Oranžová skupina 2106/17

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Seznam zápasů oranžové skupiny



2.6
neděle
13:45HC Motorfans6 : 2 HC Boschton B
2.6
neděle
12:00HC Plav5 : 9 HC Hunters Homole
28.5
úterý
19:00LHK Kačeři4 : 7 Vampires Hockey Team
26.5
neděle
15:30HC Motorfans7 : 5 HC Plav
25.5
sobota
17:15HC Ledenice4 : 5 Vampires Hockey Team
20.5
pondělí
17:15HC Plav3 : 7 STS Chvojkovice
19.5
neděle
15:30HC Ledenice6 : 6 LHK Kačeři
19.5
neděle
13:45HC Kondor4 : 3 HC Motorfans
19.5
neděle
12:00HC Plav1 : 8 Vampires Hockey Team
14.5
úterý
19:00HC Hunters Homole4 : 15 HC Ledenice
12.5
neděle
15:30HC Warriors7 : 3 HC Hunters Homole
11.5
sobota
17:15LHK Kačeři9 : 2 HC Plav
6.5
pondělí
17:15STS Chvojkovice4 : 5 HC Ledenice
5.5
neděle
15:30LHK Kačeři2 : 3 HC Warriors
5.5
neděle
13:45HC Boschton B4 : 8 HC Kondor
4.5
sobota
17:15Vampires Hockey Team8 : 2 HC Plav
28.4
neděle
15:30Vampires Hockey Team9 : 6 HC Hunters Homole
28.4
neděle
13:45HC Motorfans5 : 8 HC Ledenice
22.4
pondělí
19:45HC Boschton B1 : 5 HC Warriors
22.4
pondělí
17:15STS Chvojkovice9 : 0 HC Motorfans
21.4
neděle
15:30HC Hunters Homole7 : 5 LHK Kačeři
21.4
neděle
13:45HC Kondor6 : 6 Vampires Hockey Team
21.4
neděle
12:00HC Plav3 : 8 HC Ledenice
20.4
sobota
20:45HC WC6 : 11 HC Meta
17.4
středa
17:15LHK Kačeři4 : 9 HC Meta
15.4
pondělí
17:15HC Boschton B8 : 5 STS Chvojkovice
14.4
neděle
15:30HC Ledenice3 : 3 HC Warriors
14.4
neděle
13:45Vampires Hockey Team2 : 4 HC Motorfans
10.4
středa
00:00HC Meta5 : 3 HC Boschton B
6.4
sobota
20:45HC WC5 : 11 HC Hunters Homole
3.4
středa
17:15HC Boschton B8 : 1 HC Meta
1.4
pondělí
17:15STS Chvojkovice10 : 0 LHK Kačeři
31.3
neděle
15:30HC Warriors7 : 1 HC Meta
31.3
neděle
13:45HC Motorfans6 : 4 LHK Kačeři
31.3
neděle
10:15HC Kondor5 : 0 HC Ledenice
30.3
sobota
20:45HC WC5 : 8 HC Boschton B
27.3
středa
17:15HC Hunters Homole12 : 2 HC Meta
24.3
neděle
15:30HC Warriors3 : 5 STS Chvojkovice
24.3
neděle
10:15HC Plav4 : 7 HC Kondor
23.3
sobota
20:45HC Ledenice7 : 2 HC WC
20.3
středa
17:15Vampires Hockey Team4 : 2 HC Meta
18.3
pondělí
17:15HC Hunters Homole5 : 11 STS Chvojkovice
17.3
neděle
13:45HC Hunters Homole7 : 4 HC Motorfans
16.3
sobota
20:45HC WC4 : 4 HC Plav
11.3
pondělí
17:15STS Chvojkovice4 : 1 HC Meta
10.3
neděle
18:30HC Ledenice7 : 6 HC Boschton B
10.3
neděle
15:30HC Kondor11 : 6 LHK Kačeři
9.3
sobota
20:45HC WC7 : 8 Vampires Hockey Team
6.3
středa
17:15HC Plav3 : 5 HC Meta
4.3
pondělí
17:15STS Chvojkovice11 : 3 HC WC
3.3
neděle
15:30HC Warriors5 : 8 HC Kondor
3.3
neděle
13:45HC Motorfans6 : 3 HC WC
3.3
neděle
11:00Vampires Hockey Team4 : 2 HC Boschton B
27.2
středa
17:15HC Ledenice5 : 7 HC Meta
24.2
neděle
10:00LHK Kačeři1 : 3 HC Boschton B
23.2
sobota
20:45HC WC3 : 3 HC Warriors
20.2
středa
17:15HC Motorfans3 : 5 HC Meta
18.2
pondělí
17:15Vampires Hockey Team4 : 5 STS Chvojkovice
17.2
neděle
15:30HC Hunters Homole2 : 7 HC Kondor
17.2
neděle
13:45HC Motorfans5 : 2 HC Warriors
16.2
sobota
20:45LHK Kačeři5 : 2 HC WC
16.2
sobota
17:15HC Boschton B3 : 3 HC Plav
11.2
pondělí
17:15STS Chvojkovice4 : 7 HC Kondor
10.2
neděle
10:00HC Boschton B6 : 6 HC Hunters Homole
9.2
sobota
15:00HC Kondor17 : 5 HC WC
6.2
středa
