Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Seznam zápasů Modré skupiny



10.6
neděle
11:00HC Radoni CB- : -HC Trendy ČBHCP ČB
27.5
neděle
11:00HC Fighters KVALIT E7 : 5 HC Trendy ČB
26.5
sobota
19:00HC Drink Team8 : 7 HC Radoni CB
20.5
neděle
15:30HC Drink Team12 : 3 HC Plav
16.5
středa
20:45HC Střížov3 : 5 HC Fénix Ločenice
13.5
neděle
11:00HC Trendy ČB4 : 2 HC Radoni CB
12.5
sobota
20:45HC Střížov6 : 4 HC Drink Team
12.5
sobota
17:15HC Fighters KVALIT E7 : 5 HC Boschton
4.5
pátek
19:00HC Radoni CB8 : 9 HC Fighters KVALIT E
4.5
pátek
17:15HC Trendy ČB2 : 6 HC Střížov
29.4
neděle
10:15HC Trendy ČB3 : 11 HC Drink Team
28.4
sobota
15:30HC Boschton4 : 9 HC Drink Team
27.4
pátek
18:30HC Fighters KVALIT E7 : 4 HC Radoni CB
22.4
neděle
10:15HC Fénix Ločenice4 : 9 HC Trendy ČB
21.4
sobota
18:00HC Radoni CB4 : 12 HC Boschton
20.4
pátek
20:30HC Fénix Ločenice4 : 6 HC Fighters KVALIT E
15.4
neděle
13:45HC Fighters KVALIT E10 : 2 HC Trendy ČB
14.4
sobota
19:00HC Boschton3 : 4 HC Střížov
8.4
neděle
10:15HC Trendy ČB5 : 4 HC Boschton
7.4
sobota
19:00HC Drink Team5 : 3 HC Fénix Ločenice
6.4
pátek
20:30HC Střížov3 : 14 HC Fighters KVALIT E
4.4
středa
18:30HC Fénix Ločenice1 : 7 HC Boschton
1.4
neděle
18:15HC Drink Team3 : 11 HC Fénix Ločenice
31.3
sobota
19:00HC Drink Team5 : 1 HC Boschton
30.3
pátek
17:45HC Fénix Ločenice9 : 3 HC Plav
27.3
úterý
21:00HC Střížov2 : 5 HC Radoni CB
26.3
pondělí
19:45HC Fighters KVALIT E1 : 5 HC Boschton
25.3
neděle
10:15HC Plav5 : 9 HC Trendy ČB
23.3
pátek
18:15HC Drink Team7 : 5 HC Střížov
18.3
neděle
10:15HC Střížov3 : 6 HC Trendy ČB
17.3
sobota
15:30HC Plav5 : 4 HC Boschton
17.3
sobota
13:15HC Fighters KVALIT E8 : 4 HC Fénix Ločenice
11.3
neděle
18:30HC Fighters KVALIT E18 : 4 HC Střížov
11.3
neděle
10:15HC Trendy ČB2 : 8 HC Plav
10.3
sobota
13:30HC Fénix Ločenice2 : 6 HC Drink Team
4.3
neděle
20:00HC Plav5 : 15 HC Radoni CB
4.3
neděle
10:15HC Trendy ČB4 : 6 HC Fénix Ločenice
3.3
sobota
15:30HC Střížov4 : 7 HC Boschton
3.3
sobota
12:30HC Drink Team5 : 6 HC Fighters KVALIT E
27.2
úterý
21:30HC Střížov5 : 0 HC Radoni CB
26.2
pondělí
18:45HC Plav5 : 6 HC Drink Team
25.2
neděle
10:15HC Boschton9 : 0 HC Trendy ČB
19.2
pondělí
21:00HC Fénix Ločenice2 : 5 HC Radoni CB
18.2
neděle
10:15HC Drink Team9 : 4 HC Trendy ČB
17.2
sobota
20:45HC Fénix Ločenice5 : 8 HC Střížov
17.2
sobota
20:30HC Radoni CB3 : 5 HC Fighters KVALIT E
17.2
sobota
15:30HC Boschton2 : 5 HC Plav
