HC WC
HC WCVedoucí teamu
Lukáš Tomaško
Telefon: 607688427
E-mail: tomaskolukas@seznam.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC WC

Seznam naplánovaných zápasů

28.11
sobota
21:15HC WC : HC WarriorsHCP ČB
5.12
sobota
21:15HC WC : HC Trendy ČBHCP ČB
7.12
pondělí
21:15HC WC : HC MetaHCP ČB
12.12
sobota
21:15HC WC : HC Fighters Český KalichHCP ČB
19.12
sobota
21:15HC WC : HC Boschton BHCP ČB

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC WC : HC Boschton
HC WC : HC Motorfans

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2020 / 2021

7.11.2020HC WC : Vampires Hockey Team2020 / 2021
Základní část
14.11.2020HC WC : HC Ledenice2020 / 2021
Základní část
21.11.2020HC WC : HC NaturaMed Plav2020 / 2021
Základní část

Sezóna 2019 / 2020

29.9.2019HC WC3 : 5HC Trendy ČB2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
5.10.2019HC Střížov10 : 4HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
12.10.2019HC Fighters Český Kalich14 : 1HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
19.10.2019HC WC6 : 2LHK Mocní Kačeři2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
26.10.2019HC Motorfans7 : 7HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
2.11.2019HC WC7 : 8HC Kondor2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
9.11.2019HC Boschton B11 : 4HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
24.11.2019HC WC5 : 10HC Válec2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
1.12.2019HC WC4 : 5HC Warriors2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
11.1.2020HC WC5 : 10HC NaturaMed Plav2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
18.1.2020HC WC1 : 5LHK Mocní Kačeři2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
25.1.2020HC WC5 : 6Vampires Hockey Team2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
1.2.2020HC NaturaMed Plav4 : 7HC WC2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
6.2.2020HC WC1 : 9HC Meta2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
8.2.2020HC WC4 : 6HC Ledenice2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
15.2.2020HC WC3 : 6HC Motorfans2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
22.2.2020HC Hunters Homole6 : 5HC WC2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
29.2.2020HC WC4 : 7HC Boschton B2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
7.3.2020HC WC8 : 6HC Hunters Homole2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
14.3.2020HC Střížov : HC WC2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
21.3.2020HC Ledenice : HC WC2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
28.3.2020LHK Mocní Kačeři : HC WC2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
25.4.2020HC WC : HC Střížov2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo

Sezóna 2018 / 2019

6.10.2018HC WC1 : 7HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
10.10.2018HC Meta5 : 5HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
20.10.2018HC WC5 : 6LHK Mocní Kačeři2018 / 2019
Oranžová skupina
3.11.2018HC NaturaMed Plav12 : 7HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
11.11.2018HC Warriors10 : 4HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
17.11.2018HC WC2 : 3HC Motorfans2018 / 2019
Oranžová skupina
9.12.2018HC Boschton B5 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
15.12.2018HC WC5 : 10STS Chvojkovice-Brod2018 / 2019
Oranžová skupina
5.1.2019HC WC3 : 6HC Kondor2018 / 2019
Oranžová skupina
19.1.2019Vampires Hockey Team4 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
26.1.2019HC Hunters Homole10 : 11HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
9.2.2019HC Kondor17 : 5HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
16.2.2019LHK Mocní Kačeři5 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
23.2.2019HC WC3 : 3HC Warriors2018 / 2019
Oranžová skupina
3.3.2019HC Motorfans6 : 3HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
4.3.2019STS Chvojkovice-Brod11 : 3HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
9.3.2019HC WC7 : 8Vampires Hockey Team2018 / 2019
Oranžová skupina
16.3.2019HC WC4 : 4HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
23.3.2019HC Ledenice7 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
30.3.2019HC WC5 : 8HC Boschton B2018 / 2019
Oranžová skupina
6.4.2019HC WC5 : 11HC Hunters Homole2018 / 2019
Oranžová skupina
20.4.2019HC WC6 : 11HC Meta2018 / 2019
Oranžová skupina

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#39Hons MarekRHL2201není registrovaný
#33Mikula AntonRHL2392není registrovaný

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#23Bárta LadislavRHL2203není registrovaný
#16Dub RichardRHL2204není registrovaný
#90Eliáš JanRHL2205není registrovaný
#87Hlaváč MarekRHL2206není registrovaný
#4Iral Václav stRHL2207není registrovaný
#10Kalvoda JiříRHL2376není registrovaný
#12Klír PetrRHL1960neni
#83Kohnheiser JiříRHL2321není registrovaný
#75Míšek PatrikRHL2210není registrovaný
#56Petrovič DominikRHL2378není registrovaný
#28Štěpánek MartinRHL2281není registrovaný
#66Tautermann JanRHL2211není registrovaný
#37Vaněček TomášRHL2322není registrovaný
#61Vojtko PeterRHL2280není registrovaný
#7Wiedermann MichaelRHL2227není registrovaný

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#5Ardolf MartinRHL2221není registrovaný
#11Bartizal DavidRHL2377není registrovaný
#22Blažek Tomáš "A"RHL2236není registrovaný
#6Dohnal VilémRHL2214není registrovaný
Gulaš JanRHL2375není registrovaný
#14Iral Václav ml. "C"RHL1994není registrovaný
#13Javný LukášRHL2217není registrovaný
#67Keclík FrantišekRHL2218není registrovaný
#93Milan ŠlefrRHL2282není registrovaný
#42Strejček ZdeněkRHL2223není registrovaný
#21Strejček JakubRHL2222není registrovaný
#64Šefčík PetrRHL2224není registrovaný
#76Tomaško Lukáš "A"RHL2202není registrovaný
#88Trs JaroslavRHL2225není registrovaný
#92Vávra DanielRHL2213není registrovaný
#20Vida RadimRHL2226není registrovaný

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty


s