Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Seznam zápasů 1. skupiny - první kolo


První kolo se odehrává od 1.9.2019 do 30.11.2019.

Týmy si zápasy plánují samostatně, zápasy se zobrazí až po jejich naplánování.


15.12
neděle
10:15HC Trendy ČB- : -HC WarriorsHCP ČB
18.12
středa
19:00Vampires Hockey Team- : -HC Radoni CBHCP ČB
22.12
neděle
10:15HC Střížov- : -HC Trendy ČBHCP ČB
8.12
neděle
15:30HC Warriors7 : 4 HC Motorfans
1.12
neděle
15:30HC WC4 : 5 HC Warriors
1.12
neděle
13:46HC Motorfans8 : 2 HC Střížov
1.12
neděle
12:00HC Válec3 : 10 HC Boschton B
1.12
neděle
10:15HC Kondor3 : 8 HC Trendy ČB
30.11
sobota
16:30HC Hunters Homole2 : 13 HC Fénix Ločenice
30.11
sobota
00:00LHK Kačeři3 : 13 HC Fighters Český Kalich
28.11
čtvrtek
22:00HC Meta3 : 10 HC Hunters Homole
24.11
neděle
12:00HC WC5 : 10 HC Válec
24.11
neděle
10:15HC Motorfans4 : 8 HC Trendy ČB
23.11
sobota
20:45LHK Kačeři3 : 8 HC Střížov
17.11
neděle
10:15HC Trendy ČB8 : 4 HC Boschton B
16.11
sobota
15:30HC Fénix Ločenice11 : 5 Vampires Hockey Team
15.11
pátek
21:30Vampires Hockey Team1 : 9 HC Pivní Kocouři
13.11
středa
19:00HC Hunters Homole3 : 21 HC Radoni CB
10.11
neděle
15:30HC Plav4 : 5 HC Pivní Kocouři
10.11
neděle
13:45HC Motorfans3 : 13 HC Kondor
10.11
neděle
12:00HC Warriors4 : 5 HC Válec
10.11
neděle
10:15HC Fighters Český Kalich12 : 3 HC Trendy ČB
9.11
sobota
20:45HC Boschton B11 : 4 HC WC
6.11
středa
19:00HC Plav4 : 17 HC Radoni CB
3.11
neděle
12:00HC Válec9 : 3 HC Střížov
3.11
neděle
10:15HC Trendy ČB4 : 6 LHK Kačeři
2.11
sobota
20:45HC WC7 : 8 HC Kondor
2.11
sobota
15:30HC Fénix Ločenice1 : 6 HC Boschton
2.11
sobota
10:45HC Boschton B1 : 7 HC Fighters Český Kalich
31.10
čtvrtek
22:00HC Plav13 : 9 HC Hunters Homole
30.10
středa
19:00HC Radoni CB17 : 2 HC Meta
27.10
neděle
15:30HC Plav6 : 3 Vampires Hockey Team
27.10
neděle
13:45HC Kondor8 : 7 LHK Kačeři
26.10
sobota
21:45HC Boschton17 : 6 HC Hunters Homole
26.10
sobota
20:45HC Motorfans7 : 7 HC WC
24.10
čtvrtek
22:00HC Fénix Ločenice8 : 3 HC Meta
23.10
středa
19:00HC Radoni CB20 : 4 HC Ledenice
20.10
neděle
21:15HC Pivní Kocouři12 : 1 HC Hunters Homole
20.10
neděle
15:30HC Boschton3 : 3 HC Plav
19.10
sobota
20:45HC WC6 : 2 LHK Kačeři
19.10
sobota
15:30HC Střížov3 : 6 HC Fighters Český Kalich
17.10
čtvrtek
19:00HC Ledenice6 : 4 HC Meta
16.10
středa
19:00HC Boschton7 : 1 HC Radoni CB
13.10
neděle
15:30HC Střížov5 : 7 HC Warriors
13.10
neděle
13:45HC Fighters Český Kalich11 : 2 HC Kondor
13.10
neděle
10:15HC Trendy ČB5 : 0 HC Válec
13.10
neděle
10:00HC Boschton B6 : 6 HC Motorfans
12.10
sobota
20:45HC Fighters Český Kalich14 : 1 HC WC
6.10
neděle
15:30HC Pivní Kocouři5 : 2 HC Ledenice
6.10
neděle
13:45LHK Kačeři3 : 6 HC Motorfans
6.10
neděle
12:00HC Kondor5 : 2 HC Válec
6.10
neděle
10:15Vampires Hockey Team4 : 11 HC Hunters Homole
5.10
sobota
20:45HC Střížov10 : 4 HC WC
5.10
sobota
17:15HC Fénix Ločenice6 : 4 HC Plav
3.10
čtvrtek
22:14HC Meta9 : 5 Vampires Hockey Team
1.10
úterý
21:15HC Pivní Kocouři6 : 4 HC Radoni CB
29.9
neděle
19:00HC Boschton B4 : 3 HC Střížov
29.9
neděle
15:30HC Fighters Český Kalich13 : 2 HC Warriors
29.9
neděle
13:45HC Plav7 : 5 HC Ledenice
29.9
neděle
12:00HC Válec3 : 4 LHK Kačeři
29.9
neděle
10:15HC WC3 : 5 HC Trendy ČB
26.9
čtvrtek
22:00HC Meta2 : 5 HC Boschton
22.9
neděle
15:30HC Warriors6 : 3 LHK Kačeři
21.9
sobota
17:15HC Fénix Ločenice1 : 9 HC Pivní Kocouři
19.9
čtvrtek
22:00HC Meta1 : 3 HC Pivní Kocouři
18.9
středa
19:00HC Radoni CB3 : 6 HC Fénix Ločenice
15.9
neděle
15:30HC Warriors6 : 5 HC Boschton B
15.9
neděle
13:45HC Střížov2 : 4 HC Kondor
12.9
čtvrtek
22:00HC Meta7 : 5 HC Plav
8.9
neděle
15:30HC Kondor9 : 1 HC Warriors
8.9
neděle
10:00LHK Kačeři2 : 5 HC Boschton B
7.9
sobota
15:30HC Ledenice2 : 7 HC Fénix Ločenice
1.9
neděle
13:45HC Boschton B3 : 5 HC Kondor




s