11.2
neděle
18:30HC Plav1 : 8 HC Fénix Ločenice
11.2
neděle
10:15HC Trendy ČB3 : 6 HC Radoni CB
4.2
neděle
21:30HC Radoni CB5 : 3 HC Střížov
4.2
neděle
10:15HC Trendy ČB3 : 5 HC Fighters KVALIT E
3.2
sobota
15:30HC Boschton10 : 1 HC Fénix Ločenice
29.1
pondělí
18:30HC Fénix Ločenice4 : 4 HC Fighters KVALIT E
28.1
neděle
10:15HC Trendy ČB7 : 7 HC Střížov
24.1
středa
20:45HC Drink Team5 : 7 HC Radoni CB
21.1
neděle
17:30HC Střížov2 : 4 HC Fighters KVALIT E
21.1
neděle
10:15HC Plav7 : 3 HC Trendy ČB
20.1
sobota
15:30HC Boschton4 : 5 HC Drink Team
17.1
středa
20:30HC Fénix Ločenice6 : 5 HC Plav
14.1
neděle
10:30HC Boschton4 : 2 HC Radoni CB
14.1
neděle
10:15HC Fénix Ločenice4 : 8 HC Trendy ČB
13.1
sobota
17:15HC Fighters KVALIT E8 : 5 HC Drink Team
7.1
neděle
20:00HC Plav6 : 10 HC Fighters KVALIT E
7.1
neděle
10:15HC Trendy ČB2 : 6 HC Drink Team
6.1
sobota
18:30HC Radoni CB3 : 1 HC Fénix Ločenice
6.1
sobota
15:30HC Boschton2 : 4 HC Střížov
23.12
sobota
17:15HC Radoni CB4 : 2 HC Střížov
23.12
sobota
15:30HC Plav3 : 9 HC Boschton
17.12
neděle
15:30HC Drink Team9 : 6 HC Plav
17.12
neděle
10:15HC Trendy ČB0 : 8 HC Boschton
16.12
sobota
19:00HC Fighters KVALIT E3 : 4 HC Střížov
10.12
neděle
10:15HC Radoni CB8 : 6 HC Trendy ČB
9.12
sobota
19:45HC Střížov5 : 1 HC Drink Team
9.12
sobota
15:30HC Fénix Ločenice1 : 1 HC Boschton
26.11
neděle
10:15HC Trendy ČB3 : 9 HC Fighters KVALIT E
26.11
neděle
10:00HC Plav4 : 7 HC Radoni CB
25.11
sobota
15:30HC Drink Team1 : 2 HC Boschton
19.11
neděle
10:15HC Střížov6 : 4 HC Trendy ČB
18.11
sobota
18:30HC Boschton4 : 5 HC Fénix Ločenice
17.11
pátek
19:45HC Plav3 : 5 HC Drink Team
11.11
sobota
15:30HC Střížov8 : 6 HC Boschton
5.11
neděle
10:15HC Trendy ČB4 : 1 HC Fénix Ločenice
30.10
pondělí
20:30HC Plav5 : 12 HC Fénix Ločenice
29.10
neděle
10:15HC Drink Team9 : 3 HC Trendy ČB
28.10
sobota
19:00HC Střížov3 : 6 HC Fénix Ločenice
28.10
sobota
15:30HC Boschton10 : 1 HC Fighters KVALIT E
27.10
pátek
21:00HC Radoni CB3 : 4 HC Drink Team
27.10
pátek
17:45HC Trendy ČB8 : 3 HC Plav
22.10
neděle
10:15HC Boschton2 : 1 HC Trendy ČB
21.10
sobota
19:00HC Fénix Ločenice2 : 6 HC Střížov
21.10
sobota
17:15HC Drink Team7 : 0 HC Fighters KVALIT E
14.10
sobota
18:30HC Boschton8 : 2 HC Plav
8.10
neděle
20:00HC Střížov10 : 3 HC Plav
7.10
sobota
19:30HC Radoni CB3 : 6 HC Boschton
7.10
sobota
10:30HC Fénix Ločenice2 : 6 HC Drink Team
1.10
neděle
16:30HC Drink Team9 : 5 HC Střížov