Historie a statistiky zápasů

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Kalendář a historie zápasů RHL


29.5
neděle
12:00HC Válec4 : 4HC Nicotrans BHCP ČB1.
28.5
sobota
20:45HC Nicotrans B20 : 6HC MotorfansHCP ČB2.
28.5
sobota
19:00HC Střížov10 : 4HC Brick-StavHCP ČB3.
22.5
neděle
13:45HC Motorfans2 : 8HC VálecHCP ČB4.
22.5
neděle
10:15HC Fénix Ločenice2 : 7HC Brick-StavHCP ČB5.
21.5
sobota
20:45HC Nicotrans B5 : 0HC LedeniceHCP ČB6.
21.5
sobota
20:45HC Radoni CB11 : 7HC Fénix LočeniceHCP ČB7.
21.5
sobota
15:30HC Boschton5 : 0HC GladiatorsHCP ČB8.
18.5
středa
20:00HC Fénix Ločenice5 : 0HC LedeniceHCP ČB9.
15.5
neděle
12:00HC Fénix Ločenice7 : 7HC GladiatorsHCP ČB10.
15.5
neděle
10:15HC Trendy ČB2 : 9HC Nicotrans BHCP ČB11.
10.5
úterý
19:00HC Střížov9 : 4HC GladiatorsHCP ČB12.
8.5
neděle
15:30HC Warriors3 : 7HC Nicotrans BHCP ČB13.
8.5
neděle
12:00HC Válec10 : 6HC Turbo turtlesHCP ČB14.
8.5
neděle
10:15HC Fénix Ločenice6 : 7HC Brick-StavHCP ČB15.
7.5
sobota
20:45HC Nicotrans B15 : 2HC Trendy ČBHCP ČB16.
7.5
sobota
15:30HC Boschton5 : 0HC GladiatorsHCP ČB17.
3.5
úterý
19:00HC Střížov8 : 2HC GladiatorsHCP ČB18.
1.5
neděle
13:45HC Fénix Ločenice9 : 3HC LedeniceHCP ČB19.
1.5
neděle
12:00HC Válec12 : 2HC MotorfansHCP ČB20.
1.5
neděle
10:15HC Trendy ČB4 : 12HC BoschtonHCP ČB21.
27.4
středa
17:15HC Meta3 : 2HC GladiatorsHCP ČB22.
24.4
neděle
15:30HC Warriors7 : 7HC Trendy ČBHCP ČB23.
23.4
sobota
15:30HC Boschton16 : 3HC LedeniceHCP ČB24.
22.4
pátek
17:15HC Plav4 : 4HC Trendy ČBHCP ČB25.
20.4
středa
17:15HC Meta8 : 3HC Fénix LočeniceHCP ČB26.
17.4
neděle
15:30HC Válec4 : 2HC WarriorsHCP ČB27.
17.4
neděle
13:45HC Motorfans4 : 8HC MetaHCP ČB28.
17.4
neděle
12:00HC Střížov1 : 6HC Turbo turtlesHCP ČB29.
17.4
neděle
10:15HC Trendy ČB3 : 16HC BoschtonHCP ČB30.
16.4
sobota
20:45HC Nicotrans B16 : 2HC Brick-StavHCP ČB31.
15.4
pátek
19:00HC Plav12 : 8HC MotorfansBudvar aréna I32.
15.4
pátek
17:15HC Trendy ČB7 : 11HC Radoni CBHCP ČB33.
13.4
středa
17:15HC Meta6 : 6HC VálecHCP ČB34.
12.4
úterý
21:30HC Radoni CB8 : 6HC Turbo turtlesBA I35.
10.4
neděle
15:30HC Ledenice7 : 5HC Brick-StavHCP ČB36.
10.4
neděle
12:00HC Fénix Ločenice5 : 5HC GladiatorsHCP ČB37.
10.4
neděle
10:15HC Trendy ČB5 : 3HC WarriorsHCP ČB38.
9.4
sobota
20:45HC Nicotrans B8 : 0HC MetaHCP ČB39.
9.4
sobota
20:30HC Radoni CB8 : 5HC Turbo turtlesBA I40.
9.4
sobota
19:00HC Boschton5 : 3HC StřížovHCP ČB41.
6.4
středa
17:15HC Meta9 : 3HC Fénix LočeniceHCP ČB42.
4.4
pondělí
21:15HC Radoni CB8 : 7HC LedeniceBA I43.
3.4
neděle
15:30HC Warriors5 : 3HC BoschtonHCP ČB44.
