HC Slavoj ČK B
HC Slavoj ČK B

Internetové stránky:
www.hcslavoj.cz

Vedoucí teamu
Jan Vochozka
Telefon: 777159495
E-mail: j.vochozka@centrum.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC Slavoj ČK B

Seznam naplánovaných zápasů

29.10
neděle
13:30HC Slavoj ČK B : HC SharksZS Český Krumlov
12.11
neděle
11:00TJ Hluboká n. Vlt. B : HC Slavoj ČK BZS Český Krumlov

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC DamiGuns : HC Slavoj ČK B
HC Slavoj ČK B : HC Kuki Boys
HC Sharks : HC Slavoj ČK B
HC Slavoj ČK B : TJ Hluboká n. Vlt. B
HC Slavoj ČK B : HC DamiGuns
HC Kuki Boys : HC Slavoj ČK B
HC Slavoj ČK B : HC Sharks
TJ Hluboká n. Vlt. B : HC Slavoj ČK B

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2017 / 2018

7.10.2017HC Slavoj ČK B6 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
22.10.2017HC Kuki Boys12 : 6HC Slavoj ČK B2017 / 2018
SOP - červená skupina

Sezóna 2016 / 2017

1.10.2016HC Slavoj ČK B1 : 8HC Rangers Ševětín2016 / 2017
SOP - červená skupina
23.10.2016HC Slavoj ČK B4 : 7HC Sharks2016 / 2017
SOP - červená skupina
23.11.2016HC Slavoj ČK B4 : 10HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
3.12.2016HC Slavoj ČK B2 : 10TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
11.12.2016HC DamiGuns8 : 2HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
21.12.2016HC Slavoj ČK B10 : 4HC Kuki Boys2016 / 2017
SOP - červená skupina
21.1.2017HC Rangers Ševětín9 : 4HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
25.1.2017HC Sharks5 : 6HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
11.2.2017HC Kuki Boys7 : 0HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
12.2.2017TJ Hluboká n. Vlt. B3 : 9HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
18.3.2017HC Sharks0 : 5HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - o 5.-6.místo

Sezóna 2015 / 2016

25.10.2015HC Slavoj ČK B8 : 4HC David Servis B2015 / 2016
SOP - základní část
31.10.2015HC Sharks4 : 8HC Slavoj ČK B2015 / 2016
SOP - základní část
29.11.2015HC Slavoj ČK B6 : 4HC Nicotrans A2015 / 2016
SOP - základní část
13.12.2015HC Slavoj ČK B5 : 1TJ Hluboká n. Vlt. B2015 / 2016
SOP - základní část
20.12.2015HC David Servis B6 : 7HC Slavoj ČK B2015 / 2016
SOP - základní část
17.1.2016HC Slavoj ČK B9 : 3HC Sharks2015 / 2016
SOP - základní část
24.1.2016TJ Hluboká n. Vlt. B10 : 4HC Slavoj ČK B2015 / 2016
SOP - základní část
13.2.2016HC Nicotrans A14 : 3HC Slavoj ČK B2015 / 2016
SOP - základní část
3.3.2016HC Slavoj ČK B5 : 3HC Sharks2015 / 2016
SOP - semifinále
9.3.2016HC Sharks3 : 16HC Slavoj ČK B2015 / 2016
SOP - semifinále
18.3.2016HC Slavoj ČK B9 : 6HC Nicotrans A2015 / 2016
SOP - finále
19.3.2016HC Nicotrans A5 : 7HC Slavoj ČK B2015 / 2016
SOP - finále

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Bubeníček BořekCZ0312-220CZ0312-220
Sršeň JosefCZ0312-131CZ0312-131

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Augsberger DavidCZ0312-407CZ0312-407
Brůha JiříCZ0312-311CZ0312-311
Brůha JanCZ0312-134CZ0312-134
Gallistl IvoCZ0312-129CZ0312-129
Havlíček JiříCZ0312-276CZ0312-276
Machálek DavidCZ0312-159CZ0312-159
Mígl VilémCZ0312-296CZ0312-296
Schwarz JanCZ0312-282CZ0312-282
Schwarz JaroslavCZ0312-132CZ0312-132
Šimek MichalCZ0312-051CZ0312-051
Šterba RomanCZ0312-408CZ0312-408
Ulman TomášCZ0312-277CZ0312-277

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Brož MartinCZ0312-175CZ0312-175
Břečka MilanCZ0312-409CZ0312-409
Čábela DavidCZ0312-137CZ0312-137
Fučík JanCZ0312-174CZ0312-174
Klíma MiroslavCZ0312-238CZ0312-238
Kozák MichalCZ0312-324CZ0312-324
Krcho JosefCZ0312-309CZ0312-309
Lukeš RadekCZ0312-387CZ0312-387
Lukeš MiroslavCZ0312-357CZ0312-357
Malák JaroslavCZ0312-222CZ0312-222
Ochtábec RomanCZ0312-406CZ0312-406
Perník MartinCZ0312-142CZ0312-142
Prokeš JanCZ0312-143CZ0312-143
Příchovský AlešCZ0312-213CZ0312-213
Puška AlexandrCZ0312-224CZ0312-224
Sekera MartinCZ0312-310CZ0312-310
Sekera ZdeněkCZ0312-325CZ0312-325
Schwarz MiroslavCZ0312-136CZ0312-136
Svěchota JosefCZ0312-237CZ0312-237
Unger RomanCZ0312-223CZ0312-223
Vodička ViktorCZ0312-245CZ0312-245
Vochozka JanCZ0312-135CZ0312-135
Vondrouš JiříCZ0312-298CZ0312-298
Vondrouš JanCZ0312-297CZ0312-297

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Lukeš MiroslavHC Slavoj ČK B5 (3+2)
2.Příchovský AlešHC Slavoj ČK B4 (3+1)
3.Kozák MichalHC Slavoj ČK B3 (2+1)
4.Klíma MiroslavHC Slavoj ČK B2 (0+2)
5.Fučík JanHC Slavoj ČK B1 (1+0)
5.Vodička ViktorHC Slavoj ČK B1 (1+0)
5.Vochozka JanHC Slavoj ČK B1 (1+0)
8.Mígl VilémHC Slavoj ČK B1 (0+1)
8.Havlíček JiříHC Slavoj ČK B1 (0+1)
8.Puška AlexandrHC Slavoj ČK B1 (0+1)
8.Břečka MilanHC Slavoj ČK B1 (0+1)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Šimek MichalHC Slavoj ČK B212
1.Fučík JanHC Slavoj ČK B212
3.Machálek DavidHC Slavoj ČK B24
3.Klíma MiroslavHC Slavoj ČK B14
5.Břečka MilanHC Slavoj ČK B12
5.Lukeš MiroslavHC Slavoj ČK B12
5.Unger RomanHC Slavoj ČK B12