
51.Ševčík JiříHC Hunters Homole4 (1+3)
51.Jamrich MilanHC Boschton4 (1+3)
51.Dráb KamilVampires Hockey Team4 (1+3)
56.Houška RostislavHC Pivní Kocouři4 (0+4)
57.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice3 (2+1)
58.Kelner MiroslavVampires Hockey Team3 (1+2)
58.Dubský FilipHC Meta3 (1+2)
58.Stulík MiroslavHC Meta3 (1+2)
58.Beránek LiborHC Fénix Ločenice3 (1+2)
58.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav3 (1+2)
63.Švarc PetrHC Meta3 (0+3)
63.Masopust PetrHC Radoni CB3 (0+3)
65.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 (2+0)
65.Radouch AntonínHC Boschton2 (2+0)
65.Heřmánek PetrHC Boschton2 (2+0)
68.Dvořák JiříHC Radoni CB2 (1+1)
68.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav2 (1+1)
68.Zoubek JindřichHC Ledenice2 (1+1)
68.Motejzík PetrHC Ledenice2 (1+1)
68.Barták CtiradHC Hunters Homole2 (1+1)
68.Pitra VáclavVampires Hockey Team2 (1+1)
68.Barták TomášHC Hunters Homole2 (1+1)
68.Šulista MiroslavHC Radoni CB2 (1+1)
68.Kunt JiříHC Fénix Ločenice2 (1+1)
68.Poula ErikHC Hunters Homole2 (1+1)
68.Jabůrek MichalVampires Hockey Team2 (1+1)
68.Kortán DanielHC Boschton2 (1+1)
68.Kadlec MartinHC Ledenice2 (1+1)
68.Smejkal JiříHC Radoni CB2 (1+1)
82.Kolář HynekHC Meta2 (0+2)
82.Vostracký JosefHC Ledenice2 (0+2)
82.Kubeš JanHC Pivní Kocouři2 (0+2)
82.Čakan PavolHC Meta2 (0+2)
86.Švec JanHC Meta1 (1+0)
86.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 (1+0)
86.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 (1+0)
86.Lamáček TomášHC Ledenice1 (1+0)
86.Štegbauer JiříHC Meta1 (1+0)
86.Pileček VítHC Boschton1 (1+0)
86.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 (1+0)
93.Borovka DavidHC Ledenice1 (0+1)
93.Vincenc JanHC Meta1 (0+1)
93.Vostracký PavelHC Ledenice1 (0+1)
93.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1 (0+1)
93.Tůma PetrHC Ledenice1 (0+1)
93.Dolejš LubošHC Ledenice1 (0+1)
93.Votruba JaromírHC Hunters Homole1 (0+1)
93.Anderle JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
93.Kříha VladimírHC Radoni CB1 (0+1)
93.Jurčík EduardVampires Hockey Team1 (0+1)
93.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1 (0+1)