3.4
neděle
15:15HC Plav10 : 4HC Brick-StavBudvar aréna I45.
3.4
neděle
13:45HC Motorfans5 : 16HC Nicotrans BHCP ČB46.
3.4
neděle
12:00HC Válec9 : 2HC Fénix LočeniceHCP ČB47.
3.4
neděle
10:15HC Trendy ČB3 : 2HC GladiatorsHCP ČB48.
2.4
sobota
20:45HC Nicotrans B9 : 2HC Turbo turtlesHCP ČB49.
1.4
pátek
20:15HC Plav9 : 4HC StřížovBA 150.
31.3
čtvrtek
20:30HC Radoni CB3 : 2HC KvalitBA II51.
30.3
středa
17:15HC Meta11 : 4HC Trendy ČBHCP ČB52.
27.3
neděle
15:30HC Warriors3 : 6HC StřížovHCP ČB53.
27.3
neděle
13:45HC Motorfans5 : 7HC LedeniceHCP ČB54.
27.3
neděle
12:00HC Turbo turtles5 : 7HC VálecVeselí nad Lužnicí55.
27.3
neděle
12:00HC Kvalit0 : 5HC Brick-StavBA II.56.
27.3
neděle
10:15HC Trendy ČB8 : 4HC GladiatorsHCP ČB57.
26.3
sobota
15:30HC Boschton8 : 1HC Fénix LočeniceHCP ČB58.
25.3
pátek
19:00HC Radoni CB18 : 8HC PlavBA II59.
23.3
středa
17:15HC Meta5 : 8HC Brick-StavHCP ČB60.
20.3
neděle
15:30HC Plav11 : 7HC Brick-StavHCP ČB61.
20.3
neděle
13:45HC Motorfans2 : 11HC Turbo turtlesHCP ČB62.
20.3
neděle
12:00HC Válec9 : 2HC GladiatorsHCP ČB63.
20.3
neděle
10:15HC Trendy ČB6 : 3HC KvalitHCP ČB64.
19.3
sobota
20:45HC Nicotrans B11 : 6HC WarriorsHCP ČB65.
19.3
sobota
18:00HC Nicotrans A5 : 7HC Slavoj BHCP ČB66.
18.3
pátek
21:15HC Radoni CB3 : 5HC StřížovBA II67.
18.3
pátek
19:45HC Slavoj B9 : 6HC Nicotrans AZS Č. Krumlov68.
18.3
pátek
17:15HC Trendy ČB3 : 11HC Fénix LočeniceHCP ČB69.
16.3
středa
17:15HC Meta8 : 5HC MotorfansHCP ČB70.
13.3
neděle
15:30HC Warriors7 : 5HC Turbo turtlesHCP ČB71.
13.3
neděle
13:45HC Motorfans2 : 4HC Fénix LočeniceHCP ČB72.
13.3
neděle
12:00HC Trendy ČB3 : 10HC VálecHCP ČB73.
13.3
neděle
10:30HC Ledenice7 : 6HC PlavVeselí nad Lužnicí74.
12.3
sobota
20:45HC Nicotrans B5 : 0HC MetaHCP ČB75.
12.3
sobota
15:30HC Boschton9 : 7HC Brick-StavHCP ČB76.
11.3
pátek
21:00HC Kvalit4 : 0HC Radoni CBBA II.77.
9.3
středa
20:45HC Plav9 : 3HC Fénix LočeniceBudvar arena 2. LP78.
9.3
středa
19:45HC Sharks3 : 16HC Slavoj BZS Č.Krumlov79.
9.3
středa
17:15HC Meta5 : 11HC KvalitHCP ČB80.
6.3
neděle
17:00SKH Hluboká5 : 1HC Nicotrans AZS Hluboká n. Vltavou81.
6.3
neděle
16:30HC Turbo turtles5 : 0HC GladiatorsVeselí nad Lužnicí82.
6.3
neděle
15:30HC Warriors4 : 8HC Fénix LočeniceHCP ČB83.
6.3
neděle
13:45HC Motorfans2 : 11HC BoschtonHCP ČB84.
6.3
neděle
12:00HC Válec9 : 4HC PlavHCP ČB85.
6.3
neděle
10:15HC Trendy ČB6 : 7HC KvalitHCP ČB86.
5.3
sobota
20:45HC Nicotrans A6 : 5SKH HlubokáHCP ČB87.
5.3
sobota
17:15HC Brick-Stav5 : 16HC LedeniceHCP ČB88.
