TJ Hluboká n. Vlt. B
TJ Hluboká n. Vlt. BVedoucí teamu
Jiří Povišer
Telefon: 602 761 812
E-mail: jiripoviser@seznam.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


TJ Hluboká n. Vlt. B

Seznam naplánovaných zápasů

TJ Hluboká n. Vlt. B nemá naplánované žádné zápasy !!!

Seznam nenaplánovaných zápasů

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2017 / 2018

28.10.2017TJ Hluboká n. Vlt. B2 : 10HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
12.11.2017TJ Hluboká n. Vlt. B4 : 9HC Slavoj ČK B2017 / 2018
SOP - červená skupina
19.11.2017HC Kuki Boys8 : 4TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina
25.11.2017HC Sharks10 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina
3.12.2017HC DamiGuns4 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina
9.12.2017HC Slavoj ČK B8 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina
17.12.2017TJ Hluboká n. Vlt. B4 : 5HC Sharks2017 / 2018
SOP - červená skupina
7.1.2018TJ Hluboká n. Vlt. B0 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
4.2.2018TJ Hluboká n. Vlt. B2 : 9HC Kuki Boys2017 / 2018
SOP - červená skupina
17.2.2018HC Kuki Boys12 : 8TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina
24.2.2018TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 10HC Slavoj ČK B2017 / 2018
SOP - červená skupina
3.3.2018HC Sharks4 : 3TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina

Sezóna 2016 / 2017

9.10.2016HC DamiGuns3 : 2TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
5.11.2016HC Sharks7 : 8TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
27.11.2016TJ Hluboká n. Vlt. B3 : 4HC Rangers Ševětín2016 / 2017
SOP - červená skupina
3.12.2016HC Slavoj ČK B2 : 10TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
10.12.2016TJ Hluboká n. Vlt. B6 : 5HC Sharks2016 / 2017
SOP - červená skupina
17.12.2016HC Rangers Ševětín6 : 4TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
8.1.2017TJ Hluboká n. Vlt. B10 : 6HC Kuki Boys2016 / 2017
SOP - červená skupina
15.1.2017HC Kuki Boys6 : 7TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
4.2.2017TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 6HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
12.2.2017TJ Hluboká n. Vlt. B3 : 9HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
26.2.2017TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 0HC Rangers Ševětín2016 / 2017
Play off - SOP - semifinále B
4.3.2017HC Rangers Ševětín7 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
Play off - SOP - semifinále B
12.3.2017TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 5HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - finále
19.3.2017HC DamiGuns4 : 6TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - finále

Sezóna 2015 / 2016

25.10.2015HC Sharks4 : 10TJ Hluboká n. Vlt. B2015 / 2016
SOP - základní část
13.12.2015HC Slavoj ČK B5 : 1TJ Hluboká n. Vlt. B2015 / 2016
SOP - základní část
19.12.2015HC Nicotrans A10 : 6TJ Hluboká n. Vlt. B2015 / 2016
SOP - základní část
3.1.2016TJ Hluboká n. Vlt. B10 : 5HC Sharks2015 / 2016
SOP - základní část
24.1.2016TJ Hluboká n. Vlt. B10 : 4HC Slavoj ČK B2015 / 2016
SOP - základní část
31.1.2016TJ Hluboká n. Vlt. B11 : 3HC David Servis B2015 / 2016
SOP - základní část
7.2.2016TJ Hluboká n. Vlt. B4 : 5HC Nicotrans A2015 / 2016
SOP - základní část
14.2.2016HC David Servis B7 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2015 / 2016
SOP - základní část
5.3.2016HC Nicotrans A6 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2015 / 2016
SOP - semifinále
6.3.2016TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 1HC Nicotrans A2015 / 2016
SOP - semifinále

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Dědič DavidCZ0312-074CZ0312-074
Havelec DavidCZ0312-415CZ0312-415
Hembera JaroslavCZ0312-075CZ0312-075
Šimánek OndřejCZ0312-413CZ0312-413
Vlček TadeášCZ0312-319CZ0312-319

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Bauer RobertCZ0312-076CZ0312-076
Bělohlav PetrCZ0312-418CZ0312-418
Bělohlav PetrCZ0312-271CZ0312-271
Dušek LukášCZ0312-417CZ0312-417
Dvořák PetrCZ0312-389CZ0312-389
Dvořák JiříCZ0312-320CZ0312-320
Chochole PetrCZ0312-060CZ0312-060
Kupec TomášCZ0312-414CZ0312-414
Rákosník RomanCZ0312-416CZ0312-416
Soldát FrantišekCZ0312-059CZ0312-059
Suchánek KamilCZ0312-318CZ0312-318
Ťoupal KamilCZ0312-288CZ0312-288
Vácha RadekCZ0312-069CZ0312-069

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Adam TomášCZ0312-305CZ0312-305
Bednařík StanislavCZ0312-064CZ0312-064
Čutka JanCZ0312-062CZ0312-062
Dvořák MatějCZ0312-274CZ0312-274
Exl KarelCZ0312-072CZ0312-072
Gennert MarekCZ0312-257CZ0312-257
Holub LukášCZ0312-421CZ0312-421
Kafka IvanCZ0312-071CZ0312-071
Kalina JanCZ0312-068CZ0312-068
Kantor PetrCZ0312-420CZ0312-420
Klosse KarelCZ0312-241CZ0312-241
Kotaška IvoCZ0312-426CZ0312-426
Mařík RobertCZ0312-073CZ0312-073
Masák JiříCZ0312-398CZ0312-398
Maurenz TomášCZ0312-419CZ0312-419
Michalec JanCZ0312-209CZ0312-209
Michalec ml. JanCZ0312-317CZ0312-317
Musil PavelCZ0312-270CZ0312-270
Ondrejec PetrCZ0312-063CZ0312-063
Poborský KarelCZ0312-066CZ0312-066
Povišer JiříCZ0312-067CZ0312-067
Povišer LukášCZ0312-273CZ0312-273
Sedlák JakubCZ0312-422CZ0312-422
Vácha KarelCZ0312-065CZ0312-065
Vácha Karel ml.CZ0312-306CZ0312-306

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B11 (8+3)
2.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B10 (8+2)
3.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B8 (5+3)
3.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B8 (5+3)
5.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B7 (4+3)
6.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B7 (1+6)
7.Suchánek KamilTJ Hluboká n. Vlt. B6 (2+4)
8.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B4 (4+0)
9.Kantor PetrTJ Hluboká n. Vlt. B4 (3+1)
10.Kalina JanTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+2)
11.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B4 (1+3)
12.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B4 (0+4)
13.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B3 (1+2)
14.Gennert MarekTJ Hluboká n. Vlt. B2 (1+1)
14.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B2 (1+1)
16.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1 (1+0)
17.Čutka JanTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1)
17.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1)
17.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1)
17.Kotek LuděkHC Radoni CB1 (0+1)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B641
2.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B928
3.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1018
4.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B314
5.Ondrejec PetrTJ Hluboká n. Vlt. B410
5.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B510
7.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B48
8.Čutka JanTJ Hluboká n. Vlt. B36
8.Poborský KarelTJ Hluboká n. Vlt. B26
8.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B36
11.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B24
11.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B24
13.Kalina JanTJ Hluboká n. Vlt. B12
13.Michalec JanTJ Hluboká n. Vlt. B12
13.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B12
13.Kotek LuděkHC Radoni CB12
13.Suchánek KamilTJ Hluboká n. Vlt. B12
13.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B12
13.Masák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B12