Nejlepší střelci

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB22 +5 (27)
2.Vahala TomášHC Meta11 +0 (11)
3.Mařík DenisHC Radoni CB10 +7 (17)
4.Lavička PavelHC Boschton10 +4 (14)
4.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři10 +4 (14)
6.Papšo TomášHC Pivní Kocouři10 +2 (12)
7.Stejskal DavidHC Radoni CB9 +11 (20)
8.Božek RomanHC Ledenice9 +0 (9)
9.Honner JakubHC NaturaMed Plav8 +5 (13)
10.Postl JosefHC NaturaMed Plav7 +5 (12)
10.Omelka RomanHC Boschton7 +5 (12)
12.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav7 +4 (11)
13.Mlčák PetrHC Hunters Homole7 +1 (8)
14.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice6 +4 (10)
15.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice6 +2 (8)
16.Eliáš MichalVampires Hockey Team6 +0 (6)
17.Kříha RomanHC Radoni CB5 +7 (12)
18.Vobr JosefHC Meta5 +4 (9)
18.Králík PetrHC Ledenice5 +4 (9)
20.Ďurica MilanHC Hunters Homole5 +3 (8)
21.Gennert MarekHC Radoni CB5 +1 (6)
22.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice4 +5 (9)
22.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav4 +5 (9)
24.Sieber JanHC Pivní Kocouři4 +2 (6)
24.Klimeš StanislavHC Meta4 +2 (6)
24.Fischer MartinHC Hunters Homole4 +2 (6)
27.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři4 +1 (5)
27.Michalko PeterHC NaturaMed Plav4 +1 (5)
29.Pikolon TomášHC Boschton4 +0 (4)
30.Anderle JiříHC Hunters Homole3 +8 (11)
31.Pávek KarelHC NaturaMed Plav3 +6 (9)
32.Stejskal PetrHC Radoni CB3 +5 (8)
33.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3 +3 (6)
33.Maurenc MartinHC Boschton3 +3 (6)
33.Rejman DanielHC Fénix Ločenice3 +3 (6)
36.Klimeš MichalHC Hunters Homole3 +2 (5)
37.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice3 +1 (4)
37.Neumann VítHC NaturaMed Plav3 +1 (4)
37.Zeman PetrHC Fénix Ločenice3 +1 (4)
40.Vítek VáclavHC Meta2 +4 (6)
40.Holomel PavelHC Radoni CB2 +4 (6)
42.Syrový JanHC Pivní Kocouři2 +3 (5)
42.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
42.Bárta PavelHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
45.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři2 +2 (4)
46.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
47.Radouch AntonínHC Boschton2 +0 (2)
47.Heřmánek PetrHC Boschton2 +0 (2)
47.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 +0 (2)
50.Kotek LuděkHC Radoni CB1 +7 (8)
51.Pešek TomášHC Pivní Kocouři1 +5 (6)
52.Koblas MilanHC Meta1 +4 (5)
52.Piegl RenéHC Radoni CB1 +4 (5)
54.Šívr JanHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
54.Ševčík JiříHC Hunters Homole1 +3 (4)
54.Bürger RichardHC Radoni CB1 +3 (4)
54.Jamrich MilanHC Boschton1 +3 (4)
54.Dráb KamilVampires Hockey Team1 +3 (4)
59.Stulík MiroslavHC Meta1 +2 (3)
59.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
59.Beránek LiborHC Fénix Ločenice1 +2 (3)
59.Dubský FilipHC Meta1 +2 (3)
59.Kelner MiroslavVampires Hockey Team1 +2 (3)
64.Dvořák JiříHC Radoni CB1 +1 (2)
64.Šulista MiroslavHC Radoni CB1 +1 (2)
64.Barták CtiradHC Hunters Homole1 +1 (2)
64.Zoubek JindřichHC Ledenice1 +1 (2)
64.Barták TomášHC Hunters Homole1 +1 (2)
64.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
64.Pitra VáclavVampires Hockey Team1 +1 (2)
64.Kunt JiříHC Fénix Ločenice1 +1 (2)
64.Poula ErikHC Hunters Homole1 +1 (2)
64.Motejzík PetrHC Ledenice1 +1 (2)
64.Smejkal JiříHC Radoni CB1 +1 (2)
64.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1 +1 (2)
64.Kadlec MartinHC Ledenice1 +1 (2)
64.Kortán DanielHC Boschton1 +1 (2)
78.Lamáček TomášHC Ledenice1 +0 (1)
78.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 +0 (1)
78.Švec JanHC Meta1 +0 (1)
78.Pileček VítHC Boschton1 +0 (1)
78.Štegbauer JiříHC Meta1 +0 (1)
78.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 +0 (1)
78.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Stejskal DavidHC Radoni CB11
(9+11)
2.Anderle JiříHC Hunters Homole8
(3+8)
3.Mařík DenisHC Radoni CB7
(10+7)
3.Kříha RomanHC Radoni CB7
(5+7)
3.Kotek LuděkHC Radoni CB7
(1+7)
6.Pávek KarelHC NaturaMed Plav6
(3+6)
7.Kysilka VáclavHC Radoni CB5
(22+5)
7.Honner JakubHC NaturaMed Plav5
(8+5)
7.Postl JosefHC NaturaMed Plav5
(7+5)
7.Omelka RomanHC Boschton5
(7+5)
7.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav5
(4+5)
7.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice5
(4+5)
7.Stejskal PetrHC Radoni CB5
(3+5)
7.Pešek TomášHC Pivní Kocouři5
(1+5)
7.Němeček DanielHC Boschton5
(0+5)
16.Lavička PavelHC Boschton4
(10+4)
16.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři4
(10+4)
16.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav4
(7+4)
16.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice4
(6+4)
16.Vobr JosefHC Meta4
(5+4)
16.Králík PetrHC Ledenice4
(5+4)
16.Vítek VáclavHC Meta4
(2+4)
16.Holomel PavelHC Radoni CB4
(2+4)
16.Piegl RenéHC Radoni CB4
(1+4)
16.Koblas MilanHC Meta4
(1+4)
16.Houška RostislavHC Pivní Kocouři4
(0+4)
27.Ďurica MilanHC Hunters Homole3
(5+3)
27.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3
(3+3)