4.3
pátek
21:00HC Radoni CB11 : 2HC StřížovBA I89.
3.3
čtvrtek
17:45HC Slavoj B5 : 3HC SharksZS Č.Krumlov90.
2.3
středa
17:15HC Meta8 : 6HC WarriorsHCP ČB91.
28.2
neděle
15:30HC Warriors4 : 4HC GladiatorsHCP ČB92.
28.2
neděle
13:45HC Motorfans4 : 6HC LedeniceHCP ČB93.
28.2
neděle
12:00HC Válec2 : 13HC Radoni CBHCP ČB94.
28.2
neděle
10:15HC Trendy ČB8 : 8HC StřížovHCP ČB95.
27.2
sobota
20:45HC Nicotrans A2 : 7HC SharksHCP ČB96.
27.2
sobota
16:00HC Turbo turtles3 : 9HC KvalitVeselí nad Lužnicí97.
27.2
sobota
15:30HC Boschton4 : 5HC Nicotrans BHCP ČB98.
27.2
sobota
13:45HC Radoni CB7 : 3HC Brick-StavHCP ČB99.
26.2
pátek
17:15HC Plav7 : 4HC Trendy ČBHCP ČB100.
21.2
neděle
15:30HC Warriors3 : 1HC Fénix LočeniceHCP ČB101.
21.2
neděle
13:45HC Motorfans3 : 10HC Brick-StavHCP ČB102.
21.2
neděle
12:00HC Kvalit4 : 2HC StřížovHCP ČB103.
21.2
neděle
10:15HC Trendy ČB8 : 2HC LedeniceHCP ČB104.
20.2
sobota
20:45HC Nicotrans B7 : 4HC VálecHCP ČB105.
19.2
pátek
20:45HC Radoni CB10 : 8HC GladiatorsBA I106.
19.2
pátek
19:00HC Boschton13 : 4HC Turbo turtlesBA 1107.
17.2
středa
17:15HC Meta7 : 9HC PlavHCP ČB108.
14.2
neděle
17:00HC David Servis B7 : 5SKH HlubokáZS Hluboká n/Vlt.109.
14.2
neděle
15:30HC Warriors4 : 5HC Radoni CBHCP ČB110.
14.2
neděle
13:45HC Gladiators3 : 5HC PlavHCP ČB111.
14.2
neděle
12:00HC Turbo turtles10 : 2HC Brick-StavVeselí nad Lužnicí112.
14.2
neděle
12:00HC Střížov12 : 3HC Fénix LočeniceHCP ČB113.
14.2
neděle
10:15HC Trendy ČB1 : 7HC VálecHCP ČB114.
13.2
sobota
20:45HC Nicotrans A14 : 3HC Slavoj BHCP ČB115.
13.2
sobota
17:15HC Nicotrans B7 : 5HC LedeniceHCP ČB116.
13.2
sobota
15:30HC Boschton4 : 9HC KvalitHCP ČB117.
10.2
středa
17:15HC Meta4 : 8HC Turbo turtlesHCP ČB118.
7.2
neděle
15:30HC Warriors12 : 2HC MotorfansHCP ČB119.
7.2
neděle
12:00HC Válec3 : 3HC PlavHCP ČB120.
7.2
neděle
11:00SKH Hluboká4 : 5HC Nicotrans AZS Hluboká nad Vltavou121.
7.2
neděle
11:00HC David Servis B8 : 3HC SharksZS Č. Krumlov122.
7.2
neděle
10:15HC Trendy ČB5 : 5HC Fénix LočeniceHCP ČB123.
6.2
sobota
20:45HC Nicotrans B5 : 7HC KvalitHCP ČB124.
6.2
sobota
11:30HC Turbo turtles6 : 6HC StřížovVeselí nad Lužnicí125.
5.2
pátek
20:15HC Boschton11 : 7HC Brick-StavBA2126.
4.2
čtvrtek
20:45HC Radoni CB17 : 2HC PlavBA II127.
31.1
neděle
16:30HC Fénix Ločenice5 : 6HC StřížovZS Třeboň128.
31.1
neděle
15:30HC Warriors8 : 1HC LedeniceHCP ČB129.
31.1
neděle
13:45HC Motorfans2 : 11HC Brick-StavHCP ČB130.
31.1
neděle
12:00HC Kvalit5 : 0HC VálecHCP ČB131.
31.1
neděle
11:00SKH Hluboká11 : 3HC David Servis BZS Hluboká nad Vltavou132.
31.1
neděle
10:15HC Trendy ČB1 : 13HC Turbo turtlesHCP ČB133.
