HC Fighters KVALIT E
HC Fighters KVALIT E

Barva dresu:
modro-žluté

Vedoucí teamu
David Tonzar
Telefon:
E-mail: hckvalit@seznam.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC Fighters KVALIT E

Seznam naplánovaných zápasů

HC Fighters KVALIT E nemá naplánované žádné zápasy !!!

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC Fighters KVALIT E : HC Fénix Ločenice
HC Fighters KVALIT E : HC NaturaMed Plav
HC Fighters KVALIT E : HC Radoni CB
HC Fighters KVALIT E : HC NaturaMed Plav
HC Boschton : HC Fighters KVALIT E
HC Fighters KVALIT E : HC Drink Team
HC NaturaMed Plav : HC Fighters KVALIT E

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2017 / 2018

21.10.2017HC Drink Team7 : 0HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
28.10.2017HC Boschton10 : 1HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
26.11.2017HC Trendy ČB3 : 9HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
16.12.2017HC Fighters KVALIT E3 : 4HC Střížov2017 / 2018
Modrá skupina
7.1.2018HC NaturaMed Plav6 : 10HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
13.1.2018HC Fighters KVALIT E8 : 5HC Drink Team2017 / 2018
Modrá skupina
21.1.2018HC Střížov2 : 4HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
29.1.2018HC Fénix Ločenice4 : 4HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
4.2.2018HC Trendy ČB3 : 5HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
17.2.2018HC Radoni CB3 : 5HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
3.3.2018HC Drink Team5 : 6HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
11.3.2018HC Fighters KVALIT E18 : 4HC Střížov2017 / 2018
Modrá skupina
17.3.2018HC Fighters KVALIT E8 : 4HC Fénix Ločenice2017 / 2018
Modrá skupina
26.3.2018HC Fighters KVALIT E1 : 5HC Boschton2017 / 2018
Modrá skupina
6.4.2018HC Střížov3 : 14HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
15.4.2018HC Fighters KVALIT E10 : 2HC Trendy ČB2017 / 2018
Modrá skupina
20.4.2018HC Fénix Ločenice4 : 6HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
27.4.2018HC Fighters KVALIT E7 : 4HC Radoni CB2017 / 2018
Modrá skupina
4.5.2018HC Radoni CB8 : 9HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
12.5.2018HC Fighters KVALIT E7 : 5HC Boschton2017 / 2018
Modrá skupina
27.5.2018HC Fighters KVALIT E7 : 5HC Trendy ČB2017 / 2018
Modrá skupina

Sezóna 2016 / 2017

1.10.2016HC Fighters KVALIT E2 : 5HC Fénix Ločenice2016 / 2017
Modrá skupina
15.10.2016HC Boschton4 : 6HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
22.10.2016HC Střížov4 : 8HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
30.10.2016HC Fighters KVALIT E4 : 6HC Radoni CB2016 / 2017
Modrá skupina
5.11.2016HC Fighters KVALIT E12 : 4HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
12.11.2016HC Fighters KVALIT E15 : 5HC Turbo turtles2016 / 2017
Modrá skupina
19.11.2016HC Fénix Ločenice3 : 0HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
26.11.2016HC Meta3 : 7HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
3.12.2016HC Fighters KVALIT E15 : 5HC Boschton2016 / 2017
Modrá skupina
7.1.2017HC Fighters KVALIT E7 : 4HC Střížov2016 / 2017
Modrá skupina
18.1.2017HC Fighters KVALIT E13 : 5HC Meta2016 / 2017
Modrá skupina
28.1.2017HC Radoni CB4 : 10HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
12.2.2017HC NaturaMed Plav6 : 10HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
18.2.2017HC Meta0 : 5HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
25.2.2017HC Fighters KVALIT E10 : 6HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
4.3.2017HC Fighters KVALIT E9 : 5HC Turbo turtles2016 / 2017
Modrá skupina
16.3.2017HC Turbo turtles2 : 11HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
18.3.2017HC Fighters KVALIT E11 : 1HC Fénix Ločenice2016 / 2017
Modrá skupina
25.3.2017HC Fighters KVALIT E1 : 6HC Radoni CB2016 / 2017
Modrá skupina
1.4.2017HC Střížov2 : 12HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
8.4.2017HC Boschton7 : 9HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#30Ćížek OndřejRHL2096není registrovaný
#76Hájek Aleš "A"RHL0319není registrovaný
Vysokomýtský ZdeněkRHL0348není registrovaný

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#24Adamčík RadekRHL0343není registrovaný
#90Friedmann MartinRHL0651není registrovaný
#66Hoffbauer MiroslavRHL2097není registrovaný
#3Janda RomanRHL0321není registrovaný
#20Konrád MilanRHL0013není registrovaný
#8Lovčík Zdeněk "A"RHL0323není registrovaný
Prokeš IvanCZ0312-133CZ0312-133
Tauer ŠtěpánRHL0327není registrovaný

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Albrecht TomášRHL0413není registrovaný
Arnold AntonínRHL0408není registrovaný
#12Bartizal JanRHL0378není registrovaný
Houška RostislavRHL0026není registrovaný
#67Hron JosefRHL0389není registrovaný
Joza LukášCZ0312-187CZ0312-187
Kejšar JiříRHL1000není registrovaný
Klůfa MiroslavRHL0277není registrovaný
#87Kosař Jakub "A"RHL0328není registrovaný
Krátký MiroslavRHL0023není registrovaný
Merunka LadislavRHL2100není registrovaný
Meškán LadislavRHL0330není registrovaný
#43Němec JanRHL0320není registrovaný
Odehnal LukášRHL2098není registrovaný
Prokýšek MilošRHL0497není registrovaný
#69Soukup MichalRHL0339není registrovaný
#74Soukup JaroslavRHL0334není registrovaný
Soukup LukášRHL0760není registrovaný
Stárek MichalRHL0352není registrovaný
#22Tonzar David "C"RHL0331není registrovaný
#10Vazač JanRHL0335není registrovaný