HC DamiGuns
HC DamiGunsVedoucí teamu
Milan Jindra
Telefon: 602 417 311
E-mail: jindra@davidservis.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC DamiGuns

Seznam naplánovaných zápasů

24.11
sobota
18:30HC DamiGuns : HC Kuki BoysBudvar aréna - hala 2.

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC DamiGuns : TJ Hluboká n. Vlt. B
HC Sharks : HC DamiGuns
TJ Hluboká n. Vlt. B : HC DamiGuns
HC Kuki Boys : HC DamiGuns
HC DamiGuns : HC Sharks

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2018 / 2019

27.10.2018TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 4HC DamiGuns2018 / 2019
Červená SOP
10.11.2018HC Kuki Boys4 : 11HC DamiGuns2018 / 2019
Červená SOP
17.11.2018HC DamiGuns5 : 9HC Sharks2018 / 2019
Červená SOP

Sezóna 2017 / 2018

7.10.2017HC Slavoj ČK B6 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
28.10.2017TJ Hluboká n. Vlt. B2 : 10HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
26.11.2017HC DamiGuns9 : 4HC Kuki Boys2017 / 2018
SOP - červená skupina
3.12.2017HC DamiGuns4 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina
9.12.2017HC DamiGuns4 : 6HC Sharks2017 / 2018
SOP - červená skupina
7.1.2018TJ Hluboká n. Vlt. B0 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
13.1.2018HC Sharks5 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
20.1.2018HC Kuki Boys5 : 11HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
27.1.2018HC Slavoj ČK B5 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
3.2.2018HC DamiGuns5 : 0HC Slavoj ČK B2017 / 2018
SOP - červená skupina
24.2.2018HC DamiGuns4 : 6HC Sharks2017 / 2018
SOP - červená skupina

Sezóna 2016 / 2017

9.10.2016HC DamiGuns3 : 2TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
15.10.2016HC Rangers Ševětín5 : 6HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
23.11.2016HC Slavoj ČK B4 : 10HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
27.11.2016HC DamiGuns6 : 7HC Kuki Boys2016 / 2017
SOP - červená skupina
4.12.2016HC DamiGuns4 : 3HC Sharks2016 / 2017
SOP - červená skupina
11.12.2016HC DamiGuns8 : 2HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
28.12.2016HC Sharks4 : 7HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
29.1.2017HC Kuki Boys6 : 3HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
4.2.2017TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 6HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
11.2.2017HC DamiGuns5 : 4HC Rangers Ševětín2016 / 2017
SOP - červená skupina
25.2.2017HC DamiGuns6 : 3HC Kuki Boys2016 / 2017
Play off - SOP - semifinále A
4.3.2017HC Kuki Boys0 : 3HC DamiGuns2016 / 2017
Play off - SOP - semifinále A
12.3.2017TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 5HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - finále
19.3.2017HC DamiGuns4 : 6TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - finále

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Bubeníček BořekCZ0312-220CZ0312-220
Havlín MartinCZ0312-010CZ0312-010
#2Kubeš MichalCZ0312-246CZ0312-246
#1Ovsjannikov JakubCZ0312-404CZ0312-404

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Bělohlav PetrCZ0312-271CZ0312-271
#87Eliáš JakubCZ0312-212CZ0312-212
Eliáš JiříCZ0312-423CZ0312-423
Haluška TiborCZ0312-364CZ0312-364
#27Jindra MilanCZ0312-362CZ0312-362
#9Klement TomášCZ0312-365CZ0312-365
Klement JosefCZ0312-428CZ0312-428
#77Rybák JanCZ0312-405CZ0312-405
Suchan JanCZ0312-363CZ0312-363
#20Tlačil RadekCZ0312-023CZ0312-023
Trnka MarekCZ0312-272CZ0312-272
#21Zíka JakubCZ0312-361CZ0312-361

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Daněk JiříCZ0312-380CZ0312-380
#37Hron MarekCZ0312-370CZ0312-370
Janda DavidCZ0312-352CZ0312-352
#10Kozel PavelCZ0312-367CZ0312-367
#88Kreps RadanCZ0312-371CZ0312-371
#8Mikeš DanielCZ0312-366CZ0312-366
#24Mikeš DaliborCZ0312-301CZ0312-301
#11Němec PetrCZ0312-368CZ0312-368
Pražák JiříCZ0312-200CZ0312-200
#23Pražák DanielCZ0312-155CZ0312-155
#99Studnička MiroslavCZ0312-360CZ0312-360
#25Šesták MartinCZ0312-230CZ0312-230
#6Ťoupal OndřejCZ0312-403CZ0312-403
#67Vaňous JakubCZ0312-211CZ0312-211

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Mikeš DanielHC DamiGuns9 (4+5)
2.Daněk JiříHC DamiGuns6 (2+4)
3.Eliáš JakubHC DamiGuns4 (2+2)
4.Kozel PavelHC DamiGuns3 (3+0)
5.Zíka JakubHC DamiGuns3 (0+3)
6.Studnička MiroslavHC DamiGuns2 (2+0)
6.Janda DavidHC DamiGuns2 (2+0)
8.Němec PetrHC DamiGuns2 (1+1)
8.Tlačil RadekHC DamiGuns2 (1+1)
10.Rybák JanHC DamiGuns1 (1+0)
10.Ťoupal OndřejHC DamiGuns1 (1+0)
10.Klement JosefHC DamiGuns1 (1+0)
13.Vaňous JakubHC DamiGuns1 (0+1)
13.Jindra MilanHC DamiGuns1 (0+1)
13.Suchan JanHC DamiGuns1 (0+1)
13.Kreps RadanHC DamiGuns1 (0+1)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Daněk JiříHC DamiGuns24
2.Rybák JanHC DamiGuns12
2.Studnička MiroslavHC DamiGuns12
2.Tlačil RadekHC DamiGuns12
2.Klement JosefHC DamiGuns12
2.Němec PetrHC DamiGuns12
2.Eliáš JakubHC DamiGuns12