30.1
sobota
19:00HC Radoni CB5 : 4HC GladiatorsHCP ČB134.
30.1
sobota
15:30HC Boschton15 : 0HC MotorfansHCP ČB135.
27.1
středa
17:15HC Meta3 : 10HC StřížovHCP ČB136.
26.1
úterý
20:45HC Plav4 : 7HC Turbo turtlesBudvar arena 2. LP137.
24.1
neděle
15:30HC Warriors0 : 3HC GladiatorsHCP ČB138.
24.1
neděle
13:45HC Motorfans4 : 9HC StřížovHCP ČB139.
24.1
neděle
12:00HC Válec5 : 3HC Brick-StavHCP ČB140.
24.1
neděle
11:00SKH Hluboká10 : 4HC Slavoj BZS Hluboká nad Vltavou141.
24.1
neděle
10:15HC Trendy ČB4 : 12HC Radoni CBHCP ČB142.
23.1
sobota
20:45HC Nicotrans B9 : 4HC BoschtonHCP ČB143.
23.1
sobota
13:45HC Kvalit4 : 4HC LedeniceHCP ČB144.
23.1
sobota
11:30HC Turbo turtles7 : 2HC Fénix LočeniceVeselí nad Lužnicí145.
22.1
pátek
20:15HC Radoni CB5 : 7HC Nicotrans BBA I146.
20.1
středa
17:15HC Meta5 : 0HC LedeniceHCP ČB147.
17.1
neděle
16:30HC Fénix Ločenice2 : 12HC KvalitZS Třeboň148.
17.1
neděle
15:30HC Warriors1 : 6HC PlavHCP ČB149.
17.1
neděle
13:45HC Motorfans4 : 11HC Trendy ČBHCP ČB150.
17.1
neděle
12:00HC Boschton4 : 2HC VálecHCP151.
17.1
neděle
11:00HC Slavoj B9 : 3HC SharksZS Č. Krumlov152.
17.1
neděle
11:00HC David Servis B2 : 6HC Nicotrans AZS Hluboká nad Vltavou153.
17.1
neděle
10:15HC Brick-Stav11 : 5HC StřížovHCP ČB154.
16.1
sobota
20:45HC Nicotrans B11 : 0HC GladiatorsHCP ČB155.
13.1
středa
17:15HC Boschton6 : 2HC MetaHCP ČB156.
12.1
úterý
20:45HC Plav10 : 5HC LedeniceBudvar arena 2. LP157.
10.1
neděle
16:30HC Fénix Ločenice5 : 4HC KvalitZS Třeboň158.
10.1
neděle
15:30HC Warriors7 : 2HC Brick-StavHCP ČB159.
10.1
neděle
13:45HC Motorfans3 : 9HC Radoni CBHCP ČB160.
10.1
neděle
12:00HC Válec3 : 4HC GladiatorsHCP ČB161.
10.1
neděle
10:15HC Trendy ČB5 : 9HC MetaHCP ČB162.
9.1
sobota
20:45HC Nicotrans B10 : 2HC StřížovHCP ČB163.
9.1
sobota
12:00HC Turbo turtles10 : 3HC LedeniceSoběslav164.
3.1
neděle
15:30HC Warriors3 : 10HC KvalitHCP ČB165.
3.1
neděle
13:45HC Motorfans3 : 6HC GladiatorsHCP ČB166.
3.1
neděle
12:00HC Válec15 : 3HC LedeniceHCP ČB167.
3.1
neděle
11:00SKH Hluboká10 : 5HC SharksZS Hluboká nad Vltavou168.
3.1
neděle
10:15HC Trendy ČB5 : 3HC StřížovHCP ČB169.
2.1
sobota
20:45HC Nicotrans A5 : 8HC David Servis BHCP ČB170.
2.1
sobota
15:15HC Boschton14 : 8HC PlavBA 1171.
28.12
pondělí
21:00HC Plav3 : 5HC KvalitBudvar arena 2. LP172.
27.12
neděle
18:00HC Radoni CB11 : 3HC LedeniceZS Hluboká nad Vltavou173.
26.12
sobota
20:45HC Nicotrans B9 : 2HC Fénix LočeniceHCP ČB174.
23.12
středa
17:15HC Meta6 : 13HC KvalitHCP ČB175.
20.12
neděle
16:30HC Fénix Ločenice6 : 6HC Radoni CBZS Třeboň176.
20.12
neděle
15:30HC Nicotrans B12 : 3HC Brick-StavHCP ČB177.