27.Rejman DanielHC Fénix Ločenice3
(3+3)
27.Maurenc MartinHC Boschton3
(3+3)
27.Syrový JanHC Pivní Kocouři3
(2+3)
27.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav3
(2+3)
27.Bárta PavelHC NaturaMed Plav3
(2+3)
27.Bürger RichardHC Radoni CB3
(1+3)
27.Jamrich MilanHC Boschton3
(1+3)
27.Šívr JanHC NaturaMed Plav3
(1+3)
27.Ševčík JiříHC Hunters Homole3
(1+3)
27.Dráb KamilVampires Hockey Team3
(1+3)
27.Švarc PetrHC Meta3
(0+3)
27.Masopust PetrHC Radoni CB3
(0+3)
41.Papšo TomášHC Pivní Kocouři2
(10+2)
41.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice2
(6+2)
41.Sieber JanHC Pivní Kocouři2
(4+2)
41.Klimeš StanislavHC Meta2
(4+2)
41.Fischer MartinHC Hunters Homole2
(4+2)
41.Klimeš MichalHC Hunters Homole2
(3+2)
41.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři2
(2+2)
41.Kelner MiroslavVampires Hockey Team2
(1+2)
41.Stulík MiroslavHC Meta2
(1+2)
41.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav2
(1+2)
41.Beránek LiborHC Fénix Ločenice2
(1+2)
41.Dubský FilipHC Meta2
(1+2)
41.Čakan PavolHC Meta2
(0+2)
41.Vostracký JosefHC Ledenice2
(0+2)
41.Kubeš JanHC Pivní Kocouři2
(0+2)
41.Kolář HynekHC Meta2
(0+2)
57.Mlčák PetrHC Hunters Homole1
(7+1)
57.Gennert MarekHC Radoni CB1
(5+1)
57.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1
(4+1)
57.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři1
(4+1)
57.Zeman PetrHC Fénix Ločenice1
(3+1)
57.Neumann VítHC NaturaMed Plav1
(3+1)
57.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice1
(3+1)
57.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice1
(2+1)
57.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1
(1+1)
57.Kortán DanielHC Boschton1
(1+1)
57.Kadlec MartinHC Ledenice1
(1+1)
57.Barták TomášHC Hunters Homole1
(1+1)
57.Kunt JiříHC Fénix Ločenice1
(1+1)
57.Poula ErikHC Hunters Homole1
(1+1)
57.Barták CtiradHC Hunters Homole1
(1+1)
57.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1
(1+1)
57.Dvořák JiříHC Radoni CB1
(1+1)
57.Šulista MiroslavHC Radoni CB1
(1+1)
57.Pitra VáclavVampires Hockey Team1
(1+1)
57.Smejkal JiříHC Radoni CB1
(1+1)
57.Motejzík PetrHC Ledenice1
(1+1)
57.Zoubek JindřichHC Ledenice1
(1+1)
57.Vincenc JanHC Meta1
(0+1)
57.Vostracký PavelHC Ledenice1
(0+1)
57.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1
(0+1)
57.Votruba JaromírHC Hunters Homole1
(0+1)
57.Borovka DavidHC Ledenice1
(0+1)
57.Tůma PetrHC Ledenice1
(0+1)
57.Kříha VladimírHC Radoni CB1
(0+1)
57.Jurčík EduardVampires Hockey Team1
(0+1)
57.Anderle JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
57.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1
(0+1)
57.Dolejš LubošHC Ledenice1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Markytán PetrHC Ledenice230
2.Němeček DanielHC Boschton412
3.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav39
3.Houška RostislavHC Pivní Kocouři39
3.Králík PetrHC Ledenice39
6.Štegbauer JiříHC Meta26
6.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice26
6.Jabůrek MichalVampires Hockey Team26
6.Smejkal JiříHC Radoni CB26
6.Jamrich MilanHC Boschton26
6.Borovka DavidHC Ledenice26
6.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav26
6.Pileček VítHC Boschton26
14.Švarc PetrHC Meta13
14.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři13
14.Neškodný DavidHC Hunters Homole13
14.Stulík MiroslavHC Meta13
14.Kortán DanielHC Boschton13
14.Honner JakubHC NaturaMed Plav33
14.Klein AdolfHC Fénix Ločenice13
14.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři13
14.Ševčík JiříHC Hunters Homole13
14.Honsa JiříHC Fénix Ločenice13
14.Kysilka VáclavHC Radoni CB13
14.Vébr VáclavVampires Hockey Team13
14.Motejzík PetrHC Ledenice13
14.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice13
14.Lavička PavelHC Boschton13
14.Dvořák JiříHC Radoni CB13
14.Bürger RichardHC Radoni CB13
14.Rejman DanielHC Fénix Ločenice13
14.Habart PetrHC Meta13
14.Vítek VáclavHC Meta13
14.Fyrbach DavidHC Ledenice13
14.Hansalander TomášHC Boschton13
14.Anderle JiříHC Hunters Homole13
14.Pazourek LukášHC Meta13
14.Eliáš MichalVampires Hockey Team13
14.Novotný MarekHC NaturaMed Plav23
14.Ďurica MilanHC Hunters Homole13
14.Kříha RomanHC Radoni CB13
14.Klimeš StanislavHC Meta13
14.Šimek PetrVampires Hockey Team13
14.Šťastný VlastimilHC Radoni CB13
14.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice13
14.Zoubek JindřichHC Ledenice13
14.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice13
14.Stejskal DavidHC Radoni CB13
14.Mařík DenisHC Radoni CB13
14.Dubský FilipHC Meta13
14.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav13
14.Voneš DanielHC Pivní Kocouři13

Slušnost týmu

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC NaturaMed Plav811241.382.183
2.HC Pivní Kocouři6618133
3.HC Hunters Homole4412133
4.HC Meta79271.2933.86
5.HC Fénix Ločenice68241.3334
6.HC Radoni CB69271.534.5
7.Vampires Hockey Team35151.6735
8.HC Boschton511332.236.6
9.HC Ledenice5105425.410.8
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas




s