17:15HC Kondor6 : 7 HC Meta
3.2
neděle
15:30Vampires Hockey Team5 : 3 HC Warriors
3.2
neděle
13:45HC Ledenice9 : 5 HC Motorfans
30.1
středa
17:15HC Meta13 : 3 STS Chvojkovice
27.1
neděle
15:30HC Plav2 : 8 LHK Kačeři
27.1
neděle
13:45HC Ledenice3 : 12 HC Kondor
26.1
sobota
20:45HC Hunters Homole10 : 11 HC WC
21.1
pondělí
17:15LHK Kačeři2 : 2 STS Chvojkovice
20.1
neděle
15:30HC Warriors4 : 4 HC Plav
20.1
neděle
13:45LHK Kačeři10 : 1 HC Motorfans
19.1
sobota
20:45Vampires Hockey Team4 : 2 HC WC
13.1
neděle
15:30HC Warriors12 : 2 HC Motorfans
13.1
neděle
11:30HC Plav6 : 6 HC Boschton B
12.1
sobota
20:45Vampires Hockey Team5 : 6 LHK Kačeři
9.1
středa
17:15HC Meta8 : 5 HC Kondor
7.1
pondělí
17:15STS Chvojkovice8 : 4 HC Hunters Homole
6.1
neděle
15:30HC Warriors3 : 4 HC Boschton B
6.1
neděle
13:45HC Motorfans6 : 6 HC Hunters Homole
5.1
sobota
20:45HC WC3 : 6 HC Kondor
2.1
středa
17:15HC Meta12 : 5 Vampires Hockey Team
30.12
neděle
13:45HC Kondor4 : 4 HC Plav
23.12
neděle
15:30HC Ledenice15 : 7 HC Hunters Homole
19.12
středa
17:15HC Meta8 : 6 LHK Kačeři
17.12
pondělí
17:15STS Chvojkovice4 : 2 Vampires Hockey Team
16.12
neděle
15:30HC Warriors5 : 6 HC Ledenice
16.12
neděle
13:45HC Kondor9 : 6 HC Hunters Homole
15.12
sobota
20:45HC WC5 : 10 STS Chvojkovice
9.12
neděle
15:30Vampires Hockey Team4 : 6 HC Ledenice
9.12
neděle
13:45HC Motorfans4 : 4 HC Plav
9.12
neděle
12:30HC Boschton B5 : 2 HC WC
5.12
středa
17:15HC Meta15 : 4 HC Hunters Homole
3.12
pondělí
17:15HC Motorfans5 : 10 STS Chvojkovice
2.12
neděle
15:30HC Warriors7 : 6 LHK Kačeři
2.12
neděle
13:46HC Kondor8 : 7 STS Chvojkovice
24.11
sobota
20:45HC Ledenice2 : 6 HC Plav
21.11
středa
17:15HC Meta8 : 10 HC Plav
19.11
pondělí
17:15STS Chvojkovice8 : 1 HC Boschton B
18.11
neděle
15:30HC Hunters Homole6 : 4 HC Warriors
18.11
neděle
13:45Vampires Hockey Team3 : 8 HC Kondor
17.11
sobota
20:45HC WC2 : 3 HC Motorfans
14.11
středa
17:15HC Meta6 : 11 HC Warriors
11.11
neděle
15:30HC Warriors10 : 4 HC WC
11.11
neděle
13:45Vampires Hockey Team8 : 6 HC Motorfans
10.11
sobota
20:45HC Boschton B1 : 4 HC Ledenice
10.11
sobota
17:15HC Hunters Homole3 : 7 HC Plav
7.11
středa
17:14HC Meta2 : 7 HC Motorfans
5.11
pondělí
17:15STS Chvojkovice5 : 4 HC Warriors
4.11
neděle
15:30LHK Kačeři6 : 6 HC Hunters Homole
4.11
neděle
13:45HC Kondor8 : 3 HC Boschton B
3.11
sobota
20:45HC Plav12 : 7 HC WC
28.10
neděle
15:30HC Warriors8 : 2 Vampires Hockey Team
28.10
neděle
10:00HC Boschton B8 : 8 HC Motorfans
27.10
sobota
20:45LHK Kačeři0 : 5 HC Ledenice
22.10
pondělí
17:15HC Ledenice10 : 3 STS Chvojkovice
21.10
neděle
15:30HC Boschton B4 : 4 Vampires Hockey Team
21.10
neděle
13:45HC Kondor4 : 7 HC Warriors
20.10
sobota
20:45HC WC5 : 6 LHK Kačeři
17.10
středa
17:15HC Meta5 : 6 HC Ledenice
14.10
neděle
18:30HC Boschton B4 : 2 LHK Kačeři
14.10
neděle
15:30HC Plav7 : 3 HC Warriors
14.10
neděle
13:45HC Motorfans5 : 5 HC Kondor
10.10
středa
17:15HC Meta5 : 5 HC WC
8.10
pondělí
17:15STS Chvojkovice10 : 6 HC Plav
7.10
neděle
15:30HC Hunters Homole4 : 5 HC Boschton B
7.10
neděle
13:45LHK Kačeři4 : 10 HC Kondor
6.10
sobota
20:45HC WC1 : 7 HC Ledenice
29.9
sobota
20:45HC Hunters Homole9 : 5 Vampires Hockey Team




s