20.12
neděle
12:00HC Válec6 : 2HC WarriorsHCP ČB178.
20.12
neděle
11:00HC David Servis B6 : 7HC Slavoj BZS Český Krumlov179.
19.12
sobota
20:45HC Nicotrans A10 : 6SKH HlubokáHCP ČB180.
19.12
sobota
19:00HC Kvalit8 : 6HC GladiatorsHCP ČB181.
19.12
sobota
15:30HC Boschton7 : 10HC StřížovHCP ČB182.
16.12
středa
17:15HC Meta4 : 9HC PlavHCP ČB183.
13.12
neděle
15:30HC Plav6 : 2HC GladiatorsHCP ČB184.
13.12
neděle
13:45HC Motorfans8 : 6HC WarriorsHCP ČB185.
13.12
neděle
12:30HC Turbo turtles10 : 8HC Fénix LočeniceSoběslav186.
13.12
neděle
12:00HC Válec13 : 3HC LedeniceHCP ČB187.
13.12
neděle
11:00HC Slavoj B5 : 1SKH HlubokáZS Český Krumlov188.
13.12
neděle
10:15HC Radoni CB15 : 5HC Brick-StavHCP ČB189.
12.12
sobota
20:45HC Nicotrans B14 : 1HC StřížovHCP ČB190.
11.12
pátek
18:45HC Boschton4 : 5HC PlavBA 1191.
9.12
středa
17:15HC Meta7 : 8HC Turbo turtlesHCP ČB192.
6.12
neděle
15:30HC Warriors2 : 11HC MetaHCP ČB193.
6.12
neděle
13:45HC Motorfans6 : 5HC GladiatorsHCP ČB194.
6.12
neděle
10:15HC Brick-Stav5 : 16HC Turbo turtlesHCP ČB195.
5.12
sobota
20:45HC Nicotrans B6 : 1HC PlavHCP ČB196.
5.12
sobota
15:30HC Boschton9 : 5HC Fénix LočeniceHCP ČB197.
5.12
sobota
12:30HC Střížov8 : 6HC LedeniceHCP ČB198.
1.12
úterý
20:45HC Boschton6 : 6HC Radoni CBBA 1199.
29.11
neděle
15:30HC Warriors5 : 7HC LedeniceHCP ČB200.
29.11
neděle
12:30HC Turbo turtles1 : 4HC Nicotrans BSoběslav201.
29.11
neděle
12:30HC Kvalit11 : 1HC PlavHluboká nad Vltavou202.
29.11
neděle
10:45HC Slavoj B6 : 4HC Nicotrans AZS Český Krumlov203.
28.11
sobota
20:45HC Nicotrans B5 : 5HC Radoni CBHCP ČB204.
27.11
pátek
21:00HC Fénix Ločenice4 : 5HC PlavZimní stadion Český Krumlov205.
25.11
středa
17:15HC Meta4 : 8HC StřížovHCP ČB206.
25.11
středa
15:45HC Sharks10 : 5HC David Servis BZS Český Krumlov207.
22.11
neděle
15:30HC Warriors3 : 4HC KvalitHCP ČB208.
22.11
neděle
13:45HC Motorfans1 : 12HC StřížovHCP ČB209.
22.11
neděle
12:00HC Válec7 : 6HC Fénix LočeniceHCP ČB210.
22.11
neděle
10:15HC Trendy ČB2 : 1HC Brick-StavHCP ČB211.
21.11
sobota
15:30HC Boschton8 : 5HC LedeniceHCP ČB212.
21.11
sobota
14:00HC Turbo turtles4 : 6HC PlavVeselí nad Lužnicí213.
18.11
středa
17:15HC Meta1 : 11HC Radoni CBHCP ČB214.
17.11
úterý
15:30HC Sharks13 : 5HC Nicotrans AZS Český Krumlov215.
15.11
neděle
15:30HC Warriors2 : 13HC Turbo turtlesHCP ČB216.
15.11
neděle
13:45HC Motorfans7 : 7HC Radoni CBHCP ČB217.
15.11
neděle
12:00HC Válec5 : 1HC Brick-StavHCP ČB218.
15.11
neděle
10:15HC Trendy ČB11 : 2HC LedeniceHCP ČB219.
14.11
sobota
20:45HC Nicotrans B8 : 5HC Fénix LočeniceHCP ČB220.
14.11
sobota
12:30HC Střížov9 : 3HC PlavHCP ČB221.
13.11
pátek
20:15HC Boschton5 : 7HC KvalitBA 2222.
11.11
středa
17:15HC Meta8 : 1HC LedeniceHCP ČB223.
8.11
neděle
13:45HC Motorfans5 : 7HC Fénix LočeniceHCP ČB224.
8.11
neděle
13:30HC Turbo turtles6 : 8HC KvalitVeselí n/L225.
8.11
neděle
12:00HC Válec1 : 3HC StřížovHCP ČB226.
8.11
neděle
10:15HC Trendy ČB12 : 5HC Brick-StavHCP ČB227.
7.11
sobota
20:45HC Nicotrans B6 : 5HC PlavHCP ČB228.
7.11
sobota
19:00HC Boschton10 : 1HC WarriorsHCP ČB229.
1.11
neděle
15:30HC Warriors7 : 9HC PlavHCP ČB230.
1.11
neděle
12:00HC Válec3 : 7HC MetaHCP ČB231.
1.11
neděle
10:15HC Trendy ČB10 : 2HC MotorfansHCP ČB232.
31.10
sobota
20:45HC Nicotrans B6 : 7HC KvalitHCP ČB233.
31.10
sobota
14:45HC Sharks4 : 8HC Slavoj BHCP ČB234.
31.10
sobota
12:30HC Střížov6 : 4HC LedeniceHCP ČB235.
30.10
pátek
17:15HC Turbo turtles7 : 2HC Trendy ČBHCP ČB236.
28.10
středa
17:15HC Meta8 : 11HC Brick-StavHCP ČB237.
25.10
neděle
15:30HC Warriors7 : 9HC Radoni CBHCP ČB238.
25.10
neděle
13:45HC Motorfans4 : 12HC KvalitHCP ČB239.
25.10
neděle
13:45HC Slavoj B8 : 4HC David Servis BZS Č.Krumlov240.
25.10
neděle
12:00HC Válec5 : 8HC StřížovHCP ČB241.
25.10
neděle
11:00HC Sharks4 : 10SKH HlubokáZS Č.Krumlo242.
24.10
sobota
20:45HC Nicotrans B7 : 1HC GladiatorsHCP ČB243.
24.10
sobota
19:00HC Boschton5 : 10HC Turbo turtlesHCP ČB244.
18.10
neděle
15:30HC Warriors3 : 7HC StřížovHCP ČB245.
18.10
neděle
13:45HC Motorfans4 : 11HC PlavHCP ČB246.
18.10
neděle
12:00HC Válec6 : 3HC BoschtonHCP ČB247.
17.10
sobota
09:30HC Turbo turtles9 : 3HC LedeniceVeselí nad Lužnicí248.
14.10
středa
17:15HC Meta5 : 6HC BoschtonHCP ČB249.
11.10
neděle
15:30HC Warriors4 : 0HC Brick-StavHCP ČB250.
11.10
neděle
13:45HC Motorfans3 : 9HC Turbo turtlesHCP ČB251.
10.10
sobota
15:30HC Boschton4 : 6HC Radoni CBHCP ČB252.

Warning: Missing argument 5 for box_zapasy_tabulka(), called in /data/www/crnet/freedomdesign/modules/zapasy.php on line 462 and defined in /data/www/crnet/freedomdesign/inc/_func/_func_boxy.php on line 2745

SOP - základní část 2015 / 2016

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Slavoj B850:46418
2.SKH Hluboká857:431412
3.HC Nicotrans A851:49212
4.HC Sharks849:57-89
5.HC David Servis B843:55-129

Warning: Missing argument 5 for box_zapasy_tabulka(), called in /data/www/crnet/freedomdesign/modules/zapasy.php on line 465 and defined in /data/www/crnet/freedomdesign/inc/_func/_func_boxy.php on line 2745

Modrá skupina 2015 / 2016

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Nicotrans B
vyloučen ze soutěže
30263:9416954
2.HC Radoni CB28240:13410646
3.HC Boschton30232:1409239
4.HC Kvalit
vyloučen ze soutěže
24166:937339
5.HC Střížov29183:1542938
6.HC Válec28175:1146137
7.HC Plav30191:191036
8.HC Turbo turtles29212:1496335
9.HC Trendy ČB30156:212-5626
10.HC Meta28162:175-1325
11.HC Fénix Ločenice30142:200-5818
12.HC Warriors30130:182-5216
13.HC Brick-Stav27141:216-7516
14.HC Ledenice27113:214-10113
15.HC Gladiators2374:135-619
16.HC Motorfans29108:285-1775